Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθα κι εγώ...


anniegirl

Recommended Posts

Γεια σας... Είμαι νέα εδώ.

Δεν έχω κανένα παιδάκι... επειδή είμαι παιδί ακόμη. Είμαι βασικά δεκατεσσάρων.

Πειράζει που είμαι εδώ;

Πεθαίνω για παιδάκια. Ανυπομονώ να μεγαλώσω να κάνω κι εγώ, αφού δεν ήταν γραφτό να αποκτήσω αδερφάκι να το νταντεύω!

Εεε τέλος πάντων έψαχνα κι εγώ στο ίντερνετ για μωρά και βρέθηκα σ' αυτήν την ιστοσελίδα. Κι αφού διάβασα τα άρθρα, είπα, άμα με αφήνει, δεν κάνω εγγραφή;

Ελπίζω να μην πειράζει... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι κουκλιτσα μου φυσικα και κανει νασαι στο φορουμ αυτο!!!σου ευχομαι να μεγαλωσεις και να κανεις την πιο ομορφη οικογενεια!!!κι εγω δεν ειχα αδερφακι μεχρι τα 9 μου και παρακαλουσα κλαιγοντας την μαμα μου να μου κανουν ενα,τελικα τα καταφερα και τωρα εχω μια γλυκια αδερφουλα που την λατρευω...αν δεν ειχα ομως τωρα θα ημουν κι εγω αυτο το μαμμυ και θα ειχα ηδη πολλα χρονια σαυτο οπως κι εσυ!!!θα εμπαινα απο τα 10 να γραφτω..χαχαχαχ

Απο μικρη λατρευα κι εγω τα μωρακια και ηθελα να κανω οικογενεια,τωρα ειμαι παντρεμενη και εχει 2 μηνες που προσπαθουμε για μωρακι!!!

φιλακια πολλα και καλως μας ηρθες στην παρεα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ!

Εγώ πάλι έχω αδερφή, αλλά είναι μεγάλη πια, 10 χρονών κοπέλα χαχα. Θέλαμε οικογενειακώς ένα μωράκι πριν λίγους μήνες αλλά η μαμά απέβαλε. :(

Κι έτσι τώρα αρκούμαι στα ξαδέρφια μου.

Σου εύχομαι να κάνετε όσα παιδάκια θέλετε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α...πολυ ωραια ,δεν καταλαβα πως ειχες αδερφουλα νομιζα πως εισαι μοναχοπαιδι...ενταξει πολυ ωραια!!!!οποτε περιμενεις λιγα χρονακια να μεγαλωσεις και να κανεις νινακια ...προς το παρον ξεκουρασου και κανε ομορφες σχεσεις με ανθρωπους σοβαρους με αγνα αισθηματα και ολα θα πανε οπως επιθυμεις!ειμαι σιγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ, είναι που στα λόγια δεν είμαι καλή. Δεν εξηγώ καλά. :Ρ

Ανυπομονώ πολύ να μεγαλώσω! Θα 'πρεπε βέβαια να κάτσω να χαρώ τα εφηβικά μου χρόνια αλλά δεν μπορώ παρά να ονειρεύομαι το μέλλον μου με δυο τρία παιδάκια και έναν καλό άντρα.

Ευχαριστώ πολύ πάντως! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμ..... τί μου θυμίζεις...... τί μου θυμίζεις.... τον εαυτό μου..... στα 14.....

Καλωσόρισες μικρούλα μου κι ό,τι θες ρώτα.... εδώ είμαστε ένα μεγάλο κι όμορφο παρεάκι.... Εγώ είμαι η Πηνελόπη.... μερικά χρονάκια μεγαλύτερή σου..... μόλις 19 (καλά μη βαράτε!!!!) Ελπίζω σύντομα, πολύ σύντομα όμως, να έχω νινάκι......

Θα χαρώ να μαθαίνω νεάκια σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάρηκα για τη γνωριμία!

Παρεπιμπτόντως εγώ είμαι η Άννα Μαρία. :)

Ευχαριστώ για το καλοσώρισμα, σου εύχομαι να κάνεις πολλά όμορφα και γερά παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι τοσο μικρη και αθωα ακομη που πιστευω π[ως οι ευχουλες σου θαναι τυχερες για μας...ευχαριστουμε καρδουλα μου!!!ευχομαι καθε ευτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κουκλιτσα μου κι εγω νεα ειμαι εδω αλλα και νεα μαμα!! εχω τον μικρο Ηρακλη πυ ειναι 6 μηνων! σου ευχομαι οταν ερθει η ωρα σου να κανεισ πολλα παιδακια γιατι ειναι το πιο τελειο πραγμα στον κοσμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κ από μένα!!Εγώ είμαι η Ελένη,23 χρονών κ θα γεννήσω σε 2-3 βδομάδες το αγοράκι μου!Στα 14 απ'ότι θυμάμαι δεν πολυσκεφτόμουν γάμο κ οικογένεια(σαν κλασικό φυτουκλάκι ήμουν κολλημένη στα βιβλία) αλλά από τα 18 κ μετά έκανα σαν τρελή!Βέβαια τώρα βρήκα το σωστό άνθρωπο!!Να'σαι καλά κ να πραγματοποιήσεις τα όνειρα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αννα-Μαρία,καλωσήρθες στην παρέα μας!!! :laugh:

Εδώ όλοι οι καλοί χωράνε,ανεξερτήτως ηλικίας και οικογενειακής κατάστασης ;)

Απο τα λίγα που διάβασα μου ακούγεσαι πολύ ώριμη κοπέλα και σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι πάντα τόσο προσγειωμένη :)

Ακόμα νομίζω είναι νωρίς να σκέφτεσαι γάμο και παιδί αλλά τα όνειρα επιτρέπονται! :P

Είμαι η Νέλλυ,20 ετών.Είμαι μανούλα μιας μικρής πριγκίπισσας μόλις 4 μηνών,της Αννούλας(ή Annie's :P )Επίσης περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου μέχρι 22/4/10! :woohoo:

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε!

Καλή διαμονή! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, συγκινήθηκα που περιμένετε παιδάκια! :)

Χάρηκα για τη γνωριμία (και με τις δυο) και εύχομαι να είναι τα μωρά σας (κι εσείς) γερά και να 'χουν ό,τι επιθυμήσουν. ;)

Ελένη, έχω πολύ ελεύθερο χρόνο και η φαντασία μου οργιάζει... :laugh:

Νέλλυ σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. :blush:

Αχ μακάρι κι εγώ σ' έξι εφτά χρονάκια να έχω έναν απόγονο. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μην βιαστείς για μωράκι... ;)

Εννοώ πως για να γίνεις μανούλα και ιδιαίτερα σε μικρή ηλικία παίζουν ρόλο πολλοί παράγοντες.Πρέπει να ξέρεις τι κάνεις γιατι τα μωρά δεν είναι μόνο γέλιο και παιχνίδι :)

Οι ευθύνες είναι πολλές και συνήθως δεν τις βλέπουμε όταν είμαστε ''απ'έξω''. ;) Αλλά συγχρόνως είναι και το καλύτερο δώρο του κόσμου...Δεν περιγράφεται η σχέση που έχει η μαμά με το μωρό της! :woohoo: Καταπληκτικά συναισθήματα... ;)

Ένας άλλος και πολύ σημαντικός παράγοντας είναι η σχέση με τον σύντροφο σου.Να ξέρεις γιατι είσαι μαζί του,να είσαι ευτυχισμένη και φυσικά και οι δυο πολύ ώριμοι για να δημιουργήσετε την δική σας οικογένεια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι πως αυτό με το σύντροφο το φοβάμαι λίγο. :Ρ

Αλλά νομίζω πως σαν μαμά θα τα κατάφερνα. Τρελαίνομαι να διαβάζω για μωρά. Ακόμη και για το θηλασμό διαβάζω...

Κάθομαι και βλέπω τη νονά μου ν' αλλάζει το γιο της, να τον θηλάζει, είναι τέλειο!

Θέλω να πάω για βρεφονηπιοκόμος εν τω μεταξύ. :Ρ Πολλά θέλω να κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην σε αγχώνει καθόλου και μην βιαστείς με τα αγορια ;) Έχεις καιρό μπροστά σου να βρεις τον κατάλληλο...Μόνο βιασύνη δεν χρειάζεται :kiss:

Καλά κανεις και τα διαβάζεις,γιατι θα σε βοηθήσουν και σαν μανούλα αλλά και σαν βρεφονηπιοκόμο!Εύχομαι να πραγματοποιήσεις και τις επαγγελματικές σου προσδοκίες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ καλός κι ο Θεός αλλά αν δεν προσπάθήσουμε μόνοι μας,τίποτα δεν γίνεται :P

Χαχαχα

Προς το παρόν επικεντρώσου στο διάβασμα σου και απόλαυσε τις παρέες,την ελευθερία και το σχολείο! :kiss:

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σχολείο όσο και να προσπαθώ δεν μπορώ να το απολαύσω :P

Τέλος πάντων... Τώρα θα πάω για νανάκια γιατί ταξιδεύω αύριο.

Ευχαριστώ πολύ για τη συζήτηση! Τα λέμε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς την Αννα-Μαρία μας!

καλώς ήρθες στη παρέα του mammy και εύχομαι να περάσεις καλά :woohoo:

όπως περνάμε όλες μας σε καθημερινή βάση και ξεχνάμε να

κάνουμε τις δουλειές μας... πλάκα κάνω...

εύχομαι να καταφέρεις να κάνεις τα όνειρά σου πραγματικότητα

και το βασικότερο, να ζήσεις την ηλικία σου... γιατί οι περισσότεροι... βιαζόμαστε να μεγαλώσουμε και χάνουμε όμορφες στιγμές.

εύχομαι επίσης να είσαι πάντα καλά γερή και δυνατή και όπως είπε και

το Νελλάκι μας, να μη βιαστείς καθόλου με τ αγόρια και να προσέχεις(συμπληρώνω εγώ)

φιλάκια πολλάαααα ζουζουνίτσαααα :kiss:

αα, ξέχασα να σου συστηθώ, είμαι η Ελένη 30 ετών και σε 1,5 μήνα σχεδόν

περιμένω αυτό το πλασματάκι που τώρα κλωτσάει στη κοιλιά μου :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες γλυκιά μου συνονόματη!!!! Εγώ είμαι η Άννα-Μαρία, περίπου συνομήλική σου :P και προσπαθούμε για παιδάκι εδώ και ελάχιστο καιρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το το μικρακι μας!!!και βεβαια σε θελουμε στη παρεα μας!! ;)

Ειμαι η Τωνια 29 χρονων και εχω ενα μπεμπη 9 μηνων..

Καλα εκανες και ηρθες και να διαβαζεις ολα τα ποστ για να μαθαινεις και τις χαρες αλλα και τις ευθυνες και δυσκολιες που εχει ο γαμος κι ενα μωρο..

Κι αυτο για να μη βιαστεις..να ζησεις και να διασκεδασεις τη ζωουλα σου

να γνωρισεις πολλους και να διαλεξεις τον καλυτερο!! ;)

Οτιδηποτε σε απασχολει να μη διστασεις να μας ρωτησει ετσι; :kiss:

Υ.Γ Μεγαλη ΑνναΜαρια συνομηλικη ε;;;το πουλακι μου δουλευει τοσο πολυ κι απο τη κουραση ..ξεχασε να μετρησει και τα καλοκαιρια!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...