Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα τρελαθω!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!YEEEEESSSS!!!!


Recommended Posts

Αλκοστάκι μου γλυκό ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!! :woohoo:

Χαρηκα πάρα πάρα πολύ!!!

Εύχομαι μέσα απο τα βάθη της ψυχής μου να πάνε όλα φανταστικά!!!

Μια ήρεμη εγκυμοσύνη σου εύχομαι να έχεις!!!

Φιλάκια πολλά πολλά!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 183
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο κοριτσι μου.κατι μου θυμησες εμενα ,και εγω προσπαθουσα εναμιση χρονο και οταν παρατησα την προσπαθεια εμεινα εγκυος.μπραβο και παλισου ευχομαι οτι καλυτερο και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!! ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ βρε κοριτσια,δεν ξερω τι να πω....αργυρουλα μου απο βεροια ειμαι,οποτε θελεις ελα,αλλα οχι για να με κατσαδιασεις,να ερθεις για καφε..ετσι κι αλλιως δεν προκειτε να κανω βαριες δουλειες ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!

θα προσεχω οσο μπορω,δεν το συζητω...

αχ κοριτσια ακομα δεν μπορω να το πιστεψω..μαλλον αυριο που θα παω στο γιατρο θα το συνειδητοποιησω καλυτερα..ως τοτε,χαιρομαι,αλλα με επιφυλαξη...δεν περασα και λιγα...μακαρι τωρα να ειναι διαφορετικα τα πραγματα..φιλάκια σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ χαίρομαι, είσαι από τις κοπέλες που έχω πολύ στο νού μου από τότε που μπήκα στο ΜΑΜΜΥ, θα περιμένω την επιβεβαίωσή σου και από τη χωριακή το συντομότερο! Να'σαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου,ευχομαι να σου πανε ολα πολυ πολυ τελεια!!!!!!!!!!!!αντε να παιρνουμε κι εμεις οι ταλαιπωρες λιγο θαρρος! :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ!Τι υπέροχα νέα αυτά που διαβάζω!!!!!

Συγχαρητήρια alkostaki!!!!

Προσοχή τώρα , χωρίς καθόλου άγχος και ξέχνα τά παλιά!!!

Χάρηκα πολύ μαζί σου , αν και δεν μιλήσαμε πολλές φορές , γνωρίζω την ιστορία σου!

Ξεκινάει μία νέα , αισιόδοξη σελίδα για τη ζωή σας!

Απολαυστε την και μη σκέφτεστε ΤΙΠΟΤΑ!

Όλα , θα πάνε καλά! κξηκξκ5655

( Αυτα τα έγραψε ο Θανούλης , σου λέει καλή τύχη! ) :silly:

Με το καλό να το κρατήσετε - να τα κρατήσετε , στην αγκαλιά σας.

:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ..ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ.ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΠΑΝΤΑ..ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΔΙ ΜΟΥ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΦΤΑΙΕΙ

ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ

ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΟΥΝ...ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ...ΗΡΘΕ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΑΝΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΤΟΥ... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ALKOST NA ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΟΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκι μου είμαι σχετικά καινούρια και δεν έχει τύχει να ξαναμιλήσουμε. Ωστόσο σε ξέρω ακόμα από τότε που έμπαινα σαν επισκέπτης στο φόρουμ και νοιώθω σα να σε ξέρω από καιρό.

Συγχαρητήρια, συγχαρητήρια, συγχαρητήρια!!

Σου αξίζει η πιο όμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη 9 γεμάτων μηνών και κατόπιν η πιο γλυκιά και τρυφερή αγκαλίτσα με ένα όμορφο και υγιές μωράκι.

Πραγματικά χάρηκα πάρα πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΑΝΕΒΗΚΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ... :huh::huh::huh:

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 548!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα συγχαρητηρια γλυκια μου...Ευχομαι ολοψυχα μια τελεια εγκυμοσυνη..Ειναι υπεροχο αυτο που σου συμβαινει..να το απολαυσεις χωρις αγχος και να αποβαλλεις τις κακες σκεψεις....Σε ταλαιπωρησε λιγο το νινακι σου αλλα ηρθε...Φιλακια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Τι υπέροχα νέα είναι αυτά;;;; :laugh:

Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!

Με το καλό το μωρουλίνι σου και πάντα ευχάριστα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :):)

ΜΠΡΑΒΟ :cheer::cheer::cheer::cheer:

Ειδες τελικα το αγχος τι κανει?

Και γω εμεινα εγκυος το μοναδικο μηνα που δεν αγχωθηκα..

Ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη..... :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!! ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!!! ΑΝΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :side: :silly: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αlkostaki μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ .

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ (ΣΝΙΦ!)ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΚΛΑΙΩ Η ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ !!!!!

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ .

ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΙΣ... ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΕΤΣΙ???????????

ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΣΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ

Ο Χ Ι Α Γ Χ Ο Σ (ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟΑΓΧΟΣ)

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost μου μπραβο χαρηκα πολυ μετα νεα σου :laugh: ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσηνη κ να προσεχεις κ οσο για τις δουλιες μη σε στεναχωρεουν καθολου ολο κ καποιος θα σε βοηθησει.....φιλακια πολλα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!! :woohoo:

Τι ωραια νεα!!!

Σου ευχομαι ολα να πανε τελεια κ με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι που τοσο λαχταρας!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...