Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είναι λίγο μπουλούκος???


manoulitsa!

Recommended Posts

Κορίτσια τα φώτα σας!!!!!ο μπεμπάκος μου την δευτέρα που μας πέρασε εκλείσε δύο μήνες!!!!!!πήγαμε για τα πρώτα εμβολιάκια και ανεβήκαμε στη ζυγαριά :blink::blink::blink: είναι 6800!!!ύψος 60 εκατοστά!γεννήθηκε 3200!!πρέπει να του κάνω καμια δίαιτα??? :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ. ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ. ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΙ! ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε! λίγο μπουλούκος έτσι όπως τα λές είναι...θα έχει και κάτι μαγουλάκια...για τσίμπημα.

Να τον χαίρεστε.

Τι δίαιτα καλέ να κάνεις στο μωράκι? Οχι πές μου τι να του κόψεις ή ελλατώσεις το γάλα επειδή ειναι λίγο παραπάνω φαγανός? Ασε το παιδάκι στο προγραμμά του δηλ. μαμ-κακα-νανι θα μπουσουλήσει και αργότερα θα περπατήσει και θα χάσει μην αγχώνεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλίτσα να τον χαίρεσαι και καλές γιορτές να έχετε!τι γλύκας που θα είναι ο μπέμπης σου με κάτι μαγουλάρες!μου αρέσουν τα στρουμπουλά παιδάκια.Πιστεύω πως δεν πρέπει να ανησυχείς,αφού θα πεινάει και θα τρώει τι να κάνεις να του το αρνείσαι;άλλωστε τα μωράκια αλλάζουν απο μέρα σε μέρα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι λες μια χαρα ειναι το μωρο.για δαγκωνιεεεεεες τρελενομαι για παχουλα βρεφη,οταν αρχιζουν να περπατουν χανουν βαρος απολαυσε το.να τον χαιρεσε κοριτσακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ωραίο τα μωράκια να είναι και λίγο στρουμπουλά!!!οταν μεγαλώσει αλλο λιγο δν θα παιρνει τοσα κιλά..και μενα ο δικος μου μπουλουκάκος είναι!!!ειναι 8 μιση μηνών και είναι 11 κιλά!!!!!!!!!!!!!!!!και μενα γεννηθηκε 3320..αλλά δεν του πολυφαινεται γαιτι ειναι και ψηλός..απλα ειναι μεγάλος για την ηλικια του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα είναι μην αγχώνεσαι! ο δικός μου 2 μηνών ήταν 6750 και 63 εκατοστά, τώρα είμαστε 10400 και 77 εκατοστα! γαλατάκι πίνουν δεν τρώνε χάμπουργκερ και σοκολάτες για να ανησυχήσουμε! :)

για το μόνο που πρέπει να ανησυχήσεις λίγο είναι για τα χέρια σου και για τη μέση σου :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα είναι που δεν πρέπει να αγχώνεσαι καθόλου (συγκεκριμένα ο γιατρός μου έλεγε αφου είναι απο μητρικό γάλα μην αγχώνεσαι καθόλου) αλλά να παινευεσαι για το γάλα σου! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...