Μετάβαση σε περιεχόμενο

E!!!!ΝΑΙ...ΝΑΙ...ΝΑΙ.....


land

Recommended Posts

όλα καλά θα πάνε να είσαι σίγουρη, σου εύχομαι μια καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη με το καλο να υποδεκτείς το "βεβακι" σου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

land με το καλο κοριτσι μου.

ολα θα πανε μια χαρα θα το δεις.να προσεχεις τωρα και να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσακι μαζι θα μαστε. Ευχομαι να μας τα φερει ολα καλά και να εχουμε μια καλή εγκυμοσύνη. Εγω σημερα θα παω στον γιατρο κ εχω σκασει απ την αγωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας...να χαιρεστε τις οικογένειες σας και να έχετε υγεία!!να καμαρώνετε τα παιδάκια σας!!!όσες περιμένουν για ένα μωράκι ευχομαι η φετινή χρονια να σας το φέρει!!ολα θα πάνε καλά....αρχίζω και το πιστέυω!! :)

μπεουτσάκι πως γίνεται αυριο να μπαινεις στην 6η εβδομάδα??την αλλη εβδομάδα είναι η 6η...εε???

εχω πελαγώσει με αυτούς τους υπολογισμούς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικά είχα ραντεβού την Δευτερα 30/11(θα ήμουν 5 εβδομάδων και μια μέρας) για να δούμε το σάκκο του μωρού αλλα από το άγχος μου πήγα πιο νωρίς μέρα Παρασκευή 27/11 αλλα ήμουν 4 εβδομάδων και κάτι μέρες και δεν φάνηκε τίποτα εκτος από την μήτρα μου που ήτανε πιο μεγάλη (25cm)..Έχω ξανά σήμερα μακάρι να φανεί ο σάκκος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!γι αυτο εμενα μου είπε να πάω κατευθειαν την 6η εβδομάδα...βεβαια κρατιεμαι με νυχια και με δόντια, αλλά αφού μου είπε τν άλλη εβδομάδα..τι να κάνω η γυναίκα?? :woohoo: :woohoo:

ενημερωσε μας μετα την επισκεψη..!!

και κατι αλλο:εχεις αναγουλες, ζαλάδες, κλπ???εγω τιποτα.μονο πρησμενο στηθος αλα παμελα αντερσον και γενικά νιωθω ''τουμπανο''!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σχεδόν απολύτως τίποτα μονο λίγες διάρροιες και αυτό με αγχώνει τρελα σκέφτομαι μήπως και δεν είμαι έγκυος μήπως κάνανε λάθος στο χημείο χέχε :)...θα του πω να πηγαίνω πιο συχνά μέχρι να το χωνέψω πως είμαι γιατί με τόσο άγχος και αρνητικές σκέψεις που έχω θα πάθει και κανένα κακό το μωρό :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...