Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεια σας & απο εμένα!!!


cocopitsi

Recommended Posts

Ανακάλυψα πρόσφατα το mammyland & χαίρομαι που μπαίνω & εγώ στην παρέα σας. Είμαι μια ευτυχισμένη -αλλά & εξουθενωμένη- μαμά δυο κούκλων. Ο μεγάλος μας κοντεύει τα 3 & ο μικρός μας χρονίζει σε έναν μήνα! Εύχομαι σε όλους καλές γιορτές (μόλις στόλισα & μπήκα στο εορταστικό κλίμα) & να χαίρεστε τα παιδάκια σας :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cocopitsi.. χχεχεχε... Τέλειο username! Τι σημαίνει?

Καλωσόρισες στη μαγική παρέα μας!

Να είσαι καλά, να χαίρεσαι τα μπουμπούκια σου και να περάσετε στις γιορτές πανέμορφα! Ωραία διαφορά ηλικίας έχουνε! Κι εγώ αν το επισπεύσω το δεύτερο, κάπου εκεί θα είναι η διαφορά τους! ;)

Είμαι η Ιφιγένεια, 30 ετών κι έχω μια κόρη το Μαράκι-αλητάκι! Αυτή η φάτσα που βλέπεις αριστερά!

Θα χαρώ να τα λέμε!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ!! ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΝΝΑ. ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΓΟΡΑΚΙ 3 ΜΗΝΩΝ!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι που σε γνωρίζω Ιφιγένεια! Καλά, η κόρη σου είναι πανέμορφη (φτου φτου)!!! Βάζω υποψηφιότητα για να συμπεθεριάσουμε :laugh:

Λοιπόν, για το cocopitsi... Κόκο: έτσι πρόφερε ο μεγάλος μας το όνομά του & μας είχε κολλήσει -μας ξεφεύγει ακόμα καμια φορά- & Πίτσι: ξεκίνησε απο τις προσφωνήσεις πιτσιρίκι & πιτσιρδέλι & το κόψαμε για συντομία!!!

Φοβάμαι όμως πως την πάτησες! Δεν έχω εξοικειωθεί ακόμα με το φόρουμ & έτσι μάλλον θα σε ενοχλώ συχνά για απορίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κι από μένα Cocopitsi!!!

Είμαι η Δήμητρα,είμαι 23,και σύντομα(σε 2,5 μήνες)μανούλα της βασίλισσάς μου!

Καλώς μας ήρθες,να χαίρεσαι τα παιδάκια σου,και καλές γιορτές με υγεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempoulina_mou έγραψε:

Γεια σου κι από μένα Cocopitsi!!!

Είμαι η Δήμητρα,είμαι 23,και σύντομα(σε 2,5 μήνες)μανούλα της βασίλισσάς μου!

Καλώς μας ήρθες,να χαίρεσαι τα παιδάκια σου,και καλές γιορτές με υγεία!

Χαχα, βρήκα την παράθεση!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου & με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα και καλως όρισες.

Και εγώ είμαι σχετικά καινούρια στο φόρουμ αλλά πραγματικά θα το δεις και εσύ είναι μια παρέα που σε κερδίζει από την πρώτη στιγμη.

Θα χαρώ και εγώ να τα λέμε!

Να χαίρεσε τα παιδάκια σου.

ΦΙλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cocopitsi έγραψε:

Χαίρομαι που σε γνωρίζω Ιφιγένεια! Καλά, η κόρη σου είναι πανέμορφη (φτου φτου)!!! Βάζω υποψηφιότητα για να συμπεθεριάσουμε :laugh:

Λοιπόν, για το cocopitsi... Κόκο: έτσι πρόφερε ο μεγάλος μας το όνομά του & μας είχε κολλήσει -μας ξεφεύγει ακόμα καμια φορά- & Πίτσι: ξεκίνησε απο τις προσφωνήσεις πιτσιρίκι & πιτσιρδέλι & το κόψαμε για συντομία!!!

Φοβάμαι όμως πως την πάτησες! Δεν έχω εξοικειωθεί ακόμα με το φόρουμ & έτσι μάλλον θα σε ενοχλώ συχνά για απορίες!!!

Χεχε.. Ευχαριστώ πολύ!

Αν δεν είχαμε ήδη συμπεθεριάσει με τη sweetmammy θα σου την έδινα την ψωνάρα μου νύφη στο κοκοπίτσι!!!! :woohoo: Να σου πω όμως... Ψοφάω για γιο, αλλά μάλλον πάλι ο ψόφος θα με μείνει! Στη δεύτερη κόρη μου.. Το ξανασυζητάμε! Μέχρι τότε θα σου έχω λύσει όλες τις απορίες για το φόρουμ! χεχε...

Από αύριο είμαι διαθέσιμη για απορίες!!! :P Τώρα σκουντουφλάω! :pinch:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ορισες!!! Να χαιρεσαι τα αγορακια σου!!!(ελα οι γαμπροι να ερχονται!!!)Εγω εχω οπως καταλαβες μια κορη 9 μηνων και κατι...Ειμαι μια χαζομαμα και σε καλωσοριζω στο mammyland με τη σειρα μου!Μια που εισαι πιο παλια καραβανα να μας δωσεις τα φωτα σου!!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ. ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ 29 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΜΑΜΑ ΕΝΟΣ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΣΧΕΔΟΝ 9 ΜΗΝΩΝ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Να χαίρεσαι τα παλικάρια σου.

Είμαι η Νατάσα και έχω 2 παιδάκια τον Μιχάλη και την Έλενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν κορίτσια νιώθω ότι καθόμαστε σε κύκλο και κάνουμε ομαδική ψυχοθεραπεία!!!!Να το συνεχίσω και γω μη το χαλάσω!!cocopitsi καλοσώρισες και γω νέα στο forum με λένε Μαρίνα έχω ένα αγοράκι τον Άγγελο σε ένα μήνα γίνεται 4 χρ.και τέλη Μαίου αρχές Ιουνίου περιμένω πρώτα ο Θεός το δεύτερό μου αγοράκι!!!!Θα τα λέμε!!!! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...