Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εχω χασει το μυαλο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Γλυκιά μου πολύ χάρηκα για τα ευχάριστα νέα σου! :)

Να είσαι καλά και να απολαύσεις την ωραιότερη περίοδο της ζωής σου. ;)

Εύχομαι να ακούμε πάντα τόσο ευχάριστα νέα και από άλλες κοπέλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 148
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kοριτσακι μου,εχουμε πολυ καιρο να τα πουμε...μολις ειδα το τελειο ποστ σου!!!!Συγχαρητηρια ,να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!!!Φιλακια πολλα πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Ευχαριστω φιλεναδιτσες μου!!!

Πηρα και την χοριακουλα μου!!! 735 :) ευχομαι ο Θεος να με βοηθησει!

Μαρινιω μου δεν τον ελευθερωσα γιατι αυτος τετοιος που ειναι ολο χανεται :laugh: :laugh: θα σας τον στειλω με email :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxxaa kala ekanes!!!krata ton ekei!!!ferton se mena !giati 15/11 DEN perimenw!!!ok??????ante steilton grigoraaaa :woohoo: :woohoo:

re koritsia voithiste me!!!DILADI H SILLIPSI META APO POSES WRES/MERES GINETE?

P.X.KANEIS ERWTA EXEI GINEI LEME WORIKSIA!KAI MESA SE 1 WRA EXEI GONIMOPOIHTHEI TO WARIO?

H' THELEI MERES?

DEN TA KSERW AUTA!!VOITHISTE ME LIGO... :silly: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριστινακι τι τελεια νεα ειναι αυτα;;;;;;;;;;;;;;;;;;

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοο........

ειδες που ολα πηραν τον δρομο τους;;;;;

χαρηκα παρα πολυ για σενα......παρα πολυ ομως....

σου ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη.....κοιτα να την απολαυσεις .....ειναι η πιο ευτυχισμενη περιοδος στην ζωη μας.....

φιλακια πολλα κουκλαρα....οταν ερθω καναλι θα ερθω για γλυκο.....φιλακιααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρετουλα μου!!!Σ ευχαριστω πολυ!!!Ναι Δοξα το Θεο πηραν το δρομο τους!!!Αμην να πανε ολα καλα!!Θα την απολαυσω αμεεεε!!!!χα χα χα χα φιλακια!!Και να μας ερθεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ebala ta klamata aristina mou...apo xara!!!MBRAVO!!!kathe mera benw stis anakoinwseis egkymosynhs kai xairomai pou ginomaste polles.

to oskar sigoura soy aksize ante na pairnoun seira oi ypoloipes!!!THA TO KSANAPW "DEN THELEI KOPO(ANXOS)THELEI TROPO"kai ta thamatakia ayth thn xronia nomizw oti einai polla!!!

Na prosexeis kai na to zhseis oso pio teleia mporeis :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ yolle μου κοριτσακι μου σ ευχαριστω τοσο πολυ!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss: Πραγματικα τα νεα ειναι ευχαριστα πολλα!!!Να μην σταματησουν!!!Να γεμισουμε ευτυχισμενες εγκυουλες!!!!!!!!!!

Αν το ζω λεειειειειειειει λες και γυριζω ταινια με πρωταγωνιστρια εμενα χα χα χα χα χα χα :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh:

Να σαι καλα κοριτσαρα μου με το καλο να δεχτεις το νινακι σου!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριστινάκι μου γλυκό Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!!! :)

(Μόνο σήμερα ανακάλυψα οτι είσαι εγκυούλα βλέποντας το τικεράκι σου σε κάποιο άλλο θέμα.)

Σου αξίζει κουκλίτσα μου τέτοια ευτυχία! Όταν μπήκα στην παρέα του μαμμυ ήσουν από τις πρώτες που με καλωσόρισες και μου έδωσες τις ευχές σου για μια γρήγορη εγκυμοσύνη.... είσαι από τα άτομα που πραγματικά ξεχώρισα εδω μέσα, μια που συμπαραστέκεσαι και δίνεις θάρρος και κουράγιο σε όσες από εμάς χρειαζόμαστε μια καλή κουβέντα...ένα καλό λόγο που θα μας κάνει να νιώσουμε καλύτερα για οτι μας απασχολεί.... χαίρεσαι με τη χαρά μας και τώρα δόξα τω Θεω χαίρομαι εγώ διπλά για το μωράκι σου!!!!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις αγκαλίτσα ένα υγιέστατο και στρουμπουλούτσικο μωράκι!!!!!!!!!!!!!!!

Πολλά πολλά φιλιά στην κοιλίτσα σου!!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryloo μου κοριτσακι μου!!!!:blush::blush::blush::( τι συγκινηση ειναι αυτη!!!!Μα τι λογακια ειναι αυτα???Θα με τρελανεις!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Σ ευχαριστω παρα πολυ καλη μου :kiss::kiss: !!!Το ευχομαι κι εγω οσο τιποτα!!! :):):)

Με το καλο κι εσυ να κρατησεις το λουλουδι σου που θα σας ανθισει την ζωη και θα σας την γεμισει ευλογια!!!!!!Φιλακια πολλαααααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΝΑ ΚΥΛΗΣΕΙ ΓΕΜΑΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΕ ΦΙΛΩ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta00 μου γλυκια! :kiss: να σαι καλα γλυκια μου!!!Εμενα να δεις βαρος που εφυγε :) και ευχομαι να γεμισει με βαρος ενος υγιες παιδιου σε λιγο καιρο :) .Σ ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυ,η αληθεια ειναι οτι το χαμογελο δεν φευγει με τιποτα και μακαρι ολα να πηγαινουν ετσι ομορφα!!!!

Οτι επιθυμεις και καθε ευτυχια σου ευχομαι!!!! :):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα μου τι κανεις???

Πως νιωθεις κοπελα μου???

Πετας?!!!!!

Εχω χασει λιγακι επεισοδια...

Εκανες χοριακη?Πηεγς στο γιατρο???το ειδες το σπορακι σου???

Παρε ενα καρμακι κ τα φιλια μας!!!(τα δικα μου κ της μπεμπας!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου αυτο που νιωθω δεν περιγραφεται με λογια!!!Ειμαι τοσο ευτυχισμενη που αναρωτιομουν αν υπαρχει τοσο μεγαλη ευτυχια!!!Ο αντρουλης μου λαμπει πραγμα ανεκτιμητο!!!Τον βλεπω και κλαιω....νιωθω οτι ζω μεγαλες στιγμες!!!Αλλο πραγμα!Ευχομαι η Παναγια να ειναι κοντα μας!!!

Εκανα χοριακη την Τριτη 735 και την Πεμπτη υπερηχο και ειδαμε το μαυρακι μεσα στην μητρα Δοξα το ΘΕΟ!!!!Και χθες παλι χοριακη 1534!Ευχομαι να συνεχισω ετσι!!Την Τριτη εχω παλι ραντεβου στο γιατρο!Ξεκινησα και τα χαπακια μου χα χα χα χα!!!!Μια χαρα!!!Σας ευχαριστω πολυ κουκλιτσες μου!!!Να μου την φιλησεις την μπουμπουκα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια μου!!!!!Να σαι καλα Αναστασακι μου!!Μακαρι η Παναγια να αμς βοηθησει να συνεχισουν και ολα καλα!!!

Αρετουλα μου πηγα στον Παπακιτσο στην Αρτα που ειναι ο αγαπημενος μου αλλα απο Τριτη θα ξεκινησουμε στο Πανεπιστημιακο στα Γιαννενα στον Τσαναδη γιατι εχω βιβλιαριο δημοσιου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριστινα τωρα το ειδα(καθηστερημενη)

χαιρομαι πραγματικα παρα πολυ .

ευχομαι τα καλυτερα,ξερω ποσο πολυ το ποθουσες και ο θεος σου ανταπεδωσε.

να ερθει ενα υγειεστατο και κουκλι μωρακι σου ευχομαι με ολη μου την ψυχη.αντε αριστινα ΜΑΝΟΥΛΑ με το καλο... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστωωωωωωωωω πολυ!!!!!!!!Να σαι καλα κι εσυ κοπελα μου οτι επιθυμεις!!!

Πρωτα ο Θεος να ειναι γερο και να ερθει η ωρα που θα το παρω αγκαλια!!!!

Μανουλα!!!Τι τελεια λεξουλα μα τι τελεια!!!Απιστευτοοοοοο!!!!Να μαστε καλα!!!

:-)))))))))))))))))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina έγραψε:

Ευχαριστωωωωωωωωω πολυ!!!!!!!!Να σαι καλα κι εσυ κοπελα μου οτι επιθυμεις!!!

Πρωτα ο Θεος να ειναι γερο και να ερθει η ωρα που θα το παρω αγκαλια!!!!

Μανουλα!!!Τι τελεια λεξουλα μα τι τελεια!!!Απιστευτοοοοοο!!!!Να μαστε καλα!!!

:-)))))))))))))))))))

ax vlepw ta tikerakia sou kai sigkinoume kopela mou!!!

poso poly to aksizeis na gineis manoula!!!!!! :woohoo: :)

eisai poly glikia!!me exeis stiriksei arketes fores kai thimamai pou imastan apogoiteumenes!!!egw akoma eimai!!!alla elpizw oxi gia poly!!xeromai pou ta kataferes esy omws !!!

egw simera exw 36,9 thermokrasia opws episis kai anagoules twra teleutaia,anakatwsoures sto stomaxi xwris logo alla kai ponous periodou....distixws!!! :( opote mallon den eimai...se 4 meres den perimenw!!

simera ti me leei o dikos mou ???/ auth tin fora nomizw pws tha exeis kathisterisi!!den kserw giati?vre les na to niwthei prwtos kai egw oxi??xaxxaxxaxa :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...