Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και 2η καινούργια λειτουργία


lena

Recommended Posts

Κοριτσάρες μου σας έχω ακόμη μια ολοκαίνουργια λειτουργία. Θα παρατηρήσατε στο αριστερό μέρος του mammy μια καινούργια μπάρα. Αυτή απο δώ και πέρα θα εμφανίζεται μόνιμα σε όλες τις σελίδες. Τί μπορείτε όμως να κάνετε μ' αυτή την μπάρα; Περιληπτικά θα σας πώ τα εξής. Η μπάρα αυτή περιλαμβάνει :

- Σημειωματάριο: Γράψτε και αποθηκεύστε μία σημείωση. Κλικ για να το ανοίξετε και κλικ για κλείσιμο-αποθήκευση.

- Λειτουργίες Προφίλ και Λίστα Μελών: Επεξεργαστείτε το προφίλ, τις επαφές σας, δείτε τη λίστα με τα μέλη, ή αναζητήστε κάποιο μέλος.

- Μέλη Online: Δείτε ποια μέλη είναι Online τα τελευταία 5 λεπτά.

- Προσωπικά Μηνύματα: Ελέγξτε αν έχετε κάποιο Προσωπικό Μήνυμα.

- Chat: Με ένα κλικ μεταβείτε στο Chat Room.

- Chat: Ακολουθήστε το feed του Mammyland στο Twitter.

- Chat: Με ένα κλικ μεταβείτε στο Group του Mammyland στο Facebook.

Δείτε την λίγο και σεις, πατήστε κανένα κουμπί έτσι για να εξοικοιωθείτε και τα λέμε πάλι... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα επειδή είμαι σχετικά καινούρια στο site mammyland και ο υπολογιστής μου κολλάει ώρες ώρες, είχα την εντύπωση σήμερα που είδα τη νέα λειτουργία, ότι ήταν ήδη υπάρχουσα. φαντάσου...

πάντως συγχαρητήρια είναι πολύ λειτουργικά τα όσα κάνεις... :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια βοηθήστε με σας παρακαλώ!!!

το πρωί προσπάθησα να κάνω αντ μια κοπέλα για να είναι στις επαφές μου αλλά κάτι μου έτυχε και δεν το ολοκλήρωσα και τώρα δε θυμάμαι πως γίνεται.επίσης προσπαθώ να διαβάσω ένα μήνυμα που είχα από μια επαφή αλλά δεν βρίσκω δεν καταλαβαίνω τι λάθος κάνω.εκτός αν δεν αποθηκεύονται.

βοηθήστε με σας παρακαλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα μηνύματα δεν χάνονται. Για καλό και για κακό ψάξε στον Κάδο αχρήστων. Μπορεί να είναι εκεί. Άν το βρείς μπορείς να το επαναφέρεις στα εισερχόμενα. Πιστεύω να βοήθησα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ά και για να βάλεις μια κοπέλα στις επαφές σου θα πατήσεις επάνω στην φωτογραφία της και θα σε πάει στο προφίλ της. Εκεί πατάς Επαφες και επιλέγεις την αίτηση επαφής.

Θα περιμένεις όμως να σε δεχτεί αυτή. Δεν γίνεται άν δεν σε δεχτεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

lena noiotho san paidaki pou tou pirane kainourgio paixnidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

:P :laugh: Σοβαρά μικρό μου παιδάκι;;;;; Που να δείς σε λίγες μέρες και τα άλλα τα "παιχνιδάκια" που σας ετοιμάζω.... :laugh: Αυτά είναι μόνο η αρχή.... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σου!

όσον αφορά τα μηνύματά μου που είναι τα εισερχόμενα ήθελα να μάθω :) γιατί το πρωί πήγαν στον κάδο και ήδη έχω κάνει την επαναφορά αλλά δεν θυμάμαι που είναι τα εισερχόμενα...

μπορείς να με βοηθήσεις και σε αυτό?

ευχαριστώ :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όταν μπεις στα προσωπικά σου μυνηματα φαίνονται ξεκάθαρα οι κατηγορίες που λένε

Εισερχόμενα

εξερχόμενα.

κάδος αχρήστων

Δεν μπορώ να κααλάβω γιατί δεν τα βρίσκεις. Ούτως ή άλλως με το που μπαίνεις στα μηνυματα σε βάζει στα εισερχόμενα :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μου συγνώμη που σε πρίζω αλλά το πρόβλημά μου είναι γενικά πως πάω να δω τα προσωπικά μου μηνύματα, για να δω μετά τα εισερχόμενα κλπ?

:):blush::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟ ΤΣΑΤ ΔΕΝ ΚΟΛΑΗ ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoula.aik.1981 έγραψε:

Λένα μου συγνώμη που σε πρίζω αλλά το πρόβλημά μου είναι γενικά πως πάω να δω τα προσωπικά μου μηνύματα, για να δω μετά τα εισερχόμενα κλπ?

:):blush::)

Κάνε κλικ εδώ

http://mammyland.com/component/option,c ... ask,inbox/

Μπορείς να μπείς είτε απο την κεντρική σελίδα είτε απο την καινούργια μπάρα στα αριστερά.

Άν πας στην κεντρική θα δεις οτι υπάρχει κάπου ένα πλαίσιο που λέει "Μενού μέλους" εκεί υπάρχει και η επιλογή "προσωπικά μυνηματα"

Άν πάλι πάς απο την αριστερή μπάρα. Θα πατήσεις το εικονίδιο με το σημαιάκι και στην συνέχεια τα προσωπικά μυνήματα. Οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...