Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΠΙΣΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Βρε Ρουμπάκι

τι καλααααααααααα!!!! :):):):):):):):)

Μπράβοοοοοοοοοοο!!!!

Αντε μαζί ξεκινήσαμε, μαζί τραβήξαμε το ζόρι, μου φαινεται μαζί θα φουσκώσουμε και θα ξεφουσκώσουμε. :P:P

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :silly: :silly: :silly: :silly:

Ολα καλα΄να πάνε από δω και πέρα, και να δουμε πόσα ρουμπελοπαιδάκια θα φιλοξενήσει η κοιλίτσα σου... :blink::blink:

Πολλές πολλές ευχές και πολλά φιλιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 187
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

RUBELA έγραψε:

ΔΕΙΤΕΕΕΕ CB__Medium_.jpg

ΝΑ ΤΟ/ΤΑ ΝΙΝΙ/Α ΜΟΥ......!!!!

ψυχιτσα μουυυυυυυ :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: .............που ειναι μωρε η πιο γλυκια μανουλα του κοσμου>???? που ειναι η ρουμπιτσα με τα ρουμπακια της???????? :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ομορφια μου εσυ!!!!!! νατα τα θαυματα ρουμπη μου....... ενα τοσο δα πραγματακι μας εχει κανει και παραμιλαμε απο τη χαρα μας!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: η παναγιτσα να σε φυλαει και εσενα και τη κοιλιτσα σου, να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη(δεν το πιστευω οτι ηρθε η ωρα να στα πω αυτα τα γλυκα λογακια!!!!!! τρελενομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :):):):):) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::):):):):) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αρχιζουν οι ετοιμασιες της επομενης ομαδας μπασκετ!!!!!!!! σκεψου οτι με τα ρουμπακια σου θα φτιαξουμε ομαδαρα!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

εγω εκανα τεστακι εργαστηριου,ερνητικο ηταν(προτοτυποοοοοοοοο) ,αλλα δεν με ενοιαξε καθολου!!!!!!!!!! ειναι το δικο σου τεστ θετικο και αυτο μου φτανει!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:;);););););););) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαριτηριααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΔΕΙΤΕΕΕΕ CB__Medium_.jpg

ΝΑ ΤΟ/ΤΑ ΝΙΝΙ/Α ΜΟΥ......!!!!

Και γαμώ τα τεστάκια!!! :) Και το αποτέλεσμα ακόμα καλύτερο!!! Εννοείτε!!! Και πάλι συγχαρητήρια!!! Με το καλό και με υγιή μωράκι/α.. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΜΠΡΑΒΟ RUBELA ΜΟΥ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ (Η' ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ) ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ-Α ΜΩΡΑΚΙ-Α.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοοοοοοο κοπελααααααααααα μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

σε 3 μερες θα μαθουμε και ποσα νινακιαααααααααααα :woohoo: :woohoo:

με το καλο και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνηηηηηηηηη :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα έγραψε:

Βρε Ρουμπάκι

τι καλααααααααααα!!!! :):):):):):):):)

Μπράβοοοοοοοοοοο!!!!

Αντε μαζί ξεκινήσαμε, μαζί τραβήξαμε το ζόρι, μου φαινεται μαζί θα φουσκώσουμε και θα ξεφουσκώσουμε. :P:P

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :silly: :silly: :silly: :silly:

Ολα καλα΄να πάνε από δω και πέρα, και να δουμε πόσα ρουμπελοπαιδάκια θα φιλοξενήσει η κοιλίτσα σου... :blink::blink:

Πολλές πολλές ευχές και πολλά φιλιαααααααααααααα

ΣΩΣΤΗΗΗΗΗ ΓΛΥΚΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΑ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπι μου καλημερα!Αν και εχουμε πολυ καιρο να τα πουμε εμαθα τα ευχαριστα........πολλα πολλα μπραβο κ ευχομαι να χεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ με τοκαλο υο μπεμπακι!!!!!!!!!!φιλια κ να προσεχεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΩΜΙΖΩ ΘΕΛΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.....ΕΧΤΕΣ ΓΥΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΜΙΑ ΓΛΑΣΤΡΑ ΜΕ ΡΟΖ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΚΑΙ ΡΟΖ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ :P:P:P:P:P:P:P:P

ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ...ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ....ΧΙΧΙ :P:P:P:P:P

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ/Α ΥΓΕΙΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια rubela, το μόνο που σου εύχομαι είναι να δεις το σαββατο τα μωράκια σου στον υπέρηχο.Ξεκουράσου και ονειρέψου, είναι το μόνο που μπορείς να κάνεις, φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 1000000000000000000000000000000000000000000 ΦΟΡΕΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΕΙΔΗΣΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΤΙ

ΚΑΛΥΤΕΡΟ Κ ΝΑ ΜΕΛΩΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΤΠΤ ΑΛΛΟ

ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ

ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.....

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ :woohoo: :kiss::kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι όμορφα νέαααααααααααααα

:woohoo:

μπράβο Ρουμπελάκι μου, συγχαρητήρια και

ΌΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΛΕΙΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΠΑΝΕ

αχ μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοο!!

με το καλόοοοοοο το/τα μωράκια σου!!

υ.γ...

έχω πάθει πλάκα με την εξέλιξη των τεστ εγκυμοσύνης... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΡΟΥΜΠΙΤΣΑ!!!!ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ!!!!ΠΟΛΥ COOL ΤΟ ΝΕΟ ΤΕΣΤ!ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΧΙ ΓΡΑΜΜΟΥΛΕΣ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κουκλα μου!!! Ολα καλα να πανε και για αγγελουδι σου και για εσενα. Να εχεις μια ομορφη φουσκωτη και ζωηρη κοιλητσα!!! Με το καλο και με εναν πονο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELITSA ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΨΟΓΟ,ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΩΝΙΑ ΑΝ ΕΙΔΑ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΟΥΛΕΣ! :woohoo: :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...