Μετάβαση σε περιεχόμενο

E!!!!ΝΑΙ...ΝΑΙ...ΝΑΙ.....


land

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρααααααααααααααααααα...

περίμενα ν αδιαθετήσω απο 25/11 και την απόφαση να κάνω τεστ δεν την έπαιρνα.Το Σάββατο 28/11 και αφού είχαν περάσει 3 μέρες με καθυστέρηση πήρα την απόφαση...3 θετικά τεστ και επειδή με είχατε προιδεάσει 3 διαφορετικών εταιρειων :) ....

χτες εκανα την χοριακή και βγήκε 12034 :) :laugh: :cheer:

η χοριακή με δείχνει 6η εβδομάδα αλλα αποκλείεται δίοτι τελευταία περίοδο είχα στις 27/10 και πριν απο τότε είχα χρησιμοποιήσει προφύλαξη...τι να πω???

τωρα αρχισε το νέο αγχος...''θα πάνε όλα καλά????''

αχ!!!ειμαι τρισευτιχισμένη...

σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση...σας ευχαριστώ που μου λύνατε τις απορίες...σας ευχαριστώωωωωωω!!!!είστε τα γούρια μου ΟΛΕΣ!!!

Σας εύχομαι κάθε καλό...υγεία και πολλά μωράκιααααα!!!!

Θα τα περνάμε όλα, όλες μαζί γιατί έτσι γινόμαστε πιο δυνατές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

land με το καλό, να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη. Να το ζήσεις, είναι μια απίστευτη εμπειρία, άλλωτε με τα καλά της και άλλωτε με τα άσχημα της (ναυτίες, ζαλάδες κλπ). Όπως και να έχει, ζήστο κορίτσι μου. Σου μιλάει μια μελλοντική τρίτεκνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσακι!!!!!!!

Να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και γρηγορα να αγκαλιασεις το αγγελουδι σου!!!!!!!!!!!!

Αφου ειναι τοσο ψηλη η χοριακη σου ολα θα πανε καλα και μην ανησυχεις για τιποτα..... ;)

Μπραβο Μπραβο πολυ χαρηκα!!!!!

Αντε να παιρνουν σειρα οι υπολοιπες..... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοριτσακι!!!Ολα καλα θα πανε ,να μην αγχωνεσαι!!!!!!!!Απολαυσε το :):):):):) !!!!!!!!!!!!

Υπεροχος μηνας κοριτσια!!!ΜΠΡΑΒΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ πολύ!!!!

και μια ερώτηση προς την τρίτεκνη "ηαραπ"

θυμάσαι αν η πρώτη σου χορικά ήταν υψηλή???

Είμαι αρχή της 5ης εβδομάδας και οι τιμές χοριακής που δίνει ο γιατρός είναι 300-4000.Με το 12034 υπάρχει μια "σχατική" διαφορά.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΩΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (ΠΡΑΓΜΑ ΣΙΓΟΥΡΟ...) ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ 8 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΟΝΟ ΠΟΝΟ...

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ....

ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ¨¨ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ"

ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΝΑ...

3 ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 25/11...

ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ....

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ!!!ΠΩ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΤΙ ΜΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ;;;;; :woohoo: :woohoo:

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΕΥΧΥΘΟΥΜΕ!!!!! :P:P

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο κοριτσάκι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να μας πεις το αμέσως επόμενο ευχάριστο -> "είμαι μανούλα" :P:P:P :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ πολύ, πολύ, πολύ!!!! :cheer:

σας ευχομαι κάθε καλό!!!!και ελπίζω να είμαι και εγώ γούρι για πολλές!!!γιοτάκι...εμεις θα το περάσουμε μαζι!!!

λέτε να εχω διδυμάκια????θα τρελαθώ???με χοριακη 12034 αρχές 5ης εβδομάδας ή διδυμάκια έχω ή το παιδί γίγας.... :laugh: :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συχαρητήρια.....όλα θα πάνε καλά μην αγχώνεσαι για τίποτε .....να προσεχεις το "μορουλινη" που έχεις τώρα και όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθε μερα κι απο ενα ευχαριστο το τελευταιο καιρο!!! :woohoo:

Συγχαρητηρια κοριτσακι!!!να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και με το καλο να υποδεχτειτε το αστερακι σας! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκι,εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά...Όσο για δίδυμα δεν ξέρω,διότι κι εγώ είχα κάνει χοριακή την 7η εβδομάδα,κι είχα 18064!Μου έλεγε η μικροβιολόγος ότι μάλλον είναι δίδυμα,αλλά τελικά έχω μια κόρη μοναχούλα της,που κλωτσάει για δύο,όμως!

Να είσαι πάντα καλά,εύχομαι τα καλύτερα! :silly: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΓΕΜΑΤΟ ΥΓΕΙΑ!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ? ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαίνεται κορίτσια μου ήσασταν καλές όλο το χρόνο και ο Άγιος Βασίλης σας στέλνει σιγά σιγά τα δωράκια του! Ε, θα τα πάρετε με μία μικρή καθυστέρηση αλλά αξίζει η αναμονή!!!!!!!!!!!

Με το καλό και σε σένα land μου!

Όλα καλά να πάνε και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου και 1 και 2 και 3 και 4 ... επ, το παράκανα.. παιδιά!!!

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να έχεις μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη!Με το καλό και μ'ένα γερό μωράκι!!! Εμένα η τελευταία μου περίοδο ήταν 30/10/2008... κι αυτή τη στιγμή έχω ένα μπομπιράκο που μου έχει πάρει τα μυαλά!! Με το καλόοοοοο και πάλι! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Ότι χρειαστείς να μου πεις!!! Εγώ γέννησα 31 Ιουλίου 2009!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...