Μετάβαση σε περιεχόμενο

PAW NA PARW TWRA TEST!!MAKARI PANAGITSA MOU


kelly24

Recommended Posts

Αγωνια με λαχταρα να σε νοιαζομαιιιιιιιιιι.....ας τραγουδησουμε μεχρι ναρθει....

αΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΑΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΡΩΤΕς ΕΜΕΙς!!!!ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααχ πως σε καταλαβαίνω... αυτή η αγωνία δεν παλεύεται με τίποτα!!!

Μα γιατί να μην έχουμε κάπου ένα λαμπάκι, κάτι! Κι όταν είμαστε έγκυες ν'ανάβει!!! :P

Καλά αποτελέσματα!!! Εύχομαι σε λίγο να'χουμε τα ευχάριστα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ!

ΑΧ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ....

ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ Η ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΧΕΙΛΑΚΙ ΜΑΣ.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΠΑ!!!ΤΙ ΒΛΕΠΩ?ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΧΑΡΕΣ?ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΚΑΛΕ...ΑΝΤΕ ΑΚΟΜΑ?ΔΕ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΣΙΣΑΚΙΑ?ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ??ΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ,ΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!

ΑΝΤΕΚΑΛΕ,ΑΓΩΝΙΟΥΜΕ....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελυ μου μη στεναχωριεσαι μωρε.. :( ασε που ειναι λιγες μερες και μπορει να κανει λαθος!

Προσπαθεις πολυ καιρο; κι εγω 6 μηνες προσπαθουσα και τελικα ηρθε.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλυ μου,μην στενοχωριεσαι... :unsure:

Ολα καλα!!!θα τα καταφερουμεεεεεε,δεν αργει η μερα!!!

Παψε να το σκεφτεσαι,εγω επαψα να το σκεφτομαι και απολα μπαινω στο μαμμυ για να δω τι κανετε και να μαθαινω εξελιξεις.σε παρακαλω κουκλιτσα μου,απλα φορτωνεις τον εαυτουλη σου με αγχος και δυσκολευεις το να συμβει...δεν αργει η μερα ;)

Προχωραμε δυνατα μπροστα και τα καλυτερα ερχονται!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIATI???GIATI?? KATI MOU ELEGE OTI EIMAI AUTO TO MINA...EIXA ENA SWRO PRWTOGNWRA SUMPTWMATA...VRE KORITSIA SE PERIPTWSI POU EIXA ARGA WRIXIA DILADI STIS 17 SEPTEMVRIOU KAI SUNELAVA TOTE UPARXEI PERIPTWSI TWRA POU KANA TO TEST NA MI DIXEI AKOMA?:(:(APOGOITEUTIKA.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

6 MINES PROSPATHW KAI GW...TO XERW OTI PREPI NA IREMISW ALLA XWRIS NA TO THELW TO SKEFTOMAI OLO K PIO POLI..KAI LEW GIATI DE MENW? MIPWS MOU SUMVENEI KATI GUNAIKOLOGIKO?....AX!!ILPIZA POLI AUTO TO MINA.GIA NA DW POSO THA TRAVIXEI I KATHISTERISI KAI VLEPOUME..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελευταια περιοδος???ποτε ???για να δουμε αν βγαινει..παντως αν ειχες ωοριξια 17 μπορει...ναι γιατι οχι μπορει και να ειχες αργα...εγω τον προηγουμενο μηνα ειχα ωοριξια 20η με 21η μερα του κυκλου μου και ετσι εχασα και την ωοριξια εκεινου του μηνα καθωτι το καναμε μεχρι 16 μερα του κυκλου...αλλα που να φανταστω οτι θα γινει ο κυκλος μου απο 28 ημερων σε 31....αυτα!!!μπορει και νασαι μη μασας...περιμενεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα μην αγχωνεσαι..εμεις τον πιασαμε σε ενα ταξιδι που πηγαμε και χαλαρωσαμε συν οτι συνελαβα σε ασχετη μερα απο την υποτιθεμενη ωορηξια(τουλαχιστον 10 μερες μετα!).. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρα κουκλιτσα περιμενεις ακομη μεχρι τις 1-2 /10???εεε????αρα δεν εχεις καθυστερηση ανα παρουμε 35 ημερων κυκλο???ε????οποτε πρεπει να περιμενεις...και οσο για την ωοριξια σου σιγουρα κανεις αργααααα ωοριξια οποτε 17 του μηνα ησουν στην 20η μερα του κυκλου σου αν υπολογιζω καλα ,αραααα μπορει και να ειχες ωοριξια ,πολυ πιθανο απτο να ειχες πριν την 20η μερα του κυκλου σου!!!αρα ...ακομα δεν δειχνει αν εισαι το τεστ εγκυμοσυνης...πρεπει δυστυχως να περιμενεις...

και να ξερεις πως εσυ κανεις αργα ωοριξια,οσο μεγαλυτερο;ς ο κυκλος τοσο αργοτερα η ωοριξια!!!φιλακιαααα ευχομαι νασαιιιιιιιιιιιι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΛΥ ΜΟΥ...ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 4....ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ....ΕΠΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ....ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΛΟΙΜΩΞΗ...ΕΚΑΝΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ...ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ...ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΑΝΑ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ...

ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ....ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλλυ, μπορεί να'ταν νωρίς, δεν έγινε και με πρωινά ούρα..

Εγώ είχα αρνητικό τεστ στις 3 μέρες καθυστέρησης και τελικά έδειξε θετικό στις 5 μέρες... πήρες διπλό τεστ για να το κάνεις και το πρωί; Πάντως η χοριακή σίγουρα θα δείξει, έστω και λίγο.

Τα συμπτώματα είναι μια πονεμένη ιστορία... ξέρεις πόσες φορές νομίζω κι εγώ ότι έχω τα συμπτώματα που είχα "τότε";; Μας γελάει το μυαλό μας... από την πολλή λαχτάρα!

Θα συμφωνήσω πως δεν πρέπει να αγχώνεσαι.. αλλά όταν βρω τον τρόπο να μην αγχώνομαι κι εγώ, θα σου πω το μυστικό.. :):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελυ μου αν το κανετε καθε μερα δεν αυξανεις τις πιθανοτητες,αντιθετως γιατι αδυνατιζει το σπερμα(κοινως τον ξεζουμιζεις τον ανθρωπο!! :laugh: ).Ειναι καλυτερα καθε 2 μερες... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...