Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και η χοριακη ειναι...


Recommended Posts

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :kiss: :woohoo: :kiss: :woohoo: :kiss: :silly: :kiss: :silly: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 137
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΟΥΑΟΥ!!!! Αυτα και αν ειναι ευχαριστα νεα! Μπραβο σας! Χαρηκα παρα πολυ! Εχω ενα χαμογελο μεχρι τα αφτια! Φανταζομαι το δικό σου ποσο μεγάλο θα είναι!

Τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιναααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Ειναι μια απο τις πιο ευχαριστες ανακοιμωσεις εγκυμοσυνης του μαμμυ!

Τις θερμοτερες ευχες απο τα βαθη της καρδιας μου!

Μπραβο μπραβο μπραβο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε αρις μας!!!!!Χάρηκα πάρα πολύ!Το τελευταίο καιρό μπαίνω μόνο στις ανακοινώσεις για να χαίρομαι!:!!Μου έφτιαξες την διάθεση!

Εύχομαι να έχεις 9 τέλειους μήνες και ένα πολύ υγειές, όμορφο και καλότυχο μωράκι!!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επίσημα να σου ευχηθώ ολόψυχα να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη, να τη ζήσεις και να την ευχαριστηθείς όσο μπορείς!! Με το καλό να περάσει ο καιρός και να αγκαλιάσεις το μωράκι σου!! Βέβαια με τέτοια χοριακή...μάλλον με το καλό να αγκαλιάσεις τα μωρά σου!!!! :laugh: :laugh:

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΙΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕΣ ΧΟΡΙΑΚΗ?ΦΙΑΤΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΕ ΑΡΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΥΔΥΜΑΚΙΑ!!!!ΠΑΝΤΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΝΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοπελα μου!!!!!Συγχαρητηριαααααααααααα χαρηκα παρα πολυ για σενα!!!!!Να χεις μια τελεια ηρεμη εγκυμοσυνη και να την απολαυσεις!!!!

Να γραφτεις και στη λιστα στο ΄΄εγκυουλες του μηνα''στα θεματα εγκυμοσυνης!!!!

Φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis mou sigxaritiriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ouaou poly psili xoriaki!!! :woohoo: :woohoo:

popo thimamai mines ateliwtous pou agwniousame,apogoiteiomastan!!!

alla esy ta kataferes kopela mou...

elpizw na exw kai egw ton allon mina pio euxarista nea!!san ta dika sou!!! :woohoo:

se filw kai na exeis 9 yperoxous mines!!!! :woohoo: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να έχεις μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη... Με το καλό και μ'ένα γερό μωράκι!!! Πολλά συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Πολύ χάρηκα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:ετσι ετσι γερα και δυνατα. αντε με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλιτσα σου. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελαραααααααααα μου τι νεα ειναι αυταααα που διαβασα πρωι πρωι;;; :woohoo:

συγχαρητηρια να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι ...

φιλακιααααααααα πολλααααααααααα μελλουσα μανουλααααααααα :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου άξιζε κουκλίτσα μου!!!! Χαίρομαι πολύ!!!!!

Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και σε λίγους μήνες να κρατήσεις αγκαλιά ένα υπέροχο και υγιές νινάκι!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΘΑΥΜΑΣΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου άξιζε Λίνα μου μετά από όλα αυτά που έχουν συμβεί.Να προσέχεις κοπέλα μου.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΝΑ΄ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ. :woohoo: :woohoo: :woohoo: Πραγματικά μου έφτιαξες τη μέρα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελα μου γλυκια..μπορει να μην εχουμε μιλησει..αλλα εχω διαβασει και ξερω την ιστορια σου..

θελω να σου ευχηθω ειλικρινα μεσα απ την καρδια μου συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!

ο Θεουλης να ειναι διπλα σου και ολα να πανε καλα!!

που ολα θα πανε καλα!! με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου υγιεστατο στην αγκαλια σου!!!!

σε φιλω......!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis sou efxomai glikia mou ta kalitera i xoriaki sou poli sta ipsi mipos pame gia didimaaaaaaaaaakia :) opos k na exei sou efxomai ta kalitera k se ligous mhnes na kratiseis stin agalitsa sou ena h k dyo ygiesta moraaaaaki-a ta filia mou na exeis mia teeeeeeleia egimosinh kali mou :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τελικά δεν την έκανε καθόλου ο άντρας μου κ ούτε το ζήτησαν οι γιατροί. Φαντάζομαι πως για να μην το ζήτησαν οι δυο γιατροί, ακόμη κ αυτή η εξέταση αρκεί, αλλά δες τι θα σου πει κ ο γιατρός σου. Εγώ τώρα μόλις είδα ποια έκανα, στην βάζω φωτό. 
    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...