Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εχω χασει το μυαλο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

glikia mou aristinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sinxaritiria k apo edooooooooooo

:) :) :) eir8e to + to eides :) alakse afto to tickeraaaaaakiiiiiiiiiiii

:) ax aritina mou den mporeis na fadasteis poso oraia mou eftiakses tin evdomada mou alla k to mhna ksekinisane teleia pio teleia den 8a mporouse na eixe ksekinisei mia evdomada alla k o mhnas sou efxomai me to kalo na kratiseis stin agalitsa sou ena ygiestato moraaaaaaaaaki :)

exo trela8ei apo ti xara mou sou efxomai ta kalitera einai apistefto afto pou eida proi proi ( ta nea sou gia tin egimosini ) giouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiii sou efxomai ta kalitera zise mazi me ton adrouli sou afto to dwro to 8avma tin idia ti zwh se filo glika k zisetoooooooooooooooo einai to diko sou 8avmataki glikia mou to diko sassssssss filia polla polla:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 148
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κωνσταντινα συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου...!!! Σου ευχομαι με το καλο να φερεις στον κοσμο το μωρακι σου και να ειναι οπως ακριβως το ονειρευεσαι...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου εισαι απιστευτη! Μια γελάω και μια κλαιω! Με το καλο να ερθει στον κόαμο το μωράκι σου!!!!!! Να εχεις μια τ ελεια εγκυμοσυνη και ανα το κατευχαριστηθεις! Τις θεμότερες ευχές μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristinaki μου γλυκό πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!

Ήρθε λοιπόν και το δικό σου σποράκι να σε στείλει στον παράδεισο!

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ένα υπέροχο 9-μηνο ταξίδι προς τη μητρότητα! Με το καλό, όλα να πάνε κατ΄ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριστίνα μου πολλά πολλά συγχαρητήρια για το γοργονάκι σου!!!

Είσαι από τις πιο γλυκές παρουσίες στην παρέα μας και χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου!

Θα γίνεις μια πολύ γλυκια μανούλα :)

Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Συγχαρητήρια και σε σένα Άρη! Με το καλό να περάσει ο καιρός να υποδεχτείτε το θαυματάκι σας και να γίνεις ένας γλυκός χαζομπαμπάκος :silly:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντιναααααααααααααααα

νομιζω οτι ειναι ωρα να αλλαξεις ρο τικερακι σου εεεεεεεεεεεεε???????

μην ξεχνιομαστεεεεεεεεεεε χαχαχχαχαχαχχαχα :P :P :D :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

speranza μου ειναι πραγματικα απεριγραπτα!!!Οσο για τα ονειρα...ηταν αυτο που με εκανε να κοιμαμαι γλυκα ολα αυτα τα βραδια!!!Ονειρευομουν τα συμπτωματα μετα ενα θετικο τεστ και το μωρακι μου!!!Καθε βραδυ...μονο ετσι κοιμομουν...

Καλα φανταζεσαι δεν υπαρχει αυτο οσες φορες κι αν το ονειρευτηκα ειναι μοναδικο οταν το ζεις ....απεριγραπτο!!Σ ευχαριστω πολυ πολυ!! :) Σου ευχομαι να το ζησεις κι εσυ συντομα!!!!!!Αθηνουλα μου!Σευχαριστω και παλι! :):kiss::kiss: και ναι θα το αλλαξω!!!!!!!!Μαρινακι μου :kiss:

:kiss::kiss: ΣΕ ολες σας!!!Η συγκινηση μου δεν σταματαει!!!Σας ευχαριστω!!Το εννοωωωω!!!!

mpougatsoula τωρα τωρα!!! :laugh: :laugh:

snowgirl :blush::) να σαι καλα γλυκια μου!!!Με το καλο!!!Οτι επιθυμεις!!!

:laugh: :laugh: Ο Αρης μου χαιρεται χαμος!!!Το πρωι που σηκωθηκε για να παει για δουλεια εφαγε του σκασμου 5 το πρωι και του λεω μα τι κανεις και γελαγε και ελεγε ασε με ειμαι εγκυος!!!χα χα χα :laugh: :laugh: μεγαλη συγκινηση!!

Δοξα το Θεο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina έγραψε:

:laugh: :laugh: Ο Αρης μου χαιρεται χαμος!!!Το πρωι που σηκωθηκε για να παει για δουλεια εφαγε του σκασμου 5 το πρωι και του λεω μα τι κανεις και γελαγε και ελεγε ασε με ειμαι εγκυος!!!χα χα χα :laugh: :laugh: μεγαλη συγκινηση!!

Δοξα το Θεο!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

καλα με πεθανες χαχαχχαχαχαχαχχα εριξα πολυ γελιο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και πως να μην έχεις χάσει το μυαλό σου ???

Τί είδηση όμορφη ήταν αυτήν ??

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω να δεις τι γελιο εριξα χα χα χα χα χα !!!!!!Τιποτα απιστευτα συναισθηματα....το τικερ μου κανει νουμερα αλλα που θα παει θα μπει!!!

Χελονιτσα μου,Χρυσα μου!!!!Ευχαριστω πολυ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τινακι μου!ειχα καιρο να μπω κ τσουπ σημερα που εσκασα μυτη ειδα κ το ποστ σου!

με το καλο κοριταρα ευχομαι να πανε ολα καλα!

χαρηκα πολυ κοριτσαρα μου!

συγχαρητηρια :)

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΩΡΑ Ε?ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΞΕΧΕΙΛΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ :P ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ.ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝ ΔΩ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ +++ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ?ΣΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΔΩΣΕ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνααα!

Ευχαριστώ πολύ γλυκύτατη! :)

Φυσικά θα είμαι παρούσα αλλά όχι επί παντός... ;)

Έχω αποφασίσει μόνο να χαίρομαι και τίποτε άλλο!

Οπότε ολιγαρκής... ;)

Με το ένα πόδι βέβαια πάλι...

Το άλλο τρέχει και δεν φτάνει... :woohoo:

Θέλησα λίγη κούρα... :laugh:

Εξάλλου έχω ουρά μόνο...

Σε φιλώ! :kiss:

Ο Μιχαήλ παραμεγάλωσε να φανταστώ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι!Ναι!Ναι!

Επίσης θα σου στείλω...

Γράφω εδώ για να ελέγξω τις αλλαγές μου στο τίκερ...

Συγγνώμη Αριστίνα μου για την κατάχρηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina μου γλυκια να σαι καλα ευχαριστω!!!!!!!!!!!! :):):)

rose σ ευχαριστω!! :kiss::kiss: φυσικα ολες μου τις ευχες μεσα απο την καρδια μου για ολες που αναμενουν την ευλογια!Κι εσυ γρηγορα να μαθεις αυτα τα υπεροχα νεα!!!Και να χοροπηδατε απο ευτυχια με τον αντρουλη σου!!!! :laugh: Ευχομαι ο Θεος να μας χαρισει κι αλλα θαυματακια στο μαμυ!!!

Απο συμπτωματα ειχα αυτο που παντα ονειρευομουν!!!Δεν ξερω γιατι παντα ελεγα αχ δεν θα δω κι εγω αυτα τα κιτρινοκαφε υγρα και να μην ερθει η περιοδος!Ετσι λοιπον Παρασκευη βραδυ ειχα καφε υγρα οπως στα τελειωματα της περιοδου και ειπα παλι ηρθε δεν βαριεσαι...ημουν αποφασισμενη...και ξυπνησα την αλλη μερα και τιποτα!!!!!!!!!!!Κατιπου δεν μου εχει ξανασυμβει ποτε!!!Επαθα ολα τα εγκεφαλικα!!!Δεν το πιστευα ελεγα κατι αλλο συμβαινει!!!Αποκλειεται!!!!Ουτε θερμοκρασια μετρησα ουτε τιποτα λεω παιζει το σωμα μου μαζι μου οχι δεν θα παρασυρθω αλλα ελα ομως που μετα απο αυτο να σου οι συχνοουριες να σου οι πεινες λες και ημουν νυστικια ολη μερα!!!Αλλα και παλι ελεγα οχι ιδεα μου θα ναι....ωσπου κατι μεσα μου μου ειπε κανε ποτε δεν ξερεις ολα αυτα δεν εχουν ξανασυμβει!!!Και μολις ειδα το θετικο ακολουθησε κριση ξεσπασματα απιστευτα κλαματα σαν μωροοοο :(:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΜΑ ΣΥΓΚΥΝΟΥΜΑΙ ΜΕ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ :P ΘΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ :laugh:

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΝΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ :P ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες?τζαμπα αγχωνοσουν με το θυροειδη σου.ειναι να μην χασεις το μυαλο σου εδω το χασαμε εμεις που το διαβασαμε.αντε με το καλο και να προσεχεις.σε προσθεσα και φιλο στο face πριν λιγο.ελπιζω να τα λεμε.φιλιαααααααααα πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...