Μετάβαση σε περιεχόμενο

We are back!!!


Anna_80

Recommended Posts

Καλημέρα φίλες μου!Μετά απο 5 μήνες,να'μαι πάλι στην παρέα σας.Τον Σεπτέμβριο,αμέσως μετά τις διακοπές,χρειάστηκε να μετακομίσουμε.Άργησε και η σύνδσεση του ιντερνετ.Εχω και τα μικρά μου τερατάκια :laugh: Δεν θέλει πολύ ο άνθρωπος :silly:

Ελπίζω να είστε όλες οι φίλες μου καλά!Πείτε μου τα νέα σας γτ λογικά θα εχω χάσει πολλαααα επεισόδια

Εμείς μεγαλώνουμε και γινόμαστε ολόκληρες κοπέλες!

Το Νεφελάκι μου έκλεισε τα 2 του χρόνια!Ξεκινήσαμε παιδικό σταθμό.Στην αρχή μας έκανε νούμερα αλλά τώρα πηγαίνει με ευχαρίστηση!Έχει γίνει πολύ κοινωνική,απέκτησε φίλους.Και έτσι για την ιστορία,την κολλητή μας την λένε Νάντια και το...αγολάκι Γρηγόρη! ;)

Τα διδυμάκια δεν θυμίζουν πια σε τίποτα τα μωράκια της θερμοκοιτίδας!Μεγαλώσαμε,ψηλώσαμε,μιλάμε και προσπαθούμε να περπατήσουμε κιόλας!Έχουμε φάει απίστευτες τούμπες αλλά δεν πτοούμαστε!Σηκωνόμαστε χαμογελαστές και συνεχίζουμε! :P Αντάρτισσες και οι δυο!Ράβει η μία,λύνει η άλλη!Έχουν μεγάλο δέσιμο μεταξύ τους και τρελή αδυναμία στην Νεφέλη!Την φωνάζουν Φέφη :woohoo: Κάτι μου λέει πως θα της μείνει... ;)

Τέλος το μπεμπέ!Τον περιμένουμε τέλη φεβρουαρίου-αρχές μαρτίου!Αντέ θα δούμε και την αρσενική έκδοση Γιώργου-Άννας χαχα.Προσπαθώ να εξηγήσω στα κορίτσια για την αφιξη του νέου μέλους.Η Νεφέλη έχει καταλαβει και είναι ιδιαίτερα τρυφερή με την κοιλιά μου,τα μικρά πέρα βρέεεεχει :P

Αυτά είναι τα νέα μας,μαζί φυσικά με όλη την καθημερινότητα !

Εύχομαι να είστε και εσείς καλά και να καλωσορίσω τα νέα μέλη!!!(Που βλέπω με χαρά οτι είναι πάρα πολλά!)

Καλά Χριστούγεννα σε όλες σας!Με υγεία,ευτυχία και αγάπη για εσάς,τις οικογένεις σας και όλο τον κόσμο! :kiss:

Την καλημέρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες ανναααααα!!!!!!

πωπω τι ομορφα νεααααααααααααααααααα!!!!να χαιρεστε το νεο σπιτακι σας..την οοοομορφη οικογενεια σας κ με το καλο να ερεθι ο μπεμπακος σαςςςςςς!!!!!

καλα χριστούγεννα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας ξαναβρήκα Εφούλα!Με το καλό το μωράκι!Πότε περίπου θα γεννήσεις;Μια εβδομάδα διαφορά έχουμε,από,τι βλέπω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωωωωωωωωωωωωω τι ωραια εκπληξη ειναι αυτη!!!!!!!!!!!!!!!!χαιρομαι που ειστε καλα!!!!!!!!!!!!φιλακια σε ολους και στην κοιλίτσα!!να μας βαλεις φωτο να δουμε τα διδδυμακια σου (τα θαυματακια !!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε!!!

Και είχα αρχίσει να ανησυχώ...

Πολύ χαίρομαι που είστε καλά!!

Να φιλήσεις μια μια τις ζουζούνες σου!

Θυμάσαι που στο χα πει.....Έρχετε το αγόρι μας!!!!!!!!!

Τέλεια!!!

Φιλιά πολλά!

Και μη σε χάσουμε πάλι....

Y.Γ Το πήρα το πμ και περίμενα το θεματάκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσώρισες και πάλι στην παρέα μας Αννα!!!!να τα χαίρεσαι τα ζουζούνια σου!!!!!!και με το καλό το νέο μέλος!!!!

φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα αν θέλεις πίστεψέ το αλλά ήμουν αυτές τις μέρες έτοιμη να σου στείλω π.μ. :ohmy:

Έψαχνα κάτι προχθές, έπεσα σε ένα θέμα που είχες ποστάρει κι εσύ και σε θυμήθηκα!!! Αναρωτιόμουν τι να κάνεις, η Νεφέλη, οι διδυμούλες, το μπεμπάκι στην κοιλιά... Που παρεμπιπτόντως ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΡΟΣ!!!! :woohoo:

Χαίρομαι που επανήλθες στην παρέα μας!!! Να είσαι μαζί μας τώρα που έχεις έστω και ελάχιστο χρόνο να μας διαθέσεις, γιατί με την άφιξη του νέου μέλους δεν το βλέπω να έχεις... :P

Να περάσετε όμορφα στις γιορτές, Καλά Χριστούγεννα με υγεία και οικογενειακή ευτυχία!

Να μου φιλήσεις τα κοριτσάκια σου και την κοιλίτσα σου.. Ε.. Βάλε τη Νεφέλη να το κάνει! ;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΕΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΓΔΑ25 ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ!!! ΠΩΠΩ ΜΩΡΕ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΤΙ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ Η ΓΛΩΣΣΟΥ!!! ΧΑΧΑΑΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΣΕ ΦΙΛΩ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Αννούλα!! Χαίρομαι που είστε όλοι καλά!!

Να μου φιλήσεις τα κοριτσάκια σου και με το καλό να υποδεχτείτε και τον γιόκα σας ;)

Καλά και ευτυχισμένα Χριστούγεννα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηλθες πισω! ειμαι κι εγω απο το ποστ "μωρακια φεβρουαριου-μαρτιου" αλλα εγω θα γεννησω τελευταια απ'ολες! 30 μαρτιου με το καλο!

να χαιρεσαι τα μωρακια σου και με το καλο το μωρακι μας!!!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μού τί κάνεις? Τί ομορφα νέα ειναι αυτά που μαθαίνω? Πάλι έγκυος βρε θηρίο? Αντε με το καλό.

Και τώρα τα δικά μου εν συντομία. Έγινα αορίστου χρόνου στο Ωδείο αλλά μόνο για 7 ώρες την εβδομάδα, ο Κων/νος που χρονιζει σε ένα μηνα σηκώνεται και κάνει δειλα δειλα βηματακια στο τραπεζακι, η Μαριλή έχει γινει "κοπελαρα" και τον λατρεύει, και εγω αρχές Γενάρη μπαίνω στον 4ο μήνα της εγκυμοσύνης μου. Επαθες?

Θα σου στείλω και pm. Σε φιλώ. Χρόνια Πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...