Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν μπορώ να καταλάβω....


ran

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπερα θα ήθελα να με βοηθήσετε όπως ξέρετε εσείς για άλλη μια φορα.δεν μπορω να καταλάβω τι συμβαίνει.είμαι ή δεν είμαι?έχω κυκλο 30-32 και με τελευταια περίοδο στις 01/09.στις 24 πηγα για τεστ παπ και υπερηχο και η γυναικολογος μου ειδε ωαριο και χαμογελασε.μου ειπε οτι ειναι δυσκολο να ειμαι σε γονιμες μερες αφου ειχα περιοδο στις 1 του μηνος.αρα?....της λεω και χαμογελαει.ολο αυτο το διαστημα τσιμπηματα αριστερα και δεξια χαμηλα,το στηθος βαρυ,ατονια,υγρα περιεργα , δυσκιλιοτητα και καουρες....Παιρνω και΄γω ενα τεστακι εχθες 29/9 και τρωω ενα αρνητικο μα τι αρνητικο..ολο δικο μου.δεν τολμαω να παρω αλλο γιατι στο τελος ο αντρας μου θα με βρισει γιατι τον εχω πρηξει και αυτον τον καημενο,μου λεει να μην αγχωνομαι αλλα γινεται ρε κοριτσια?εσεις ξερετε πως ειναι τουλαχιστον οι περισσοτερες.ολα αυτα εσεις πως τα εξηγειται?ειχα ωορηξια ή είναι συμπτωματα?που τωρα σταματησαν και εχω φοβερη δυσκιλιοτητα sorry για την εκφραση.σας ευχαριστω πολυ πολυ πολυυυυυυ...και συγνωμη που σας επρηξα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΑΝ!

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ - Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ...ΔΕ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ????? ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΙΟ ΑΡΜΟΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ..ΔΕ ΤΟ ΕΚΑΝΕ????? ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΑΕΙ -ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω αν ηταν ή οχι, αλλα ξερω οτι τασομαι υπερ του αντρα σου!!! περνα καλα, ασε το αγχος κατα μερος και ολα θα ερθουν οπως πρεπει. μπορει αυτα που λες εσυ "συμπτωματα" να ηταν απλα ευσεβης ποθος.... αστο λοιπον κατα μερους... τι στεναχωριεσαι... ολα θα γινουν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η γυναικολογος δε με ρωτησε εγω τη ρωτησα λεγοντας της αρα ειμαι εγκυος?και αυτη αφησε υπονοουμενο πως ναι αλλα δεν ηθελε να μου δωσει θαρρος γιατι ηταν πολυ νωρις για να μου απαντησει ξεκαθαρα.απλως ειδε ωαριο που δεν θα επρεπε να ειναι εκει επειδη δεν ημουν στις γονιμες μερες.το τεστ εδειξε αρνητικο ομως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτσε καλέ! Υπήρχε περίπτωση να δει το έμβρυο και να μη σου το πει;;; Άσε που νομίζω ότι δε φαίνεται έμβρυο από τόσο νωρίς. Τι να σου πούμε κι εμείς, αφού η γυναικολόγος το παίζει Πυθία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ran μου εκανες πολυ νωρις το τεστ... :silly: απο τι ειδα δεν εχεις καν καθηστερηση ε;; οποτε και να εισαι,τα επιπεδα της χοριακης ειναι ακομη πολυ χαμηλα ωστε να τα ανιχνευσει το τεστ... μια εξεταση χοριακης ομως θα σου ελυνε σιγουρα την απορια! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI NA SOY PO KALO MOY...APO OTI LENE TA KORITSIA EDO MESA TO ARNHTIKO TEST DEN EINAI PANTA SIGOYRO.MHPOS H SYLLHPSH EGINE ARGA KAI DEN EIXE PROLABEI NA ANABEI H XORIAKH SOY ?????? YPARXEI AYTO PANTOS AYTO SAN ENDEXOMENO...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ άλλες (κι εγώ μέσα σ'αυτές) είχαν τεστ αρνητικό με αρκετές μέρες καθυστέρησης.. κι εσύ πριν την καθυστέρηση κι αναρωτιέσαι;;;

Περίμενε μερικές μέρες ακόμα πριν να επαναλάβεις το τεστ ή αν δε μπορείς να περιμένεις, πήγαινε αύριο για μια εξέταση χοριακής, σίγουρα θα δείξει!

Εύχομαι η... Πυθία να'χει δίκιο!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις εκανα χοριακη και περιμενω ξερω οτι βιαζομαι..αλλα ειμαι τελικα αγυριστο κεφαλι.φιλακια οταν εχω νεα θα σας γραψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!

ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΓΩΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΜΟΝΗ!!!!!

ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ....ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ....

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τελικα πηρα τα αποτελεσματα χοριακης και πιο αρνητικα δεν γινονται.δεν πειραζει ομως,το μαθημα μου απο αυτο ειναι να μην αγχωνομαι και οτι ειναι να ΄ρθει ας ερθει αλλιως ας προσπερασει.απλως στεναχορεθηκα γιατι κανονικα τωρα θα ειχα ενα μωρακι 3,5 μηνων και εξαιτιας ενος βλακα γιατρου δεν εχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην πτοείσαι κορίτσι μου και μην κοιτάς τα παλιά..δεν έχει νοημα!! Απλώ;ς δεν έπρεπε να πάρεις θάρρος από τη βλακία που σου είπε η γιατρός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...