Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτουμε όλες οι νέες εγκυούλες.........


Recommended Posts

κορίτσια μου, όσες από σας μαθανε τώρα τελευταία για το θαυματάκι που μεγαλώνει μέσα σας, μαζευτείτε να ανταλλαξουμε απόψεις, αγωνίες χαρές και γνώσεις!!!!!!

εγώ εχτές πήρα το δέυτερο αποτέλεσμα χοριακής από 232 σε 678 (2,9 αυξηση) σε 48 ώρες.... ο γιατρός μου είναι πολύ χαρούμενος και την δευτέρα θα πάω να δούμε τον υπέρηχο... ευχομαι να δούμε σακουλάκι και μωράκι....το μωράκι μου!!!!!!

εσεις???? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρένα συγχαρητήρια κ απο μένα!!!!!!!!!!!

κ εγώ μόλις προχθές το έμαθα κ μου φαίνεται απίστευτο!!!!!!!!!!!!

η πρώτη χοριακή ήταν 147,10 κ η δεύτερη 385.. τώρα ξανά την τρίτη για να δούμε που έχει φτάσει κ πότε θα κάνω υπέρηχο. αλλά για να είμαι ειλικρινής λέω αυτό το 6ημερο να το σπάσω κ να πάω να κάνω άλλη μια αύριο, για να είμαι ήσυχη..

ζαλίζομαι λίγο, αρκετά άσπρα υγρά, μια καούρα-ξινίλα κ κάποιες στιγμές κάτι τσιμπηματάκια πονάκια απο κάτω..

ελπίζω να πάνε όλα κλά για όλες μας!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας κι απο μενα!!!!

Κι εγω εχω τρεις χοριακες κανει...735,1534 και 3218 ανα 2 μερες.Ευχομαι ολοψυχα σε ολες μας να πανε ολα καλα και να κρατησουμε υγιεστατα παιδακια!!!!Εκανα υπερηχο ειδαμε σακο και στοιχεια αλλα οχι ακομα καρδουλα....θα παω παλι την Τριτη οπου θα κανω και αλλη μια χοριακη γιατι ειναι νωρις μου ειπε και απο αυτο βλεπουμε οτι ολα πανε καλα!Προσευχομαι ολα να πανε καλα!

Οσο για συμπτωματα...λυγουρες για εμετο σχεδον συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραία....τι ωραία.... εχω χ'ασει το μυαλό μου τελείως....σκεφτομαι μόνο αυτό και είμαι τόσο χαρούμενη....

ενα μικο σποράκι να μεγαλώνει....μεσα στην κοιλίτσα μου!!!

τοσο ανυπομονώ για την Δευτέρα...να δούμε κάτι στον υπέρηχο,...

λέω να πάω να κάνω άλλη μια χοριακή αυριο και άλλη μια την δευτέρα...

αντε να κάνουμε τα μικροβιολογικά πλουσια όλες μας....

και εγώ νιώθω κατι τσιμπηματάκια στην κοιλιά...και πολλά υγρά (λευκα)... το στήθος μου με πονάει πολύ και νιώθω και κάτι ζαλάδες....ολα αυτά από κάτι τόσο μικρούτσικο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΣΤΟΛΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια εγω ακομα δεν πιστευω οτι ειμαι εγκυος!!!! φετος θα περασω τα πιο ευτυχισμενα χριστουγεννα της ζωης μου!!!!

και φυσικα ολα τα επομενα χριστουγεννα που θα ακολουθησουν θα ειναι ακομα πιο ονειρεμενα!!!!

καλη μας εγκυμοσυνη και καλη λευτερια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...