Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ?


ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΚΟΙΜΑΤΕ Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ. Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΤΑΚΕΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΙΣ ΑΓΝΟΟΥΣΑ. ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΚΑΚΙΑ ΜΙΑ ΣΤΡΙΜΑΔΑ!!!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΩ! ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ... ΕΧΘΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ. ΕΙΠΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. - ΜΑΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΗΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ... ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΝΤΑΑΑΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΛΥΣΑΞΕΙ. ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΛΗΤΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΑΖΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΥΧΗ. ΤΣΙΝΙΣΑ, ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΚΑ ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ, ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΤΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ... ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΠΗΓΑ... ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΙΚΗ ΑΤΑΚΑ _ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΤΗΚΕ ΘΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!! ΤΙ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙ ΔΗΛΑΔΗ? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΕΝΤΑΞΥ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΗ "ΚΑΠΩΣ" ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΟΥΝΤΩΝΩ ΤΟΣΟ. ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ? ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΑΦΗΣΩ ΧΩΡΟ ΘΑ ΕΠΕΜΒΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΚΙ Η ΣΥΝΗΦΑΔΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΚΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ. ΕΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΙΝΩ. ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΝΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ! ΕΛΕΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ena tha sou pw ...ante duo

ormones kai esthima idioktisias tou mwrou .

oles panw katw etsi hmastan sthn arxh ...pernaei me ton kairo .

skepsou thn me kalh diathesh ,opos thn mama sou ,giagia einai kai ayth exei thn xara ths .

hrema tora sthn arxh xeis kai tis ormones sou na kanoun party :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μενα η δικιά μου πέταγε κάποιες βλεκειες αλλά ειναι εντάξει τωρά αφου εχω περιεργο χαρακτηρα και τα χώνω κατευθειαν....εγω προσωπικα αν μου έλεγε για σαραντισμό δεν θα πήγαινα με καμια κυβέρνηση κα θα της της έλεγα κανονικά στις 3 μέρες πρέπει να διαβαστει....κ όχι στις 40.Ας πάει κ σε κανα παπά να της πει πως γινετε?Κ η παναγια μηπως περιμενε να 40ντισει κ βγηκε να σωσει τον χριστο από τον Ηρώδη....Αχ ελπίζω η πεθερά μου να μην διαβάζει αυτα που γράφω γιατι μπαίνει και λίγο στον υπολογιστη,για ίντερνετ δεν ξέρω αλλά.....όλες λένε μαλ@@@@@ το θέμα ειναι πως τις αντιμετωπίζεις για να μην συνεχιστουν αυτά!Εγω όταν θα γινω πεθερά πιστευω θα γινω η πεθερα που θα γραφτει στο βιβλιο γκινες....θα ειμαι τελεια θα υποστηριζω πάντα την νυφι μου και δεν θα μιλάω ποτε....αρα θα με αγαπάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει, αυτά που λες δεν είναι και τόσο φοβερά!!!!!!! Θα συμφωνήσω με την Αφροδίτη, παρ' όλο που εγώ δεν ξέρω απ' αυτά!!!

Μην της δίνεις πολύ θάρρος, κι άμα δεις ότι ξεφεύγει, κόψε της τα όλα! Αλλά προς το παρόν δε νομίζω ότι είναι ανυπόφορη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

ena tha sou pw ...ante duo

ormones kai esthima idioktisias tou mwrou .

oles panw katw etsi hmastan sthn arxh ...pernaei me ton kairo .

skepsou thn me kalh diathesh ,opos thn mama sou ,giagia einai kai ayth exei thn xara ths .

hrema tora sthn arxh xeis kai tis ormones sou na kanoun party :laugh: :laugh:

συμφωνω απολυτα με την αφροδιτη...ειναι αρχη ακομη και ειναι λογικο αν εισαι ετσι...αλλα και αυτη θελει να χαρει το εγγονακι της και αυτο λογικο ειναι ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia... ti kanete? ego exo ena agoraki 5 xronon,, kai stis 9 tou mina mpaino mesa na genniso ka to deytero aggeloudi mou,,, oso gia tin pethera asto megalo provlima eixa kai ego oti afora to gio mou mexri pou skotothikame,,anakatevotan pantou leme,,ton entina ego ton evlepe tou evaze alles 3 mplouzes toulaxiston giati leei krione,,,kai kserw oti me perimenoun ta idia de mporo na to apofigo giati tin exo apo kato,, alla twra exo parei toulaxiston to tharos kai tis kovo merika merika :(:) [

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρισευτυχισμένη θέλω να σου πω ότι δεν είσαι η μόνη που σκέφτεται έτσι... Εμένα το μωρό μου τώρα είναι 6 μηνών και ακόμη έτσι νιώθω και όλες οι φίλες μου που έχουν μωρά. Θέλω να τον αφήνω μόνο στη μαμά μου και φυσικά όχι στην πεθερά μου. Και μένα δεν μου έχει δημιουργήσει κανένα πρόβλημα αλλά που και που τις ατάκες της θα τις πει... Κι εγώ φυσικά θα νευριάσω αλλά θα κρατηθώ για να μην μαλώσω. Και φυσικά κουβέντα στον άντρα μου γιατί δεν θέλω να μαλώνω μαζι του, ούτε να του λέω φυσικά τέτοια γιατί μάνα του είναι όπως και να το κάνεις...

Οπότε μην στενοχωριέσαι και υπομονή!!! ;)

line_line_b_beg_40_time_1240891200_text_746f206e696e616b69206d6f752065696e6169.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΣΑΤΙΖΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΙΣΕΙ ΑΝ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΙΤΣΕΣ ΕΚΕΙ ΣΤΡΩΝΟΝΤΑΙ 8Α ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?ΔΕΝ ΣΦΑΞΑΝΕ.ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ 100 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟ΄Ι΄ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ 70 ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΑΠΟ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ 30 ΑΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΘΥΜΩΣΑ,ΜΑΛΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ.ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑ8ΟΛΟΥ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΛΛΙΩΣ ΡΕΖΙΛΙ 8Α ΓΙΝΟΜΑΣΤΑΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΟ....ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα θα σου πω, δεν είσαι η μόνη νύφη που σκέφτεται έτσι. ;)

Έτσι ήμουν κι εγώ όταν γέννησα και τα δυο μου παιδιά. Ευτυχώς για μένα μένουν μακρυά και δεν έχουμε πολλά-πολλά.

Άλλωστε όταν δουλεύω τα κρατά η μαμά μου, ούτως σ΄άλλος η πεθερά μου δεν θέλει ευθύνες. Έρχεται και τα βλέπει όποτε έχει όρεξη για λίγο.

Καλύτερα για μένα, αν και θα ήθελε λίγη βοήθεια η μαμά μου...

Μην πιέζεσαι ότι νοιώθεις να το λές με ωραίο τρόπο. Κανένας δεν θα σε παρεξηγήσει που θες το παιδί σου κοντά.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν,στην αρχή νομίζω πως όλες ήμαστε έτσι.

Υπερβάλλουμε και έχουμε φόβο να μην πάθει κάτι το μωρό ,ειδικά οταν είναι και το πρώτο και δεν έχουμε και τη σχρτική άνεση λόγο απειρίας.

Και εγώ μόνο στη σκέψη πως επρεπε να της τον αφήσω,αρρώσταινα....

Ευτυχώς της τον άφησα πρώτη φορά γύρω στους δέκα μήνες,σχετικά μεγαλούτσικο.

Να θυμηθώ πως έφυγα?Πως ήμουν στη δουλεια?Αφήστε το,κόντευα να τρελλαθώ από το άγχος.....

Τελικά το φιλοσόφισα και είπα:Δεν γίνεται να τα περνάω όλα αυτα π΄ρέπει να καταλάβω πως στραβά κουτσά θα τον καταφέρει,ε και ας μη φάει μια μέρα όλο το φαγητό του....Τώρα είναι 17 μηνών ,τον κρατάει κάποιες φορές αλλά δεν έχω κανένα μα κανένα άγχος...Αδικα πιεζόμουνα μια χαρά τα κατάφερε...( και γυναίκα που έχει ξεχάσει πως μεγαλώνουν τα παιδιά , όχι ιδιαίτερα δραστήρια,θέλει οδηγίες δηλαδή ακόμα και τώρα....:blush: )

Τις περισσότερες μέρες το κρατάει η μαμα μου....Και βέβαι τις συγκρίνω...Καμία σχέση ρε κορίτσια,δε συγκρίνονται....Μανούλες...

Όπως και να έχει και οι ΄δύο είναι γιαγιάδες και τρέφουν την ίδια αγάπη και λαχτάρα για τα εγγόνια τους....Οταν δεν δημιουργούν κάποιο πρόβλημα πρέπει να τις βλέπουμε το ίδιο...

Ας είναι γερές να χαρούν τα εγγόνια τους γαιτί η ύπαρξη και η βοήθειά τους - με οποιοδήποτε τρόπο ή μέσο είναι μοναδική και πολύτιμη...οποτε ας παραβλέπουμε και κάτι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ. Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ, ΔΟΥΛΕΥΕΙ, ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΟ... :( Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ... ΜΟΝΟ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΕΝΕΙ. ΙΣΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΣΙΝΙΖΩ. ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΝΟΙΩΘΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΑΛΑΒΩΝΩ!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΛΑΞΕΣ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ??? :)

ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΝΙΩΘΩ "ΚΑΠΩΣ" ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ,ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΦΗΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ.. :unsure:

ΕΠΙΣΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ,ΓΙΑΤΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΤΗΝ "ΕΚΟΨΑ" ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΙΝΕΙ ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ..

ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΑΝ ΓΙΑΓΙΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ,ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΩΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ!!!ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ,ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΡΩΙΜΟ ΣΤΑΔΙΟ( :laugh: ) ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΩ?1.ΕΙΝΑΙ 72 ΧΡΟΝΩΝ.ΠΟΥ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ.

2.ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΝΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΥΔΑΤΩΘΕΙ.ΕΜΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΝΕΡΟ.ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΔΙΝΕΙ ΝΕΡΟ.3.ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΒΟΛΤΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΛΕΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΙ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ?ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΣΑ?ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ.4.ΟΤΑΝ ΤΑΙΖΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΜΠΟΥΚΩΝΕΙ.Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ.ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΤΑΙΖΕΙ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΚΩΝΕ.ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΙ Ι ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ.ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ?ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΛΛΑΞΑ! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΑ GASTROYLA, ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!! ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ. ΑΠΟ ΦΟΒΟ ΜΗΝ ΧΩΘΕΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ.!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΛΙΓΟ ΤΟΣΟ ΔΑ ΧΩΡΟ ΝΑ ΤΙΣ ΑΦΗΣΕΙΣ

Κ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΕΣ ΝΑ ΜΠΟΥΝ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μασρορακι έγραψε:

ΑΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΛΙΓΟ ΤΟΣΟ ΔΑ ΧΩΡΟ ΝΑ ΤΙΣ ΑΦΗΣΕΙΣ

Κ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΕΣ ΝΑ ΜΠΟΥΝ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ

εχεις δικιο.τωρα θυμηθηκα 1 βδομαδα πριν τον γαμο μου φτιαχναμε το σπιτι μας.μενουμε πανω κατω με τα πεθερικα μου.καναμε κατι δουλειες με τον αντρα μου και ειχαμε αφησει την κυρια ειδοσο μισανοιχτη.κουναμενη σιναμμενη μπηκε μεσα με την φιλεναδα της να της δειξει το σπιτι.ετσι οπως μπηκε ετσι βγηκε χαχα.της ειπε ο αντρας μου πως ειτε ειναι ανοιχτη ή κλειστη η πορτα αλλη φορα θα χτυπας γιατι δεν μπαινεις στο δικο σου σπιτι πλεον,και οι δυο εξω.πωπω ντραπηκα παρα πολυ δεν προλαβα να ψελλισω καν κατι και μου ειπε πως καλυτερα να της κοψω τον αερα απο τωρα γιατι την πατησαμε διαφορετικα.ομολογω οτι αισθανθηκα καλυτερα μετα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια ολες εχουμε ζησει αξεχαστες στιγμες με τις πολυαγαπημενες μας πεθερουλες, αυτο που πρεπει να κανουμε ειναι να μην τις παιρνουμε στα σοβαρα και να κανουμε οτι μας γουσταρει!!!!!!! :P

το παρακατω ειναι αφιερωμενο σε ολες τις μαμαδες των ανδρων μας:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο το ενα αυτη θα μπαινει απο το αλλο θα βγαινει. Και θα κανεις αυτο που θες εσυ. ναι θα λες...καιθα κανεις αυτο που ξερεις. Εγω με αυτοντον αλανθαστο τροπο εχω την τελεια πεθερα. λεει αυτη τα δικα της. ναι λεω εγω...αλλα κανω τα δικα μου. Τι να γινει...υπομονη::::

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρισευτυχισμένη όλες κάπως έτσι ήμασταν!Εμένα μου ανέβαινε το αίμα στο κεφάλι μόλις ερχότανε η πεθερά μου. Δεν ήθελα να το ακουμπάει, τώρα καταλαβαίνω ότι ήταν θέμα ορμονών. Τότε ένιωθα ότι διεκδικεί το παιδί από μένα, ήταν και το πρώτο εγγόνι πήρε και το ονομά της και έπεσε με τα μούτρα. Αφού κάποια στιγμή στο μαιευτήριο που η μαία μας έδειχνε πως να θηλάζουμε και είχαν βγει οι επισκέπτες από το δωμάτιο, εμένα η μικρούλα μου δεν μπορούσε ακόμη να πιάσει την θηλή και έκλαιγε και άνοιξε την πόρτα και μπούκαρε πανικόβλητη, εμείς με τα βυζιά έξω!, το παιδί,τι έπαθε το παιδί?έλεγε, κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό!Τώρα έχω μάθει να τους βάζω όλους διακριτικά στην θέση τους και έχω καταλάβει ότι κι αυτοί δεν έχουν άλλη χαρά πέρα από τα εγγονάκια τους αλλά ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω χαλαστηκα μαζι της οταν χαριτολογωντας μου ειπε στο μαιευτηριο να την παρει αυτη να την μεγαλωσει μεχρι να γινει ενος....μεχρι τους 6 μηνες δεν την αφηνα δευτερολεπτο απο διπλα μου ,ο μονος ανθρωπος ικανος να την κρατησει στα ματια μου ειναι η γιαγια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...