Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΛΙΚΑ ΔΙΔΥΜΑ. ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


Recommended Posts

καλά σου λέει η xntou!!!Άντε με το καλό περιμένουμε τα καλά σου νέα αύριο!!!Συγχαρητήρια είπαμε?Δεν είπαμε!!Συγχαρητηριααααααα!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε κούκλα μου,γιατί τόσο άγχος; :dry: Γιατί να μην πάνε όλα καλά;Δεν σου κάνει καλό να σκέπτεσαι έτσι.Μην διαβάζεις θέματα με οποιουδήποτε τύπου λυπητερό περιεχόμενο.Η ψυχολογία σου παίζει μεγάλο ρόλο και πρέπει να ξέρεις πως τα διδυμάκια σου τα νιώθουν όλα!Θέλουν μια χαρούμενη μανούλα που δεν θα ανησυχεί τόσο για εκείνα,αλλά θα φροντίζει τον εαυτό της και θα ξεκουράζεται :laugh: Βρίσκονται στο καλύτερο σημείο του κόσμου!!!Στην ζεστή και φιλόξενη σου μήτρα!Έχουν παρέα το ένα το άλλο και περνάνε υπέροχα ;) Σκέψου όλα αυτά και μην σκέφτεσαι το κακό :kiss:

Μέσα σου,αυτή τη στιγμή,υπάρχει το απόλυτο θαύμα ;) Είναι κρίμα να μην το χαίρεσαι όπως του αξίζει :)

Με το καλό και εύχομαι μια όμορφη κύηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσακια μου ναι πραγματικα δεν ξαναδιαβαζω τιποτα τετοιο γιατι γιωεται πολυ χαλια η διαθεση μου κ θα παω αυριο στον γιατρο κ θα τρεμω μεχρι να μπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μ αρέσει beoutsaki μου που λες ότι πέρα από το πρήξιμο δεν έχει άλλα συμπτώματα!!!και αυτή η έκρηξη τι ήταν μου λες? οι ορμόνες μέσα στο σώμα σου κάνουν πάρτυ κούκλα μου!!!Συγχαρητήρια είσαι έγκυοοοοοοος!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Θεε μου τι να πω δεν ξερω γενικως ειμαι λιγο ιδιορυθμη αλλα αυτο το πραγμα πρωτη φορα μου συμβαινει. Αρπαζομαι με το παραμικρο. Μα αν ειναι ετσι θα πρεπει να εξαφανιστουν ολοι απο κοντα μου. Στην μικρη μου δεν ειχα τετοια πραγματα Θεος φυλαει θα τους φαω ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοπελα μου!Ειδες που ανησυχουσες???Ολα τελεια, τα μωρακια σου εχουν παρεα και μεγαλωνουν μαζι τα ατιμα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλη συνεχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κάνεις αυτό που είπες να απολάυσεις την εγκυμοσύνη και την οικογένειά σου.Για τους άλλους απλά δε θα μπορέσουμε!!!Δύο σάκους δύο καρδούλες!!!!Διπλές χαρές!!!Μπράβο κοριτσάκι μου μπράβο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...