Μετάβαση σε περιεχόμενο

καθυστερηση-ανησυχω


xristina p.

Recommended Posts

γεια σας

ειμαι καινουργια εδω.δηλαδη λογω της ανησυχιας κ του αγχους μου ,εψαχνα για ενα φορουμ κ βρηκα το δικο σας.οποτε γραφτηκα κ ειμαι ετοιμη να σας μιλησω για το προβλημα μου.

ειμαι 20χρονων.εχω σταθερη περιοδο εκτος απο καποιες φορες που μπορει να αργησει λιγακι μεχρι 3μερες το πολυ..αραια κ που.

ομως αυτη τη φορα εχω 6μερες καθυστερηση.ειχα περιοδο τελευταια φορα 10/9(παντα μου κραταει 5μερες) κ στ 4 με 5/9(δε θυμαμαι ακριβως) ειχα ερθει τελευταια φορα σε επαφη με το αγορι κανοντας χρηση προφυλακτικου.περιμενα λοιπον να μου ερθει οπως παντα περιπου στις 10 τ μηνα..αλλα ακομη τιποτα,εκτος απο λιγο ροζακι υγρο χθες για μια στιγμη μονο,απο κει κ επειτα τιποτα.δε παρατηρησα καποιο ιδιαιτερο συμπτωμα,ουτε πονο στη κοιλια,μονο ελαχιστο πρηξιμο μερικες μερες πριν αδιαθετησω,αλλα τιποτα παραπανω.ξερω πως ειν λιγακι απιθανο..ομως ανησυχω πολυ γιατι αργησε τοσο..

ας με βοηθησει καποιος λεγοντας μου τη γνωμη του.

ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ

ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΕΙΣ ΑΝ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ

Κ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΣΠΑΣΕ ΚΤΛ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ (ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΟΖΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΠΩΣ) ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΤΟΙΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ

ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΠΟ ΚΡΥΩΜΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΑΓΧΟΝΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗ ΗΡΕΜΙΣΕ

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

ΑΦΟΥ ΠΗΡΑΤΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ,ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΑΔΙΚΑ!ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Η ΕΠΑΦΗ ΣΑΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΜΟΝΟΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...