Μετάβαση σε περιεχόμενο

Lena σε ευχαριστουμε!


Τόμα

Recommended Posts

Κοριτσια ειπα να ανοιξω αυτο το θεμα για να πουμε στη Λενα ενα ευχαριστω για την υπεροχη δουλεια που εκανε τον τελευταιο καιρο στο σαιτ μας! Πρωτα απο ολα εγινε πολυ πολυ γρηγορο και δε κουραζει. Και δευτερον εκανε καποιες αλλαγες που αναβαθμισαν τον σαιτ προς το καλυτερο! Λενα μου Thanks!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ πολύ. :kiss: Τόμα ήταν πολύ γλυκό αυτό απο μέρους σου. :)

Σε όλες τις προσπάθειες όμως το αποτέλεσμα μετράει..και πιστεύω το αποτέλεσμα ήταν εξαιρετικό...Φαίνεται άλλωστε.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε Λενα..

Χθες μαλλον για αυτο τα ειχε παιξει επιδη εκανες τα κολπα σου..!

Σημασια εχει το αποτελεσμα οντως..

Και ειναι φοβερο..Ευχαριστουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΛΕΝΑΚΙ.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΑΠΟΝΑΚΙ ΜΟΝΟ :huh: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ....ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΚΡΗ :huh: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ... :huh:

ΠΑΝΤΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΑΑΑΑ :silly: :lol: :laugh: :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΓΡΑΨΕΣ! ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΡΟΛΟΙ! ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤΟΧΩΡΑΣ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΛΕΝΑΚΙ.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΑΠΟΝΑΚΙ ΜΟΝΟ :huh: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ....ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΚΡΗ :huh: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ... :huh:

ΠΑΝΤΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΑΑΑΑ :silly: :lol: :laugh: :woohoo: :kiss:

Απ' ότι βλέπω είναι 3 μέλη τώρα μέσα...τί ακριβώς δεν μπορείς να κάνεις; :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου σου το ξαναπα εγω...ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΣ!!!! :P;)

Το σημαντικοτερο ειναι οτι οποιοδηποτε προβληματακι πλεον διορθωνεται αμεσα! ;)

Και παλι ευχαριστουμε! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ηπι ηπι ουμε σε ευχαριστουμε!!!!

Οντως πολυ μεγαλη διαφορα!!!!

Σερφαρω και πεταααααωωω

Υ.Γ Αν γίνεται, λέω ΑΝ, να μας ειχες

ον λαιν μιτινγκ (πως το λενε δεν ξερω)και

τον Ντερεκ απο το γκρεις ανατομι να μας

συμβουλευε σε ιατρικα θεματα???Ευχαριστω

Γεια σας

:laugh: :) :laugh: :) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ηπι ηπι ουμε σε ευχαριστουμε!!!!

Οντως πολυ μεγαλη διαφορα!!!!

Σερφαρω και πεταααααωωω

Υ.Γ Αν γίνεται, λέω ΑΝ, να μας ειχες

ον λαιν μιτινγκ (πως το λενε δεν ξερω)και

τον Ντερεκ απο το γκρεις ανατομι να μας

συμβουλευε σε ιατρικα θεματα???Ευχαριστω

Γεια σας

:laugh: :) :laugh: :) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα σ'ευχαριστουμε πολυ για οτι εκανες...!!! :)

Εχω παρατηρησει μονο οτι τις 2 τελευταιες μερες με πεταει εξω η συνδεση και πολλα μηνυμαΤα που στελνω δεν καταφερνουν να δημοσιευθουν...!!!

Μηπως φταιει η δικη μου συνδεση;;; :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για σου lena.και εγώ θέλω να σε ευχαριστήσω.

το mammy με έχει βοηθήσει πολλές φορες.

και τώρα είναι πολύ πολύ καλο με την νέα αναβάθμιση.

τα μηνύματα μου τα βγάζει στην αρχική σελίδα.γίνετε να είναι όπως πριν.

δηλαδή στις σελίδες που γράφουμε και διαβάζουμε?

να είσαι καλά και πάντα επιτυχίες.ευχάριστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Λενα σ'ευχαριστουμε πολυ για οτι εκανες...!!! :)

Εχω παρατηρησει μονο οτι τις 2 τελευταιες μερες με πεταει εξω η συνδεση και πολλα μηνυμαΤα που στελνω δεν καταφερνουν να δημοσιευθουν...!!!

Μηπως φταιει η δικη μου συνδεση;;; :blush:

Μπορεί να φταίει και η σύνδεση...όσο για τα μηνύματα άν κάνεις πολύ ώρα για να τα γράψεις υπάρχει περίπτωση να μην δημοσιετούν λόγο του ότι ξεπέρασες το συγκεκριμένο όριο χρόνου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργία έγραψε:

για σου lena.και εγώ θέλω να σε ευχαριστήσω.

το mammy με έχει βοηθήσει πολλές φορες.

και τώρα είναι πολύ πολύ καλο με την νέα αναβάθμιση.

τα μηνύματα μου τα βγάζει στην αρχική σελίδα.γίνετε να είναι όπως πριν.

δηλαδή στις σελίδες που γράφουμε και διαβάζουμε?

να είσαι καλά και πάντα επιτυχίες.ευχάριστο.

Εννοείς τα προσωπικά μηνύματα; :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΛΕΝΑ ΜΟΥ...

ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΡΜ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ...

ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina έγραψε:

ne lena μου αν γίνετε.ευχάριστο.πάρε άλλο ένα "καρμακι".και ένα φιλάκι :kiss: ευχάριστο.

Καταρχήν σ' ευχαριστώ για το καρμάκι ;) Κατα δεύτερον, γιατί λέτε πως πρέπει να πας στην κεντρική σελίδα για να δείς τα προσωπικά μηνύματα;

Η καινούργια μπάρα που προσθέσαμε εμφανίζεται σε όλες τις σελίδες...και γώ τώρα που γράφω βλέπω κάτω αριστερά την μπάρα..εσείς δεν την βλέπετε; Η απάντηση είναι και για την voyla.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

RUBELA έγραψε:

Απ' ότι βλέπω είναι 3 μέλη τώρα μέσα...τί ακριβώς δεν μπορείς να κάνεις; :huh:[/quote:33sj44gn]

ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΒΕΛΑΚΙ ΜΕΣΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα χα δεν ξέρω και πολλά από υπολογιστές καρδια μου.

τώρα το ida.

αλλα πρέπει να παραδεχτείς πως πολλά κολπάκια μας έβαλες και μας πέσαν

μαζεμένα.ευχάριστο πολύ πολύ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΠΑΡΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ....

ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΣΤΟ ΣΗΜΑΙΑΚΙ,ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ Η' ΟΧΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
    • Έχεις απόλυτο δίκιο, δεν είσαι μόνη σου όμως! Όλες ε΄δω είμαστε με τα ίδια όνειρα, τις ίδιες αγωνίες και τους ίδιους φόβους. Θα το δεις στο τέλος όλα θα είναι μια κακή ανάμνηση. 🌈 Όχι δεν στενεύουν τα περιθώρια. Είσαι ακόμα 38! Το ποτήρι είναι μισογεμάτο❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...