Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΡΟΥΧΑ ΜΩΡΟΥ??ΠΛΥΣΙΜΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ?????


Recommended Posts

Τι εγραψα πριν :blink: Soap nuts εννοουσα .

Ξυδι παιρνω αυτο στο γυαλινο "για την καλη κουζίνα" . Το χρησιμοποιώ παντου και για το μπανιο , στα αλατα , στη κουζινα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ifigeneia έγραψε:

ραφαέλ όχι δεν είχα δει το σχόλιό σου!

Σουηδάκι έκανες κι εσύ? :P Να τα χαιρόμαστε τα ξανθομπομπίρια μας!

efoula με αρκάδι τα έπλενα στην αρχή, μετά βαρέθηκα να το διαλύω πρώτα στο νερό (την πρώτη φορά που δεν ήξερα και το έβαλα κατευθείαν στον κάδο όπως λέει στο κουτί... τραβούσα μετά τα μαλλιά μου) και άρχισα να παίρνω ένα (δε θυμάμαι πως το λένε) από ένα μαγαζί με βιολο-οικολογικά. Μετά πήρα το προδερμ και κόλλησα με τη μυρωδιά!

Τα σιδερώνω όχι τόσο για τα μικρόβια, όσο για τα μυγοχέσματα! :P Συγνώμη κιόλας για την έκφραση.. Να πω.. ακαθαρσίες μυγών! :woohoo:

ΧΑΧΑ ΜΥΓΟΧΕΣΜΑΤΑ

ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω θα παρω τωρα μιας που παμε ροδο (χαλια) γιατι εκει ειναι η μετάθεση μας.Εκει ουτε σε 20 ημερες δεν στεγνωνουν τα ρουχα κ δεν έχουν ουτε καλοριφερ σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στεγνωτηριο και εγω θαηθελα αλλα δεν εχω που να το βαλω..οπως και πλυντηριου πιατων... :(

τελοσπαντων στο θεμα μας.

εγω στη ναρχη επλενα τα παντα με αρκαδι.χωρις μαλακτικο.

εδω κα ιαρκετο καιο χρησιμοποιω ή προδερμ ή περσιλ και τα αντιστοιχα μαλακτικα τους.

δεν εχει παρουσιασει που θενα αλλεργια το μωρο οποτε οτι βολευει.

μια φορα ειχε παει ο κωστας για ψωνια..μου φερνει το περσιλ για μετα τον χρονο.. :angry:

επεμενε και το χρησιμοποιησα.δεν επαθε τιποτα...

τωρα τελευταια συμπληρωνω στο πλυντηριο και δικα μας ρουχα αν δεν γεμιζει και επισης καποια σκουρα(λιγα) του μωρου που δεν μαζευουν πλυντηριο τα βαζω με τα δικά μας με δικο μας απορυπαντικο+μαλακτικο sensitive.

αν δεν παρουσιαζουνε προβληαμ τα μωρα δεν ενομιζω πως ειναι καλ ονα ειμαστε τοοοοσο ψυρες...

και εγω ειμουνα στη ναρχη αλλα συνηλθα!!! :laugh: :laugh:

τα σιδερωνω ολα εκτος απο τα καλτσακια :blush: που σταματησα πλεον...

εχει τυχει ομως να μην εχω σιδερωμενο κατι και να του το βαλω....

τα σιδερωνω στο euro pro με ατμο.

αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω κορίτσια..

Όταν έβαλα το αρκάδι στη θήκη, τα ρούχα πλύθηκαν χωρίς το αρκάδι.

Με το νερό που έτρεχε στη θήκη, ήρθαν κι έγιναν οι νιφάδες ένα μπαλάκι και δεν πέρασαν στον κάδο.

Το έβαλα απευθείας στον κάδο, δεν ξεπλύθηκε από τα ρούχα.

Το αραίωνα σε νερό, κάτι γινόταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happyland έγραψε:

Εγω ελεγα να το βαλω στο μπαλκονι και να το σκεπασω με εναν μουσαμα. Θα χαλασει λετε;

:woohoo: οχι στο μπαλκονι!

Μπαινει κ πανω απο το πλυντηριο. Δεν εχεις προβλημα :)

οχι ομως στο μπαλκονι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pote den eplena ta ropuxa tou paidiou me eidiko malaktiko.apo tin gennisi tou ta plenw ola me ariel opos kai ta dika mas kai me elaxisto malaktiko.pote den epathe tipota.

oso gia to siderwma mexri 1 xronwn ta siderwna kanonika opos kai ta dika mas rouxa,twra pleon ta perissotera apo ton kado tou stegnotira oso einai zesta diplwma kai stin ntoulapa...pote den epathe tipota! mipws einai ligo yperbolika ola ayta ta aporipantika pou kikloforoun sto emporio? mipws ola efebriskontai ola gia ta lefta??? :dry::dry::dry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happyland έγραψε:

Εγω ελεγα να το βαλω στο μπαλκονι και να το σκεπασω με εναν μουσαμα. Θα χαλασει λετε;

Mporeis na to baleis panw apo to plintirio sou apla topothetontas tin eidiki basi kai etsi den tha xreiasteis katholou xoro ;)

Systino anepifilakta pantos stegnwtirio,einai apo tis kaliteres agores pou exw kanei gia to spiti giati kai me ton paliokairo tis Germanias den stegnwnoun oute se mia ebdomada :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou21 έγραψε:

Nα σου πω την αληθεια ,δεν το εχω σκεφτει.. :dry:

Ειναι κατι που το θεωρω standard..

gia skepsouto...

mipws oi mamades mas eixane luxus plintiria,stegnwtiria,stireles kai poles epiloges se eidika aporipantika pou mporoume na exoume emeis simera??? i dikia mou pantos oxi alla den epatha tipota.

to oti den xrisimopoiw eidiko aporipantiko gia ta rouxa tou paidiou den simenei oti den niazomai gia to paidi apla den briskw ton logo na dinw askopa xrimata agorazontas ena aporipantiko pou den kserw kai ti akribos einai,na to akriboplironw mono gia tin etiketa ;)

bebaia o kathe gonios kanei oti nomizei gia ta paidia tou kalitero :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο οσο γνωριζω,η μητερα μου,επλενε τα ρουχα μας με αρκαδι κ τα σιδερωνε κανονικα!!

Οπως προανεφερα,ειναι κατι το οποιο δεν εχω σκεφτει κ το θεωρω δεδομενο!

Ομως δεν κατηγορω την οποιαδηποτε μανουλα η οποια δεν τα πλενει με ειδικο απορρυπαντικο ή δεν τα σιδερωνει..

ειναι στην κριση της καθεμιας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς δεν είχαμε πληντύριο στην Εύβοια όπου μένουμε τις καθημερινές και όποτε ερχόμουν Αθήνα Σαββατοκύριακα μου έφευγε η ψυχή! Το καλοκαίρι κάπως την πάλευα, τον χεμώνα όμως δεν προλάβαιναν να στεγνώσουν!! Όταν ήρθε το λουλούνι στην ζωή μας.. εννοώ τον γιο μου, στην αρχή έκανε πολλές γουλίτσες με αποτέλεσμα να πλένω ασταμάτητα!! Και επιτέλους... Αγοράσαμε πληντύριο για την Εύβοια.. το οποίο είναι και στεγνωτήριο!!! Είχα αρχίσει το νιαρ νιαρ από νωρίς στον άντρα μου και τελικά το πήραμε και σώθηκα!! Βάζω πλύση και στέγνωμα μια ωρίτσα και μετά τ'απλώνω και λίγο στην απλώστρα (αν είναι λίγο νωπά λόγω πολλών ρούχων καμιά φορά) μέσα στο δωμάτιο όπου έχουμε μόνο το γραφείο του άντρα μου με τον υπολογιστή! Έξω δεν τα βγάζω γιατί κι ήλιο να έχει θα φυσάει και επειδή η θάλασσα είναι ένα στενό κάτω έρχεται όλη η παραλία στο μπαλκόνι μου!! Άμμος κι αλμύρα! Δεν λέω.. σούπερ είναι το μέρος.. άλλα τα ρούχα του μπέμπη μέσα!! :P

Όσον αφορά το σίδερο, στην αρχή τα σιδέρωνε η γιαγιά μου κολαριστά! Το ίδιο έκανα κι εγώ! Αλλά όταν είδα πόσα πληντύρια βάζω :blink: κάθε μέρα σχεδόν!! Τώρα ευτυχώς πήγαμε ανα 3 μέρες περίπου, ( τα βάζω ξεχωριστά πάντα του μπέμπη από τα δικά μας!!) τα πατάω μια με την stirella και πολύ ατμό, δίπλωμα μια από πάνω κι έτοιμα!! Έχω γίνει εξπέρ!! 3 πληντύρια σε 45 λεπτά!! :laugh: Μαζί με τα δικά μας!!!

Για απορρυπαντικό στην αρχή έπαιρνα το υγρό της Proderm πολύ ευχαριστημένη ήμουν! Μόλις ο μπέμπης έγινε 2 μηνών άρχισα και το μαλακτικό!! Τώρα μου έφερε η νύφη μου ένα απορρυπαντικό από μια εταιρία amway αν έχετε ακουστά και δεν μου έχει βγάλει αλλεργία ο μπέμπης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΑ PRODERM ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΣΤΙΣ MINIMUM ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ.

ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥΣ 40 ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΠΙΛΕΓΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΑΦΗΝΩ ΤΗΝ ΠΛΥΣΗ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΙΖΩ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΞΕΒΓΑΛΜΑ...

ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΜΟ ΟΠΩΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ (ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΑΓΓΙΖΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΠΛΗΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ - ΟΛΟΙ ΘΕΩΡΟΥΣΑΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΗ ΣΥΚΕΥΗ)

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 10-15 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Ο ΙΑΣΟΝΑΣ, ΤΙΣ 5 ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΜΟΥ ΒΑΛΑΤΕ ΟΜΩΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ΙΔΕΕΣ...

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΙΔΕΡΩΜΑ??? ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!

ΛΕΥΚΟ ΞΥΔΙ ΣΤΗ ΘΗΚΗ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΥΑΛΥΕΙ ΤΑ ΣΑΠΟΥΝΙΑ??? ΣΕ ΤΙ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΟΜΩΣ? ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟΥΛΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΥΠΕΡΟΧΑ?

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ (ΛΕΥΚΟ ΞΥΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ) Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥ...

ΣΤΟ ΜΙΝΙ ΜΑΡΚΕΤ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΠΛΕΟΝ... "ΛΕΥΚΟ ΞΥΔΙ ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ?"

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΤΟ ΞΥΔΑΚΙ ΑΡΚΕΤΑ, ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ? ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΝΤΑΙ, ΕΝΙΟΤΕ ΟΥΤΕ ΑΓΓΙΖΟΝΤΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΠΛΕΝΑ ΜΕ ΠΡΟΔΕΡΜ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΩΝΑ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ...ΤΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΑΠΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΜΟΝΟ ΑΝΤΙ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΜΕ ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΑΠΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ...ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΜΕΤΟΝ ΚΑΥΤΟ ΑΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ....ΜΑΖΟΧΑ ΙΣΩΣ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΟΒΩ ΤΟ ΠΡΟΔΕΡΜ ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΥΓΡΟ ΤΟ ΣΟΝΝΕΤ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou21 έγραψε:

Απο οσο γνωριζω,η μητερα μου,επλενε τα ρουχα μας με αρκαδι κ τα σιδερωνε κανονικα!!

Οπως προανεφερα,ειναι κατι το οποιο δεν εχω σκεφτει κ το θεωρω δεδομενο!

Ομως δεν κατηγορω την οποιαδηποτε μανουλα η οποια δεν τα πλενει με ειδικο απορρυπαντικο ή δεν τα σιδερωνει..

ειναι στην κριση της καθεμιας! :)

kala,kai i dikia mou eplene me eidiko aporiapantiko ta rouxa mas(kai prospathise na to epibalei kai se emena) apla thelo na sou pw oti pernontas ta xronia olo kai bgazoun kenouria proionta kai apopseis pou ontos theorounte dedomena alla den kserw kata poso einai swsto :)

eipame...i kathe manoula kanei oti nomizei kalitero gia ta zouzounia tis :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blush::blush: Απο την αρχη τα επλενα με τα δικα μας απορρυπαντικα και μετα τον 6 τα πλενω και μετα δικα μας ρουχα. Οταν ηταν νεογεννητο τα σιδερωνα ολα εκτος απο τα βελουτε κορμακια. Τωρα που φοραει ρουχαλακια τα σιδερωνω ολα κανονικα οπως και τα δικα μας. Τις πετσετες του ομως οχι.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΑΣΙΔΕΡΩΤΑ ΠΙΤΖΑΜΑΚΙΑ ΟΥΚ ΟΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ..ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΑ;; ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΝΤΩΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

κ εγω θα παρω τωρα μιας που παμε ροδο (χαλια) γιατι εκει ειναι η μετάθεση μας.Εκει ουτε σε 20 ημερες δεν στεγνωνουν τα ρουχα κ δεν έχουν ουτε καλοριφερ σπίτι.
Ειπες κατι για την ροδο? :laugh:

Οντως πολυ υγρασια!

Να τα πουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στις αρχες επλενα ξεχωριστα του μικρου απο τα δικα μας τωρα μερικες φορες βαζω και μερικα δικα μας μεσα για συμπληρωσω την πλυση

τα πλενω με προδερμ(μου αρεσει παρα πολυ η μυρωδια του και καθαριζει και καλα)και τα δικα μας με το πλανετ το οποιο ειναι οικολογικο και μπορω ανετα να το χρησιμοποιησω και στα ρουχα του μωρου

το σιδερωμα....εδω εχουμε θεμα γιατι ειμαστε λιγο τσακωμενοι με το σιδερο

προσπαθω να σιδερωνω αλλα...εχει τυχει πολλες φορες να βαλει και ασιδερωτα και δεν υπαρχει και προβλημα σιγα ποιος θα δει τα φανελακια η τις πυτζαμουλες του?

τα ρουχα που φοραει για εξω τα σιδερωνω αλλα απο οτι ειδα μερικα δεν χρειαζονται καθολου γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλημερα!!!!Εμμμμ παιδακι δεν εχω ακομα ψηνεται ομως!!!χα χα χα!!!

Θα ηθελα παρακαλω να μου πειτε ποιο στεγνωτηριο εχετε κι αν ειστε αρκετα ευχαριστημενες η αν εχετε καποιο αλλο να προτεινετε!Ευχαριστωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

γενικα δεν ειμαι πολυ της αποστειρωσης...

Μία από τα ίδια κι εγώ..

Μπάνιο και κουζίνα να είναι καθαρά και όλα τα άλλα... Μπορούν να περιμένουν!

Δεν ήμουν έτσι, αλλά έγινα!

Όσο και να το ξεσκονοσκουπιζοσφουγγαρίζω το σπίτι, με το Μαράκι να τρώει μπανάνες και φρυγανιές μόνη της, να τα πετάει κάτω και μετά να πιάνει και τα τραπεζάκια με τα μπανανιασμένα χεράκια, δεν μένει ποτέ καθαρό!!! :(:angry::P:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Franita έγραψε:

Μία από τα ίδια κι εγώ..

Μπάνιο και κουζίνα να είναι καθαρά και όλα τα άλλα... Μπορούν να περιμένουν!

Δεν ήμουν έτσι, αλλά έγινα!

Όσο και να το ξεσκονοσκουπιζοσφουγγαρίζω το σπίτι, με το Μαράκι να τρώει μπανάνες και φρυγανιές μόνη της, να τα πετάει κάτω και μετά να πιάνει και τα τραπεζάκια με τα μπανανιασμένα χεράκια, δεν μένει ποτέ καθαρό!!! :(:angry::P:cheer:[/quote:opszqd3b]

ΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΜΠΑΝΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΧΕΡΙΑ.... ΤΕΛΕΙΟ!!!!

ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ, ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ LA VACHE QUI RIT Κ ΤΟ ΑΠΛΩΣΕ ΣΤΗ ΤΖΑΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ..... :S

ΚΑΝΕΙ Κ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ! ΑΜ ΠΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...