Μετάβαση σε περιεχόμενο

Koρίτσια; Πάμε bowling! Αθήνα ||ΠΡΟΣΟΧΗ: 1 ΝΟΕΜΒΡΗ


Crazy

Recommended Posts

Ναι ναι.. καλά διαβάσατε! :laugh:

Πάμε για bowling!! :P

Το ραντεβού μας είναι για την Κυριακή, 1η Νοεμβρίου και ώρα 11 π.μ., στο σταθμό του Μετρό Άγιος Δημήτριος.

Το σημείο συνάντησης είναι μέσα στο Μετρό, στο χώρο των εισιτηρίων και θα'μαστε εκεί μέχρι τις 11.20 π.μ. Μετά θα πάμε στο BLUE RED BOWLING CLUB (Λ. Βουλιαγμένης 270) που είναι απέναντι από το σταθμό του Μετρό. Όσες δεν προλάβουν να έρθουν μέχρι τις 11.20, ας έρθουν κατευθείαν στο μαγαζί.

Να πω πως δεν υπάρχουν παλιές και καινούριες, δεν έχει σημασία αν έχετε παιδάκια ή όχι... Τα γράφω αυτά γιατί κατά καιρούς δέχομαι τέτοιες ερωτήσεις. Είμαστε μια μεγάλη παρέα και όλες είσαστε ευπρόσδεκτες! Όποια δεν έχει ξανάρθει σε συνάντηση και θέλει να έρθει, ας μου στείλει με π.μ. το κινητό της για να της στείλω κι εγώ το δικό μου, σε περίπτωση που χρειαστεί να επικοινωνήσουμε.

Άντε να δούμε, ποια θα νικήσει αυτήν τη φορά;;; :dry:

Έχουμε πολύ δυνατές παίκτριες στην ομάδα!!! :woohoo:

Όχι.. όχι.. Δεν είμαι μια από αυτές... :S

Αλλά που θα πάει;;; Θα μάθω κι εγώ!!!! :P :laugh: :silly:

Αυτά.. καλή αντάμωση και φιλάκια πολλά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 134
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ!!!!!!!!!μια ακομα συναντηση....τωρα τι να πω;;;;;ελπιζω αυτη τη φορα αν τα καταφερω και να μην φαω παλι απουσια :blush:

α!!!!εγω μπορω να παιξω;;;;;μου αρεσει παρα πολυ το μποουλινγκ....θα ρωτησω τη γιατρο μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI έγραψε:

οχι καλε εγκυος δε νκανει να παιξεις!!!!!!!!!!!!! :laugh: :woohoo: :woohoo :laugh: :P

απαγορευεται!!!!!!

καλα να περασετε!!!!

γιατι ρε κοριτσακι;;;; :( το γιο μου που ειναι 12 κιλα και τον σηκωνω ολη την ωρα;;;; :unsure::blink::blush::dry:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε συ αλλο ο μικρος αλλο το bowling..

οκ ξερω κοπελα που επαιζε μεχρι τον 6ο..οκ αυτη ομως ητανε πρωταθλητρια και επαιζε 10χρονια bowling..που σημαινει πως ουτε αποτομη κινηση θα εκανε και ειχε πληρη ελεγχο κινησεων..

επισης θα σε ενοχλει η κοιλια!!!!!!! :)

ειαν ιοπως το γυμναστηριο..η πετρουλακη εκανε γυμναστικη μεχρι που γεννησε...το σωμα της ομως ητανε σε φορμα..μια αγυμναστη οχι(οπως εγω καλη ωρα!!!!) :):):):)

εγω που επαιζα παντως πιο πριν πολυ συχνα το εκοψα σε ολη την εγκυμοσυνη και ξαναρχιζω τωρα οσο προλαβαινω :(

μην στενναχωριεσαι :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλαψ κλαψ κλαψ.... :(:(:(:(:(

κριμα...δεν πειραζει μαλλον θα ειμαι στην κερκιδα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αλλα θα ρωτησω πρωτα :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΚΑΤΙ ΕΚΤΑΚΤΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ.

ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ, 1η ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ και ώρα 11 π.μ.

ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ.

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ.

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙΤΕ ΕΕΕ;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΟΛΕΣ.... :silly: :silly:

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΕΓΚΥΩΝ!!!!!!ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!!! :blink::blink:

ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ,,,ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΚΡΙΑ...ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ!!!!ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΒΛΕΠΑ!!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ..... :silly: :silly:

ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΠΟΥ ΠΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΑ.... :blush::blush:

ΚΡΙΜΑ....ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ :(:(:(

http://

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BOWLING :woohoo: :woohoo:

ΤΕΛΕΙΑ ΙΔΕΑ!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΣ ;)

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΓΕΛΙΑ!!! :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Κρίμα, εγώ έρχομαι στις 4 Νοεμβρίου και θα είμαι Αθήνα μέχρι τις 13.

Αθηνα μου μην αγχώνεσαι! Για σενα θα κανουμε extra συναντηση!Απλα θελω να στείλεις ενα τηλεφωνο σε μενα η στη Ρουλα για να μπορουμε να επικοινωνήσουμε οταν θα εισαι Αθήνα. Ελα με το καλο στην πρωτευουσα και θα κάνουμε συνάντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΟ ΑΛΑΞΑΤΕ? ΑΧ ,ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ,,,,, ΚΡΙΜΑΑΑΑ!!! ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ.ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ? ΕΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΟΚ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ NEXT TIME!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δε χρειάζεται να παίξετε...

Και την άλλη φορά που είχαμε πάει για bowling, οι εγκυούλες δεν παίξανε (άντε το πολύ πολύ να ρίξανε μια μπαλιά! :P ), αλλά ήπιαν το καφεδάκι τους, τα είπαμε και περάσαμε καλά.

Αυτό που λέει η φίλη μας Franita με προβλημάτισε λίγο. Ούτε εμένα θα μου αρέσει ένα ντουμανιασμένο μέρος, αλλά δε θα ισχύει εκεί η απαγόρευση του καπνίσματος σε κλειστούς χώρους;;; :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εχω καιρο να παω στο συγκεκριμένο. Ομως οι αίθουσες αυτες ειναι πολυ μεγαλες. Επισης τελευταια φορα που ειχα παει σε ενα αλλο, απαγορευοταν το καπνισμα ακομα και πριν εφαρμοστεί ο νόμος, διοτι το bowling θεωρείτε άθλημα. Μην ξεχναμε οτι στους χώρους αυτους γίνονται πρωταθλήματα, προπονήσεις κτλ οποτε θεωρώ οτι ο νομος εκει θα ειναι πιο αυστηρός. Δεν τον λεω με σιγουριά αλλα λογικά θα πρέπει να απαγορεύεται το κάπνισμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ .

ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα εγω καπνίζω αλλα θα σεβαστώ τους κανονες. Απο κει και περα δεν μπορω να κανω κατι αλλο!Τα υπόλοιπα μαγαζιά για bowling μας πέφτουν μακρυά. Η πιο κοντινή και προσεγγίσιμη λύση ειναι αυτή. απ οτι θυμάμαι παντως το συγκεκριμένο μαγαζί δεν διαφέρει απο τα υπόλοιπα που εχω επισκεφτεί. Το λεω απο θεμα παραθύρων και εξαερισμού. Σίγουρα ομως αν το μαγαζι ειναι για καπνίζοντες δεν ειναι για παιδάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚΕΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΕΜ ΤΟ σΤΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑ ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΟΥΛΙΓΚ .

λΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΔΑΦΝΗ ; ΕΓΩ ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΗΦΙΣΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΠΡΟς ΑΓ.ΔΗ,ΗΤΡΙΟ ;ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΓΡΑΜΜΗ 2; ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΩ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανια μου θα παρεις τον ηλεκτρικο θα κατεβεις στη σταση "Αττικη" ή στη σταση "Ομονοια" θα παρεις το μετρο "Προς Αγιο Δημητριο" και θα κατεβεις στο τερμα που ειναι ο σταθμος του "Αγιου Δημητριου". Ειναι η γραμμη 2. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου για αλλη μια φορα δεν θα μπορεσω να ερθω..πρωτα ο θεος το σαββατο εχω γαμο κ το αποκλειω να ξυπνησω νωρις την επομενη.. ας ελπιζω για την επομενη συναντηση..φιλακια κ καλα να περασετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααα και απο μενα κατα 99% θα ειμαι εκει ειναι κοντα μου ελπιζω ο αντρας μου να κρατησει τον μπεμπη και ετσι να ερθω

θεια ρουλα θα σε παρω τηλεφωνοοοοοοοοο.θα συναντηθουμε λοιπον μεσα στο μετρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...