Μετάβαση σε περιεχόμενο

MIA DIEUKRINISH!!


kelly24

Recommended Posts

Εμένα πάντως η θερμοκρασία μου ήταν 36.9 - 37.5 σε όλη τη σύντομη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου, γιατί το μωρούλι μου παλλινδρόμησε και πέθανε...

Ενιωθα κάπως σαν να είμαι κρυωμένη. Με πονάκια χαμηλά. Με απίστευτη κούραση σαν να έχω τρέξει σε μαραθώνιο. Με κομμένη όρεξη. Με τα αρρώματα να με ενοχλούν. Να ζητάω και να καταβροχθίζω ψάρια που μέχρι πρότεινως συχαινόμουν... Με πρωινές αδιαθεσίες ήπιας έντασης... Αυτά από πολύ πιο πριν να έχω καθυστέρηση... και φυσικά κατά τη διάρκεια της καθυστέρησης.

Βεβαια κάθε γυναίκα είναι ένας μοναδικός οργανισμός και δεν σημαίνει ότι όλα τα συμπτώματα θα τα έχουν όλες οι έγκυες.

Πάντως αν υπάρχει εγκυμοσύνη το SelfClear θα την πιάσει ακόμα και χωρίς καθυστέρηση. Και κάνεις και μια Β χοριακή αν πιστεύεις ότι είσαι εγκυος και βεβαιώνεσαι 1000% περι του θέματος!

Καλή επιτυχία :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apo thermokrasia exw fusiologiki...alla exw sixnoouria ponakia xamila ma kamia sxesi me periodou einai kati san tsimpimata kati san na nai piasmenii koilia mou...k to stithos m simera pristike arketa....den me enoxloun mirwdies...k eida simerakai kati leukokitrina ugra...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΛΥ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΑΚΡΗΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΜΗΝΕΣ ΗΡΘΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giati eipa na perimenw kana 2 -3 meroules epidi exw kuklo 32-35 meres k lew mporei na argise ma mou kanei entupwsi pou den exw ponous periodou pou eixa panta prin...k eipa kai aurio pws tha xupnisw an tha xw kamia enoxlisi kai tha dw aurio ti tha kanw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...