Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έκτακτη συνάντηση με guest την AthinaK || 9-11-09


Crazy

Recommended Posts

AFRODITH έγραψε:

molis koimithike ....hrtham spiti kai strothike monos tou kai epaize to poulaki mou simasia den mou edine ,barethike malon na me blpei olo to apogeuma :laugh:

tha hthela na kathomastan para panw alla ta kamaria mas (emena kai ths panagiwtas) den mas afisan ...barethikan grigora :silly:

koritsia xarika polu pou brethikame einai polu pio orea apo konta na ta leme ...alh fora na pame kapou pou na mhn anxonomaste gia tis tsirides twn morwn ,se kanenan paidotopo :laugh:

athhna mou tha ksanabrethoume otan ertheis palu xarika polu pou se ksana eida meta apo na xrono (kai kati)

oi upolipes na mhn xathoume na briskomaste .

Πως να μη βαρεθουν τα αντρακια με τοσες γυναικες; Αν λεγαμε για αμαξια ισως να μη βαριοντουσαν και να μενατε παραπανω!!!!

Και εγω χαρηκα που σε ξαναειδα Αφροδιτη! Την πρωτη φορα ειχα στην κοιλια μου τη Δαναη και τωρα ειχα την ιδια κοιλια με τη Δαναη εκτος!!! Αλλα ειπαμε, σε 3 χρονια η κοιλια θα παρει ποδι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Panayiota έγραψε:

Να και τα αγόρια της παρέας. IMG_1191.jpg

Αυτα ειναι!!!! :kiss::kiss::kiss:

Η Δαναη ακομα ξυπνια ειναι και διαλυει το σπιτι της γιαγιας της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΕΘΧΑΡΙΣΤΩ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΟΓΑΚΙΑ.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙ :)

ΤΡΕΛΛΟ TEO COOL ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ :silly: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

mhn me apogoiteueis TI TRIA XRONIA stous gamous mas thelw na ginouma montela ...alios den pantreuome :ohmy: afou tha to balw to nyfiko tha eimai kai adinath ...apo ayrio diaita .

Μην ανησυχεις, τις προαλλες που δοκιμασα νυφικο, ειχαν κορσε και κανουν θαυματα. Με εδειχναν αρκετα πιο αδυνατη. Το θεμα ειναι οτι οταν το εβγαλα η πατσοκοιλια ξαναεμφανιστηκε. :laugh:

Ε φυσικα και θα κανω διαιτα, απο αυριο ομως γιατι οταν γυρισα σπιτι εφαγα λιγο γαλακτομπουρεκο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( Ήθελα κι εγώ να ήμουν εκεί!! Πολύ ωραίες φωτογραφίες!! Αθηνά κι Αφροδίτη εύχομαι να σας γνωρίσω κάποια στιγμή κι εγώ από κοντά!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά μου εννοείται!Στη διαθεση σου το υλικο!Της περισσότερες φωτο της τραβηξε η Ρουλα με τη μηχανη μου!Ειναι μεγαλο ταλεντο!Εγω κανα δυο έβγαλα και φυσικά αυτη που θηλάζεις! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Lala μου αυτη τη φωτογραφία στην αφιερώνω! ;)DSC06060.JPG

Τελεια !!! Σε ευχαριστώ Δημητρούλα :kiss:

Φτερνιζομουν το απογευμα ...δεν πιστευω να με κακολογουσατε? :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα για να ειμαι ειλικρινής μια αναφορά στο πρόσωπό σου την κάναμε! :P :laugh: Καλοπροαίρετα πάντα! Ειδικά οταν τράβηξα τη φωτογραφία εσένα σκεφτόμουν! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά καλως ηρθες στην Αθήνα παντως η κορη σου σου μιαζει πολυ .

Ρουλακι πολυ ομορφη ησουν και η Δημητρα μας μεσα στη τρελλη χαρα οπως παντα .Σισιω καλα εισαι; Επισης ηταν και η Παναγιωτα και η Λιτσα τις οποιες δνε της γμωριζω αλλα εχω την αισθηση οτι καποια στιγμη θα συναντηθουμε .Σημερα δεν μπορεα να ερθω βλεπε εχω το Σταυρο αρρωστο απο την Τεταρτη εχει ακομα πυρετο.

Παντως πιστευω να περασετε πολυ ομορφα και τα μωρακια μια χαρα να σας ζησουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Βανια, πολυς καιρος δεν ειναι;

Ε δεν θα κανετε χριστουγεννιατικη συναντηση;;; Δεν θα παμε να πουμε μαζι τα καλαντα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λειπει η παιδιατρο μας με αδεια ακι οταν προαπθησα ν τον παω στη πολυκλινικη που εχουμε το πρτο δαθεσιμο ρανεβου ειναι για αυριο επεσε βλεετε και το ΣΚ ενδιαμεσα .Κανει το πρωι ενα 37,7 μετα 38,5 και παλι το βραδυ 37,8 και ευτυχωςεχει ορεξη καικαλη διαθεση δνε ξερω αυριο θα παμε στο γιατρο θα σας ενημερωσω μονο παλιμη καταληξουμε οπως περσι σε νοσοκομειο δεν θα το αντεξουμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Όλες οι κοπέλες κουκλάρες και τα αγοράκια σας μούρλια….. "φατσούλης" ο Μανωλάκης…… "μαγουλάκης" ο Νικόλας…… κουκλιά ζωγραφιστά και τα δυό καλέ……

Θα μου επιτρέψετε όμως, καλές μου, να χαρακτηρίσω "αστέρι" τη μικρότερη της παρέας????? Αθηνά μου….. η μικρή σου Δανάη….. είναι για πολλά δαγκώματα!!!!!

Και οι θηλυκές παρουσίες όμως….. πανέμορφες όλες σας….. με υπέροχα χαμόγελα….

Πάντα τέτοια….. πάντοτε καλά να περνάτε…..

Υ.Σ.: γιατί βρε κοριτσάκια μου, κάθε φορά που κοιτάζω φώτος από συναντήσεις μελών….. αισθάνομαι σαν να σας γνωρίζω χρόνια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

kalhmera PIPITSAZOUZOUNA na se diorthosw h danah htan h megalhterh ths pareas .mikroteros htan o nikolakhs ths panagiwtas . :P

Ευχαριστώ πολύ για τη διόρθωση φιλενάδα! Φιλιά στο μουτράκι του γιόκα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LaLa έγραψε:

Εσεις οι θηλάζουσες με πρώτη την Αθηνά , πρεπει να αρχισετε συμπληρώματα και κρεμες ... πολυ αδυναμα τα βλεπω τα μικρά σας ! :P :woohoo:

Συνέχιστε ...

ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΑ.....

ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

LaLa έγραψε:

ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΑ.....

ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ!!!![/quote:3s0dpy65]

:blink::blink::S :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Ρουμπι παρεξηγησες η Λαλα αλλιως το εννοουσε οτι επειδη θηλαζουν τα παιδακια ειναι τροφαντουλια μια χαρα!! καλα ρε Λαλα και εσυ απο ολο το θεμα και τις φωτο αυτο βρηκες να σχολιασεις ελεος χαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...