Μετάβαση σε περιεχόμενο

Koritsakia mou EIME EGKIOS OOOOUUUUAAAAAOOO!!!!!


Recommended Posts

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ!!!ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ.. ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ,ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ!ΣΟΡΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΒΙΑΣΥΝΗ ΕΓΡΑΨΑ ΜΑΜΑ ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ....ΑΝΤΡΙΑ ΜΟΥ!!ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ?Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

andria έγραψε:

Koritsia mou euxaristw apo mena k to mpizelaki mou :woohoo: ...makari na pane ola kala!!! Barcelonita mou prospa8ousame 1,5 xrono peripou me polla provlimata(kistes, salpigga kleisti k ormones 4iles) alla auta einai sto parel8on pia :)...exw trealla8ei apo tin xara mou alla eime k ligo agxwmnei y giatro den piga na mou pei ti ginete k pistevw gi'auto eime mesa stis arnitkes ske4eis...Deutera 8a paw!!! 8a propsa8isw na eime xalari k na afisw tis kakes ske4eis!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Ομορφή μου και πάλι συγχαρητήρια με το καλό να έρθει το μωράκι σου και μην βλέπω κακές σκέψεις θα σε μαλώσωωωωωωω όλα καλά θα πάνε απόλαυσέτο αφέσου σε αυτή την μαγευτική και ανεξάντλητη χαρά που σε πλυμηρίζει και μην σκιάζεις με κακές σκέψεις την ευτυχία σου.

Να σκέφτεσαι οτι του χρόνου θα στολίζεις το δεντράκι σου με το μπεμπάκι σου μαζί :woohoo: :woohoo:

Και θα κάνεις και το ταξίδι σου με το μωράκι!!!!!!!!

Στο είχα πει!!!!

Φιλιά κορίτσι μου και τις καλύτερες μου ευχές για μια τέλεια εγκυμοσύνη και ενα υγιέστατο μωράκι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Με συγκίνησες απίστευτα...Δάκρυσα...

Τι πιο δυνατό απο την πίστη;

Ο θεούλης και η Παναγίτσα δεν αφήνουν κανέναν κορίτσια!!!

Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη γλυκιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πολλά Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!!!

Εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να κρατησεις ένα υγιές νινάκι!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θερμά συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!! Κι εγώ σαν κι εσένα, μόλις έφαγα το μήλο έμεινα έγκυος! Δεν μπορεί να είναι τυχαίο, έτσι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ

ΤΟΥΣ 9 ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravoooooooooooooooooooooooooo koritsaki mou mpravo sou to lew apo to prwi..to mono pou tha kaneis apo edw kai pera einai na iremiseis kai na xareis auto to theio dwro..............filakia polla kai ta leme emeis kathe mera...............kai pali ..M..P..R...A...V....O................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΟΥΝΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ

ΣΕ ΦΙΛΩ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου κορτσάρα μου! Ευχομαι τα καλύτερα! κι εγώ πάντα με την βοήθεια του θεού πάω και πάντα με βοηθάει όταν πιστεύουμε σ΄Αυτόν δεν μας ξεχνά είναι εκεί!

Καλή εγκυμοσύνη σου ευχομαι λοιπόν και προσοχή απο εδώ και πέρα!

Φιλάκια! :kiss: , :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα

Συγχαρητήρια και τις θερμότερες ευχές για μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!!!!

Να πάνε όλα καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας...K εσείς ότι ποθείτε εσείς k η οικογένεια σας ο θεούλης να σας το στείλει σύντομα..Με συγκινήσατε πολύ με το ενδιαφέρον σας... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...