Μετάβαση σε περιεχόμενο

PAW NA PARW TWRA TEST!!MAKARI PANAGITSA MOU


kelly24

Recommended Posts

Κέλλυ μου αν όντως το τεστ έδειξε το σωστό αποτέλεσμα, ελπίζω ο επόμενος μήνας να είναι και ο τυχερός σου!

Μην απογοητεύεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAA...LES E??TOTE NA TO KANW ANA 2:p:p MALLON THA PAW SE ENAN GUNAIKOLOGO NA DW AN OLA EINAI KALA KAI TI SUMVENEI ME TON KUKLO M..ALLA THA PERIMENW MEXRI 3-4/10!GIA NA DOUME..THA PROSPATHW APO DW KAI PERA NA MI TO SKEFTOMAI...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ κι εγώ με την Τόνια! Κάθε δεύτερη μέρα είναι καλύτερα. Έξι μήνες είναι μικρό διάστημα για ν' απελπίζεσαι. Είσαι και πάρα πολύ μικρή, έχεις περιθώρια! Αν πιστεύεις ότι έτσι θα ξεαγχωθείς, κάντε εξετάσεις, μήπως υπάρχει κάποιο προβληματάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ....ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΕς ΜΕΡΟΥΛΕς ΑΚΟΜΑ....ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Η ΟΧΙ...ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕς ΛΙΓΟ...ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕς ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΧΙ ΧΙ ΧΙ....ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly μου εγω ειχα κανει 2 τεστ πρωι με τα πρωινα ουρα και βγηκαν και τα 2 αρνητικα ενω ημουν εγκυος 4 βδομαδων!!! και ειχα αρκετη καθυστερηση... πηγαινε σε ενα χημειο και κανε μια χοριακη... μονο ετσι θα δειξει και ετσι και αλλιως ο γυναικολογος σου θα σου ζητησει αυτη την αναλυση...

ολα θα πανε καλα, μην ανησυχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...