Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑΙ....ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mk23

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙςΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μπραβο μπραβο!!!!!!

Ειναι το ωραιοτερο δωρο για τα χριστουγεννα!!!!!

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!! :lol::lol::lol::lol::lol: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοπελαρα μου συνχαρητηρια!!!αυτη την φορα ολα θα σου πανε μια χαρα μην στεναχωριεσαι!!!!!!!αντε ευχομαι να ανακοινωσω κ γω την αλλη βδομαδα τα χαρμοσυνα νεα!!!!!μαζι ειχαμε ξαναμεινει μαζι τα χασαμε κ οι δυο μας κ ευχομαι μαζι να ξαναμεινουμε....θα σε ακολουθησω να σαι σιγουρη!!!!!να χεις μια καλη εγκυμοσυνη κ να την χαρεις οτι πιο πολυ μπορεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΣΥΚΡΑΤΗΜΕΝΗ..Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΠΑΡ.ΗΤΑΝ 243,36 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ... 1 8 3 6 , 6 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

ΚΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΣΥΚΡΑΤΗΜΕΝΗ..Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΠΑΡ.ΗΤΑΝ 243,36 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ... 1 8 3 6 , 6 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!!!!!!

ouououououuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

auth 5aplasiastike h timi sou!!!

ante to ninaki sou megalwneiiiiii!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

mpravooooooooooooooooooo :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο mk23 !!!!!!Τώρα μπορείτε να το δείτε και στον υπέρηχο!!Μίλα και με το γιατρό σου και περιμένουμε νεότερα!!!Τέλεια η χοριακή σου!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι συγκρατημενη

ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΗ

θα επρεπε να εισαι

μπραβο σου κοπελαρα μου

λες να ειναι παραπάνω απο 1;;;;;

περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γιατί παρακαλώ να είσαι συγκρατημένη? Εγώ είμαι 8 εβδομάδων.Όταν ήμουν 5 εβδ.η χοριακή μου ήταν 1.642. Μπορείς να πανηγυρίζεις λοιπόν!!

Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και άντε να γεννήσουμε μ' έναν πόνο το καλοκαιράκι!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!!ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ 1η ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!!!Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 2.000 ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ..!!!ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ????ΑΧ,ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ..ΦΙΛΙΑ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!

μακάρι να ακούσετε κ καρδούλα κατευθείαν!!!

αλλά κ πάλι μην ανησυχείς, εξαρτάται από την εβδομάδα, συνήθως ακούς μετά 6,5-7εβδ. Κ εγώ την πρώτη φορά 5,5εβδ είδα μόνο σάκο κ με τη δεύτερη ακούσαμε καρδούλα.Τέλειο συναίσθημα, θα τρελαθείς!!!

καλή εγκυμοσύνη κ με ένα γερό μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...