Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑΙ....ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mk23

Recommended Posts

νομιζω πως ο αγ.βασιλης σου εκανε το καλυτερο δωρακι για φετος!!!!

να εχεις μια ηρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσηνη κ να ξερεις πως αυτη τη φορα ολα θα πανε καλα...

και'γω καλο κοριτσακι ημουν την χρονια αυτη..λες ο αγ.βασιλης να

μου κανει κ μενα ενα τοσο καλο δωρακι???(χαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και τα δικά μου συγχαρητήρια!!! Εύχομαι να απολαύσεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το παιδάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΓΩΝΙΑ .. :blush: ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ!!!!!ΘΕΛΩ ΟΛΗ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο κούκλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και του χρόνου δίπλα απο το δεντρο θα έχεις ένα μπεμπάκι να χαζευει το δέντρο και εσένα με τον άντρα σου να χαζευεται το μπεμπάκι

τέλεια :woohoo :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...!!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΩ ΛΙΓΑΚΙ!!!!!!!Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΠΟ 42,56 ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΟ 119,05 ΤΗΝ 2η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ!!!!ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2,5 ΦΟΡΕΣ!!!!!!!ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ!!!!!!!!!!!!!!!ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre trelokomeioooooooo~!!!!!!!!!! SYGXRHTHRIA!!!!!!!!! WOW!!!!!! MI FOVASAI TIPOTA OLA TELEIA THA PANE!!!!!!!!! KATSE MPROSTA STO DENTRAKI KAI XAIDEYE KOILITSA!!!!!!!! GOYSTAROOOOOOO!!!!!! MPRABO RE FILINADA,DEN KSEREIS POSO XARIKA!!!!! TO AKSIZES KOUKLITSA MOU!!!!! MPRABOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: ΧΑΙΡΟΜΑΙ,ΧΑΙΡΟΜΑΙ....!!!!!!ΜΙΚΡΟΥΛΑΧΡΙΣΤΟΣ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε mk3!!!Νομίζω ότι σου αξίζει να έχεις ένα αγγελουδάκι!εχεις περάσει πολλά αλλα νομίζω ότι τώρα θα πάνε όλα καλά!Η Αγία Αννα και η παναγίτσα θα είναι στο πλεύρό σου!Εύχομαι να πάνε όλα καλά!Να είσαι χαρούμενη και να μην φοβάσαι καθόλου! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο!!!! Με την πρώτη ευκαιρία πήγαινε στη μονή της Αγ.Ειρήνης να πάρεις και τη ζώνη! Εγώ δεν το πίστευα αλλά πιστεύω πως με βοηθάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΚ23 χαιρομαι τοσο πολυ για τα νεα σου,καταλαβαινω απολυτα την αγωνια που ειχες αλλά τωρα πια ηρεμησε.αυτο ηταν, τωρα ολα μπηκαν στο δρομο τους και το μωρακι σου μεγαλωνει και σε λιγουσ μηνες θα ειναι αγκαλιτσα σου.Απο εδω και περα ζήσε ολα αυτα τα υπεροχα συναισθηματα που θα σου προσφερει η εγκυμοσυνη σου.Ειμαστε ολες εδω κι εγω προσωπικα οπως ξερεις για να τα λεμε.Αντε τωρα περιμενουμε να μας πεις για το πρωτο υπερηχο!Ο θεός μαζί σου κοριτσάκι,καλή και ομορφη συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη και ευκολη εγκυμοσυνη σου ευχομαι και ολα να πανε καλα

με ενα γερο μωρακι στην αγκαλιτσα σου

πω πω εχεις να αισθανθεις τα παντα σε ολο τους το μεγαλειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

ολα καλα θα πανε η αρχη εγινε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΡΧΗΝ!ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!!!!!!!Η 3η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ 243,36(42,56-119,05)!!!!!!!ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!!!!!!ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ 1.000 ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ 1η ΕΠΙΣΚΕΨΗ!!!!ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ!!!ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ............ με το καλό ένα υγιές μωράκι . Τώρα ξεκούραση - φαγητό - και μην ξεχνάς να εκμεταλευτείς και να χαρείς όλη την εγκυμοσύνη. Ζήτα ότι θές, κανείς δεν πρόκειται να σου χαλάσει χατήρι από εδώ και μπρός........μην ξεχάσεις να βγείς από την λίστα. δεν έχεις πια καμία θέση εκεί μέσα. ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...