Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέες λειτουργίες στο Mammyland!


lena

Recommended Posts

Τί σας είχα υποσχεθεί; Εγώ δεν αθετώ τις υποσχέσεις μου και να λοιπόν !!!

Κ Ο Ι Ν Ο Τ Η Τ Α !!!

Απο σήμερα μπορείτε να δείτε στην κεντρική μπάρα την επιλογή "κoινότητα". Αυτή η επιλογή θα λειτουργεί ώς ένα κεντρικό "wall"

όσες ξέρετε απο fb καταλαβαίνετε τί εννοώ..

Εν ολίγης, σε αυτή την σελίδα, η οποία ανανεώνεται αυτόματα θα μπορούμε να βλέπουμε κάθε δραστηριότητα των μελών του mammyland !

Νέα μέλη που γράφτηκαν, ποιά ενημέρωσε το προφίλ της, ποιά ανέβασε φωτογραφίες στο άλπμουμ της, ποιά έγινε φίλη με κάποια άλλη κτλ

Επιπλέον, σε κάθε μία απο αυτές τις ανακοινώσεις, το κάθε μέλος μας θα μπορεί να προσθέσει κάποιο σχόλιο, ή να κάνει κλικ στο "μ' αρέσει" - "δεν μ' αρέσει" όπως ακριβώς στο fb.

Ο Μ Α Δ Ε Σ !!!!

Προσθέσαμε επίσης την δυνατότητα στα μέλη μας να δημιουργούν ομάδες !

Αυτές οι ομάδες μπορεί να είναι δημόσιες, ιδιωτικές ή και κρυφές. Η κάθε ομάδα έχει την δική της σελίδα, διαχειριστή, συντονιστές, φόρουμ, φώτο άλμπουμ, και πολλές ακόμη λειτουργίες.

Για παράδειγμα έχω δημιουργήσει μια ομάδα με την ονομασία

"fan του παρλιάρου ". Η καθεμιά μπορεί να γίνει μέλος και μπορεί να στείλει πρόσκληση σε μια επαφή της να γίνει και εκείνη μέλος..

Πχ μια ομάδα που θα μπορούσε να γίνει είναι το "ποιές γεννάνε τα χριστούγεννα", ή "mammylandoφιλενάδες της Κρήτης"...κτλ.

Ε Κ Δ Η Λ Ω Σ Ε Ι Σ !!!!

Με αυτήν την λειτουργία το κάθε μέλος ή ομάδα θα μπορεί να προσθέτει εκδηλώσεις οι οποίες θα έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά με τις ομάδες (διαχειριστή, προσκλήσεις, φώτο άλμπουμ κτλ)

Πχ μια mammylandoσυνάντηση θα μπορούσε κάλλιστα να προστεθεί στις "εκδηλώσεις", να ανεβούν εκεί όλες οι φωτογραφίες, να δηλώσουν συμμετοχή ποιές θα παρεβρεθούν κτλ

Ελπίζω κορίτσια οι καινούργιες λειτουργίες που έγιναν με πολύ μεράκι και δουλειά απο μέρους μας να δώσουν έναν αέρα αναννέωσης στην παρέα μας και να βοηθήσουν τα μέλη να έρθουν ακόμη πιο κοντά...

Περιμένω απορίες και σχόλια... :)

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι πραγματικα κανεις πολυ καλη δουλεια κ εχεια ανεβασει το μαμμυ στην κορυφη!!! :):) ειμαι πολυ τυχερη που ειμαι κ γω μελος της παρεας σας!!

να σε ρωτησω κατι σε ποια μπαρα θα εμφανιστει το κεντρικο ''wall''??? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια !!!!

Άν κοιτάξεις επάνω στο κεντρκό μενού εκεί που είναι οι επιλογές

"Αρχική", "εγκυμοσύνη", "μωρό", "ειδήσεις", "φόρουμ" κτλ εκεί θα δείς οτι προστέθηκε η επιλογή "κοινότητα" . Οκ; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μπορει να γκρινιαζαμε κατα καιρους αλλα με τη δουλεια σου μας αποζημιωσες το εκανες σουπερ το μαμμυ πολυ προχωρημενο μπραβο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου...κανε κατι να μη μας πεταει συνεχιεα εξω!!!!

Εγω θα προτιμω το μαμυ απο το ΦΒ.

Ξερω ειμαστε πολλες, τρελες μαμαδες αλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι πολύ ωραίες οι αλλαγές, μπράβο σου, να προτείνω και κάτι άλλο? μήπως θα μπορούσες στο chat την ώρα που γράφει κάποιος κάτι να φαίνεται έτσι ώστε να μην περιμένεις άδικα, όπως στο msn ή στο facebook?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...