Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εχω χασει το μυαλο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Aristina μου

μπήκα τώρα στο mammy

να σου ευχηθώ

(μετά από μέρες) γιατί με ενημέρωσε

ένα mammokoritso πως ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια, πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!

Πριν 11 μήνες που «γνωριστίκαμε»

μου ευχήθηκες ΠΡΩΤΗ για την εγκυμοσύνη μου

με τόσο τρυφερά λόγια κ τόση αγάπη......

.......κ ας μην με ήξερες!

Δοξα τον Θεο ήρθε η ώρα να σου ανταποδωσω

τις ευχές..........!!!

Εγώ έχω τον σποράκο μου, εδώ κ δυο μήνες, αγκαλιά

κ σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου

σε εννέα μήνες να έχεις κ ΕΣΥ το δικό σου σποράκι αγκαλίτσα,

γερό κ χαρούμενο!!!!!!!!!!!

Ουρλιαξε από χαρά, αφού το νιώθεις, κλάψε,

γέλα, κάνε οοοοτι σου κατέβει στο κεφάλι,

το καλύτερο «ταξίδι» σου τώρα ξεκινά!!!!!!!!!!!!!!

Ποοοοοσο χάρηκα! Ποοοοοοσο σου αξίζει

η ευτυχία.......!

Θειο Δωρο είναι η ζωή

κ ......είναι στην κοιλίτσα σου!!!

Ζησ´το!

Ααααααααρη κ ´συ μαζί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 148
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:blush::blush::blush: κοριτσακια μου!!!Με εχετε στειλει στον παραδεισο!!! :):):) μα τι ομορφα και συγκινητικα λογακια ειναι αυτα!!!Δεν ξερω σε ποια να πρωτοαπαντησω!!!Ειστε τοσο ξεχωριστες!!!Σας ευχαριστω!!!!Παρα μα παρα πολυ!!

Ευχομαι ολοψυχα συντομα να γεμισουν ολες οι κοιλιτσες ευλογια!!!Ολο χαρες!!!!Με το καλο τα νεα μελη!! :)

Δεν ξερω τι να πω...τι συμπερασμα εχω βγαλει ολους αυτους τους μηνες....το μονο σιγουρο ειναι οτι ο Θεος μας σκεφτεται!Με πιστη και υπομονη ολα γινονται....θελει να το ριχνεις και λιγακι εξω χα χα χα χα :laugh: :laugh:

Ευχομαι οτι επιθυμειτε!!!Να στε παντα καλα με υγεια αγαπη και ευλογια γεματες οι ζωες σας!!!!

Ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει...σπαρταραω σαν πουλακι....δεν ξερω τι να πω....εχω χασει τα λογια μου....νιωθω οτι ζω ενα ονειρο,κοιταω και ξανακοιταω το τεστ,απλα απιστευτο,δεν μπορουσα τελικα να φανταστω πως ειναι ολο αυτο...Θελω να πανε ολα καλα....με νοιαζει μονο η υγεια τιποτε αλλο!!!

Σας ευχαριστω για την συμπαρασταση και τις ευχες!!!Ειναι πραγματικα πολυτιμα τα λογια σας!!!Σας εκτιμω αφανταστα!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(:):):):):):):) κλαιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω απο χαρα και συγκινηση!!!!!!!!!!!!!Θειο δωρο ναι!!!Αχ μα τι ομορφο...δεν ηξερα δεν μπορουσα να φανταστω την ομορφια του να εχεις μεσα σου αυτο το δωρο Θεε μου!!!!!!!!!

Δεν θα ξεχασω ποτε εκεινη την μερα Μαρακι!!!Σε περιμενα!!!!!!!!!!!!!!Τωρα ησυχασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):)

Σ ευχαριστω πολυ πολυ γκυκια μου ευχομαι πρωτα ο Θεος ολα να πανε καλα και να εχω και εγω την χαρα να κρατησω το παιδακι μου αγκαλια οπως κι εσυ!Να μου φερετε γουρι κι εσυ και ο σπορακος!!!!!!!!!!!!!Σε φιλω!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι υπεροχα νεα ειναι αυτα;;;;;;;;;;;;;;;;αχ!!!!!!!θα τρελαθω απο την χαρα μου...σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη κοπελαρα μου...το αξιζεις...να σαι καλα και να προσεχεις το σπορακι σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω ευχαριστω ευχαριστω!!!Το εκτιμω!!!Νιωθω τοσο γεματη απο τις ευχες!!!!!Τοσο χαρουμενη!!!!Με το καλο bourique μου!!!!Με το καλο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα μου... εχω συγκινηθει πολυ.... χτες το πρωι ειχα κανει κ εγω το τεστ εγκυμοσυνης clearblue ...η καθετη γραμμη ηταν πολυ αχνη...δεν ημουν σιγουρη..περιμενα μεχρι σημερα το απογευμα..παρεα με τις φιλεναδες εδω στο μαμμυ, να μοιραζομαι τις ανησυχιες μου....ξαναεκανα το τεστ πριν 3 ωρες....κ η γραμμη ειναι καθαροτατη κ εντονη!!!

Εχω συγκινηθει οπως ειπα γιατι κ μενα με λενε Κωνσταντινα....κ εγω εμαθα οτι ειμαι εγκυος μολις σημερα....

Σου ευχομαι γλυκια μου, μεσα απο την καρδια μου μια υπεροχη εγκυμοσυνη, μενα υγιεστατο σπορακι...Ο Θεουλης να σας προσεχει..κ τους δυο :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες να κρατάς ένα υγιέστατο μπεμπάκι!!! Άντε και στα δικά μας κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤΕΥΧΗΝ..ΜΕ ΕΙΧΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΤΑΙΖΕΣ ΤΑ ΑΡΝΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΕ ΧΩΡΙΟ Κ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ..ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ ΣΟΥ Κ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΘΥΛΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ... ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aristina μπράβω κοπέλα μου συγχαρητήρια!πάντα πίστευα πως όταν κάτι το θέλουμε πάρα πολύ αργά ή γρήγορα γίνεται,πόσο μάλλον σε σένα που τόσο πολύ ήθελες να γίνεις μανούλα!φαίνεται πως ο θεός άκουσε τις προσευχές σου!κάτι τέτοια ακούω και λέω υπάρχει και θεός!να προσέχεις πολύ και σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωσταντινουλι μουυυυυυυυυυυυυ........!!!!!!!!

Δεν ξερεις τι χαρα πηρα με τα νεα σου.

Εχω κατασυγκινηθει...

Να παν ολα μα ολα καλα με την εγκυμοσυνη σου...!!

Σου στελνω πολλα πολλα φιλακια απο μενα και την

μπεμπουλα μου.

Συγχαρητηρια και παλι...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω λόγια να σου περιγράψω το πόσο πολύ χάρηκα για σένα!!!! Είναι υπέροχα νέα!!! Χαιρομαι τόσο μα τόσο πολύ!!!!! Μέσα απ' την ψυχή μου σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!!! Και να είναι γλυκό και καλό σαν τη μαμά του!!! Είσαι μαμά!!! Το πιστεύεις?????!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ να δεις πως έχασα το μυαλό μου με τα νέα σου!!! Αυτό είναι καταπληκτικό νέο κοριτσάρα μου!! Πολύ χάρηκα για σένα!!! Μπράβο!!! Με το καλό και μ'ένα γερό μωράκι!!! Να έχεις μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη!!!

congratulations.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοριτσαρα μου :woohoo:

τρελες υπερωριες εχει χτυπησει ο πελαργοσ :woohoo:

να εχεισ μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο νινακι να σε τρελανει....φιλιααααααααααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans μου συγχαρητηρια και σε σενα!!!!!!Η Παναγια μητερα να προσεχει ολες τις εγκυουλες και εσενα!!!Μπραβο κοπελα μου!!!Ειμαι παρα πολυ ευτυχισμενη γιατι μαθαμε πολλα καλα νεα αυτες τις μερες!!!Δοξα το Θεο!!!!!!!!!!!Ευχαριστω φιλεναδες μου!!Πραγματικα οταν προσευχεσε και πιστευεις ο Θεος ειναι παντα εκει να σε ακουσει!!!!!!!!!!Δεν με πειραζει που περιμενα!!!Το εκτιμω και το χαιρομαι διπλα τωρα!Και ειλικρινα ηρθε την πιο καταλληλη στιγμη!!!Ηξερε τι εκανε!Ολα γινονται για καποιο λογο!!!Το θεμα ειναι να μην εγκαταλειπουμε ποτε!!!Φανη μου στελνω φιλακια και στις 2 σας!!!!:)))))

Οχι milina Μου δεν το πιστευω,δεν μπορω,ανυπομονω να το δω στην οθονη για αρχη χα χα χα χα χα!!!!!evhdal ανυπομονω να με τρελανει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια πολυ καλη και ευκολη εγκυμοσυνη!!!!

πολυ χαρηκα μπραβο!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina μου

είσαι τόόόόσο γλυκειά!

......υποθέτω πως μάλλον ξαγρυπνησες

χαιδεύοντας την κοιλίτσα σου, ε;;;

Ετσι ευτυχισμένα κ ονειρευοντας

θα περάσουν πολλά βράδυα (γύρω στα 240! χαχαχα)

κ μετααααα το όνειρο θα πάρει μορφή......!!!!!!!!

Θα ξενυχτάς μαζί του κ θα χαμογελας ΜΟΝΙΜΑ!!!!!!!

Καλή σου μέρα εγκυούλα

κ να μας στείλεις νέα σου!

Κonstans συγχαρητήρια κ σε σένα!

Με το καλό, όλα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αριστινα μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!

συγχαρητηριααααααααααα!!!!!!κοριτσακι μου γλυκο γλυκο ολα να πανε καλα!!να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις το γοργονακι σου αγκλαιτσα!!

ο θεουλης μαζι σας γλυκια μου!!!!!!

χαρηκα πολυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!

φτου φτου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

κωνσταντινα μουουουουοουουουουουουουοου :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

πολλα πολλα πολλα συγχαρητηριαααααααααααααααααααααα

γλυκια μου δ ξερεις ποσο χαρικα για σενα

μπραβο γλυκια μου

ευχομαι μια υπεεεεεεεεεεεεεεεεροχη τελεια φανταστικη ανεπαναλπτη

εγκυμοσυνη

κ σε εννια μηνες να κρατας ενα πανεμορφο κ υγιες αγγελουδι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ... Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΚΑΙ

ΤΗΣ ΛΙΝΑΣ (APIS)!!! :)

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ !!! :) :woohoo:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ !!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaa

sugxarhthria!!!

tha trelathoume me tosa euxarista kai emeis

oi anakoinwseis sas me kanoune na thelw kiallo mwraki! tha prospathisw na sugkratithw omws ligaki akoma

euxomai mia teleia egkumosunh kai ena gero mwraki se 9 mhnes!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to agoraki mou σ ευχαριστω πολυ!!!!!!!Να σαι καλα κοριτσαρα μου!Με εχετε κανει κι εχω λιωσει!!!!Ειστε τοσο καλες!!! :) Ουφ!!!Αν δεν εισασταν εσεις και η συντροφια σας δεν μπορω να φανταστω πως θα περναγανε αυτοι οι μηνες της αναμονης!!!Μου τους κανατε τοσο ομορφους και να περασουν απιστευτα γρηγορα!!!Ειστε η καλυτερη παρεα δεν υπαρχειειειειειειει!!!!!!!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά, πολλά συγχαρητήρια!!! Τα συναισθήματά σου πρέπει να είναι απερίγραπτα... Έχω ονειρευτεί πολλές φορές τη στιγμή που θα μάθω ότι είμαι έγκυος, φαντάζομαι ότι δεν έχει όμοιο! Περίμενες πολύ καιρό και σου άξιζε!!! Καλή συνέχεια στο ταξίδι που μόλις ξεκίνησες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...