Μετάβαση σε περιεχόμενο

Koρίτσια; Πάμε bowling! Αθήνα ||ΠΡΟΣΟΧΗ: 1 ΝΟΕΜΒΡΗ


Crazy

Recommended Posts

ΚΑΛΑ Ο ΣΤΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΕΙΔΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕς ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΛΙ ΜΑΜΑ ΠΑΛΙ .σΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ .φΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 134
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο σας φιλεναδες περασατε καλα!! εγω δεν ειχα καπου να αφησω τον σπυρακο μου(ελειπαν και οι γονεις μου...)

δεν πειραζει ομως σας καμαρωσα στις φωτογραφιες και....θα τα πουμε απο κοντα στην επομενη συναντηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΛΕΠΩ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΟΥΠΕΡ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΤΕΛΕΙΚΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑ :P ΘΑ ΕΡΘΩ :laugh: :laugh: ΜΑΚΑΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ.ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα ζηλεψα τωρα!!! :P

Τελεια περασατε μπραβο κοριτσακια!!!!! :woohoo:

Καλα ο αντρας της παρεας εκλεψε τη παρασταση!! :woohoo:

Τζωρτζινακι μου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Καλα σας φανταζομαι στο 5χ5 και γελαωωω!!! :laugh: :laugh:

Να βαλετε το Σταυρουκο τερματοφυλακα!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω ζηλια που εχωωωωωωωωωωωωωω......

:angry::P;)

χαιρομαι που περασατε τελεια, δεν χαιρομαι που δεν ηρθα.....τι να λεω τωρα ???????????? :(:angry:

πολλα φιλακια κ ειστε ΟΛΕΣ καταπληκτικές !!!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Τονια ξερεις τι ελεγα στη Ρουλα!Οτι μ αρεσει η ιδεα αλλα μετα μπορεί να μας μαζεύουν σε τεύχη! :P :laugh: :P :laugh:

asta afta kai pame na soutaroume??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina έγραψε:

koritsia mou perasa para poli orea malon pio kala apo pote.giati milisa ligo poli me oles.afou vevea anelave o stsvroukos na peksi gia mena.......aaaaaaaaxxxxxxxx theemou ti filia itan afta.........

roula mou thelo pali agalitsa??????

dimitra min ksexnas to 5 x 5.ase ta spa.....gia ales fasis ;)

maria kai mariana sas simpathisa para poli.

lena tin epomeni fora tha ta poume kalitera.

ise poli gliko koritsi.....elpizo na min tsantistikes pou sou ipa pos mou thimises tis kolonakiotises(oso nane ine vriksia)

gia sou re vania me tin agorakla sou?????????????

Εννοείτε πως δεν τσαντίστηκα!!! Ίσα ίσα το διασκέδασα!!! Ένα έχω να σου πω!!! Είσαι πολύ όμορφη, με πολύ πολύ ωραία μάτια... και πολύ γλυκός άνθρωπος!!! Αμοιβαία τα αισθήματα!!! Θα χαρώ να τα ξαναπούμε από κοντά!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ φώτο θα βάλω αύριο πρώτα ο Θεός!! Όλη μέρα ήμουν έξω σήμερα!! Δεν με είδε το σπίτι μου!! Μαζεύτηκα 10 το βράδυ κι εκεί που λέγαμε να φύγουμε για τα Στύρα, αποφασίσαμε να φύγουμε αύριο πρωί!! Οπότε αφού μάζεψα τα πράγματα, τάισα το μικρούλη μου, το κράτησα αγκαλίτσα, έφαγα κι εγώ... Είπα να κάτσω να διαβάσω τα νέα του μάμμυ!!

Σήμερα πέρασα πάρα πολύ ωραία... κι εχθές βέβαια!!! Αυτό το Σαββατοκύριακο ήταν από τα αγαπημένα μου!!! Ασήμωσα την βαφτηστηρούλα μου που είναι μια γλύκα.. πανέμορφη... ΘΕΑ!!!!! Το λουλούνι μου, το μικρό μου Μιτσάκι έγινε 3 μηνών... :P Μου γελάει συνέχεια κάθε μέρα μου κάνει όλο και κάτι καινούριο!! :P Αχ σήμερα κι ενώ κοιμόταν άρχισε να κλαίει μέχρι που ξεράθηκε βρε κορίτσια!! Μάλλον κάτι πρέπει να το τρόμαξε στον ύπνο του!! :( Τελικά το πήρε η μανούλα του και ηρεμησε το μαναράκι μου!! Ξέφυγα από το θέμα πάλι... :P

Μέχρι αύριο λοιπόν... Πάω να ξαπλάρω γιατί με περιμένει δύσκολη μέρα κι αύριο!!! Καληνύχτα κοριτσάρες μου!!! Πέρασα τέλεια σήμερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα ναδεις σουξε ο Σταυρος !κοριτσια το χαρηκε παρα πολυ γενικοτερα ειναι παιδακι που μπαιενι στο χωρο των ενηλικων .

Οσο αφορα το 5*5 ευχαριστω αλλα δεν θα παρω αν ειναικαι κανονιστει θα ερθεω κατα πασα πιθανοτητα να σας βλεπω .Δεν υπαρχει περιπτωση ασε να με μαζευουν .Περα απο τη πλακα αν κανονιστει για 5*5 να ειναι πιο καλος ο καιρος να εχετε καικερκιδα τη μιατην εχετε σιγουρα .Για αρχη ας κανονισουμε για καφεδακι ακομα καιμεσημερακι κατα της 4 αν και εγω και πρωι αν μου πειτε παλι θα ερθω ,Μονο αργα το βραδυ δεν μπορω ειναι προβλημα στην επιστροφη . Επισης θα προτεινα καποια μερα αν βεβαια θελετε να παμε και σινεμα !Φανταζεστε καμια 10 πανω κατω τοσες μαζευομαστε μακαρι και πιο πολλες καινα παμε να δουε ακμια κωμωδια ; και αν εχουμε και εγκυουλες στη παρεα ακομα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ :(:(:(:(

ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΉΣΟΥΜΕ .... ;);)

ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΕΡΘΩ!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ :(:(:(:(

ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΉΣΟΥΜΕ .... ;);)

ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΕΡΘΩ!! :):)

Κατσε καλα μικρη! Πολυ καλα εκανες και δεν ηρθες!Η απουσια σου ειναι δικαιολογημένη! :P :laugh: Καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σκορ... Τα πιστήρια που λένε!!! Του πρώτου γύρου με νικήτριες την Ρούλα κι εμένα!!! Στο δεύτερο γύρω σάρωσε η Δημητρούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...