Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέα μανουλίτσα στο forum!!!!!


manoulitsa!

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου εδω είμαι κ εγω!!!!!!!ειμαι μια χαρούμενη μανούλα ενός αγοριού!ο μπουλάκος μου είναι 2 μηνών!το site είναι τέλειο κ οτι πρεπει για εμάς τις νέες μανουλίτσες!!καλως σας βρήκα λοιπόν! :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωςηρθες στην παρεουλα μας!Να σου ζήσει το μπεμπακι σου!Εγω ειμαι η Αθηνά και ειμαι ακομα στην προσπαθεια,εισαι πολυτιμη για τις γνωσεις που αποκομισες απο την εγκυμοσυνη σου για ολες εμας που ακομα δεν ειμαστε μανουλες αλλα και για τις εγκυουλες μας.Να μας συμβουλευεις ε?Για τα αλλά θεματάκια που σε απασχολουν σαν νεα μαμα εδώ θα βρεις πολλες μανουλες ετοιμες να σε βοηθήσουν και να σε στηριξουν.

Καλη αρχη με πολυ πολυ μπλα μπλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα manoulitsa! Να σου ζήσει ο μπουλάκος σου και καλως ήρθες στο μαμμυ!

Είμαι η Αμαντα μητέρα μιας κορούλας δέκα μηνών περίπου!

Θα χαρώ να τα λέμε!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ juliax να σου ζήσει το νινάκι σου είναι κουκλάκι!!Αθηνούλα σου ευχομαι με ένα μικρό λαχταριστό μπεμπάκι γρήγορα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ!! ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ 28 ΧΡΟΝΩΝ. ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 13 ΧΡΟΝΙΑ! ΚΟΚΟΒΙΚΟΥ! :laugh: :laugh: ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑΚΙ. ΕΝΑΝ ΚΟΥΚΛΟ 3 ΜΗΝΩΝ. ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες manoulitsa και να χαιρεσαι το μωρουλινι σου

ειμαι η αναστασια και εχω ενα αγορακι 17 μηνων

θα χαρω πολυ να τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου γλυκια μανουλιτσα!Καλως ηρθες στην παρεα μας και να σου ζησει και το παιδακι σου.Ειμαι η Λιτσα και αντι για περιοδο θα ηθελα να περιμενω ενα μωρο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω μια μικρουλα 5 μηνων

Να σου ζησει ο μπεμπουλινος σου και να τον δεις οπως επιθυμεις!!!! καλοσορισες στην παρεα μας manoulitsa!!!!:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες.....να σου ζησει το μπεμπακι σου.....ειμαι η ειρηνη 25 χρονων παντρεμενη 3εβδομαδες...και εγκυος 24 εβδομαδων στο πρωτο μου παιδακι το οποιο ειναι και αγορακι....θα τα λεμε...φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...