Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μηπως σας εχει τυχει??


Μιχαελα-Ν

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια μου!μπαινω στο θεμα γιατι αγωνιω για τις απαντησεις σας.. :unsure: στις 14-09 ειχα τελευταια περιοδο η οποια μου ειχε ερθει στις 28 μερες κανονικα.μετα απο 10 μερες δηλαδη 24-09 ειχα για 4 μερες αιμα κοκκινο (σταγονες)και πονο στη μεση και στη μητρα εντονο.νομιζα οτι ηταν οωρηξια αλλα καλου κακου πηγα στις 29-09 στον γυναικολογο μου ο οποιος μου πε οτι δεν ειχε γινει ακομη οωρηξια!μου βρηκε κατι στη μητρα το οποιο κινουταν και θεωρει οτι ειναι πηγμα αιματος και οτι ειναι ορμονολογικο προβλημα.εκανα ορμον.εξετασεις και ειναι πολυ καλες! :)εχω ομως προβληματιστει γιατι τωρα εχω παλι πονακια και 37 θερμοκρασια.ειναι η 20η μερα του κυκλου μου λετε να χω τωρα οωρηξια?επισης θα παω για επανεξεταση στον γυναικολογο μου στις 16-10 να δω αν εφυγε αυτο που μου βρηκε..εσεις τι λετε??σας εχει συμβει?? ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A!ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!ΤΗΝ 5Η ΚΑΙ 6Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΕΙΧΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕ?.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...