Μετάβαση σε περιεχόμενο

Lena σε ευχαριστουμε!


Τόμα

Recommended Posts

ΒΟΥΛΑ έγραψε:

ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΠΑΡΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ....

ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΣΤΟ ΣΗΜΑΙΑΚΙ,ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ Η' ΟΧΙ....

Ναι μόνο έτσι γίνεται. Εσύ δηλαδή θέλεις να φαίνεται άν έχεις πμ και στο φόρουμ..

Έχεις δίκιο γιατί μόνο στην αρχική φαίνεται..

οκ θα το κανονίσω και αυτό αλλά όχι τώρα αμέσως, γιατί ήδη βρίσκομαι εξωτερικό για διακοπές, οπότε καταλαβαίνεις οτι είναι λίγο δύσκολο απο άποψη συνδέσεων να το κάνω άμεσα.

Απο εβδομάδα που θα γυρίσω όμως θα το έχετε κι' αυτό ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΛΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΑΠΛΑ ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ Κ ΤΩΡΑ ΞΕΧΝΑΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΩ ΜΥΝΗΜΑ....

ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΟΖΙLLA AΛΛΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΤΑ 7 ΣΗΜΑΤΑΚΙΑ....

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Μπορεί να φταίει και η σύνδεση...όσο για τα μηνύματα άν κάνεις πολύ ώρα για να τα γράψεις υπάρχει περίπτωση να μην δημοσιετούν λόγο του ότι ξεπέρασες το συγκεκριμένο όριο χρόνου.

Αυτο δεν το ηξερα...!!!

Εξ'αιτιας του μικρου καμια φορα αργω να το στειλω...!!! :P

Καλο ειναι αυτο παντως γιατι ετσι θα γραφουμε και μικροτερα μηνυματα...!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

να ρωτησω κατι???

γιατι οταν απανταω σε ενα θεμα δεν φαινεται η απαντηση μου αλλα μονο ενα κενο ????

Νατάσα μου, έχω ανοίξει σχετικό θέμα..Περιγράφω εκεί το πρόβλημα και την λύση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήταν παράλειψη από μέρους μου αν δεν εξέφραζα κι εγώ απο δω τις ευχαριστίες μου στη lena για την ποιότητα του forum. Έχει κάνει πολύ καλή δουλειά και με αποτέλεσμα ούτως ώστε όλες οι Ελληνίδες μανούλες (νυν και μέλλουσες) να έχουμε ένα χώρο που να συζητάμε, να εκφράζουμε τις απορίες μας και να ενημερωνόμαστε είτε ανταλλάσοντας εμπειρίες, είτε μέσω των ειδικών όταν το δικό μας γνωστικό οπλοστάσιο δεν επαρκεί! Και όλα αυτά με την καλύτερη δυνατή τεχνική υποστήριξη! Ευχαριστούμε πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...