Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!


deep

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΣ ΜΗΝΑ ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!!ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ!!!!ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΕΜΜΟΝΗ!!!!ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ!!!!ΤΡΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΛΕΓΑ.....ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ!ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.....ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΜΟΥ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ!!!ΓΙΑΤΙ???????ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΛΛΑ ΩΣ ΕΚΕΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΜΑ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ(ΟΡΓΑΝΙΚΑ)!!!!ΤΙ ΛΕΤΕ?ΚΛΑΨ ....ΚΛΑΨ.....ΚΛΑΨ....

ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΕΠΡΙΞΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρεμησε κοπελα μου τι ειναι αυτα που λες αν εσυ στους 3 μηνες πρασπαθειας νιωθεις ετσι εγω που προσπαθω 4 χρονια θα επρεπε να αυτοκτονησω;;;;;ολα θα γινουν στην ωρα τους χαλαρωσε οτι και να κανουμε οσο και να αγχωθουμε,να κλαψουμε,να απογοητευτουμε κτλ το μωρακι θα ερθει μονο οταν αυτο θελησει κι εμεις δεν εχουμε να κανουμε τιποτα αλλο απο το να ειμαστε ηρεμες,χαλαρες και ετοιμες να το υποδεχτουμε,ειναι κατι που δεν ειναι στο χερι μας δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα γι αυτο,δεν μπορουμε να το φερουμε στη ζωη με το ζορι μπορουμε ομως να φτιαξουμε ενα ωραιο περιβαλλον μια ηρεμη και υγειη ζωη ωστε οταν με το καλο ερθει να κυλησουν ολα τελεια!!!!!ηρεμια,ψυχραιμια και υπομονη λοιπον!!!!!ολες θα γινουμε μανουλες οταν ερθει η ωρα μας,μεχρι τοτε πολλες πολλες αγκαλιες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν χρειάζεσαι ...βοήθεια

κορίτσι μου.... Τι απελπισία είναι αυτή;;;

Το ξέρεις πως έτσι δεν καταφέρνεις τίποτα?

Τα μωράκια για να έρθουν στην ζωή μας

χρειάζονται ήρεμους γονείς

κ να προέρχονται από αγάπη κ ...ερωτα(!)

όόόχι «προσπάθειες»........

Μην κανείς αρνητικές σκέψεις...

Όταν αρχίσεις να απολαμβάνεις πραγματικά

τις αγκαλίτσες με τον συντροφο σου

τότε θα σας έρθει κ ο πελαργός!

Πράγματι το 3μηνο είναι ελάχιστο διάστημα,

μην απελπίζεσαι άδικα!

Χαμογέλα!!! Εγώ σας εύχομαι ένα γερό μπεμπάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασε τα ποστ μου για το αγχος!!!!! pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

"ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ!!!"

μη σε πιανει τετοια λύσσα!!!!! :P

Φιλιά και... ηρεμα και όλα θα γίνουν!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΩ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω κι εγώ με τα κορίτσια. Καλέ, τρεις μήνες δεν είναι τίποτα! Κι εμείς τόσο προσπαθούμε. Δες το απ' την καλή πλευρά: κάνεις σεξ πολύ συχνά όλο το μήνα. Πόσες παντρεμένες μπορούν να το πουν αυτό;

Χα χα χα χα χα χα χα χα χα χαχαχαχαχαχα!!!!!!!

Χωρίς πλάκα, οι γνωστές σου είναι η εξαίρεση. Α! Μη διαβάσεις το "Tο άνχος είναι ο κυρίαρχος παράγοντας". Εγώ που το διάβασα αγχώθηκα.

Χα χα, Miss Yakinthos, σου κάνω χαλάστρα! Χε χε, πλάκα κάνω, έχει πολλές χρήσιμες πληροφορίες. Μπορεί, όμως, να σε αγχώσει πιο πολύ, εξαρτάται από το πώς παίρνεις τα πράγματα...

Πάντως είναι πάαααααρα πολύ νωρίς για τέτοια απελπισία. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη στήλη που βλέπεις δεξιά σου. Είναι κάπου στη μέση της στήλης. Κάνε πάνω του κλικ. Δεν είναι άρθρο είναι ποστ όπως και το δικό σου.

Αν αγχωθείς, πες το για να γίνουμε πολλές. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΧΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΗΣΥΛΛΗΨΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΣΕΙ!!ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΟΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ?ΕΛΑ ΝΤΕ!!!ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΦΥΛΑΓΟΜΟΥΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΕΙΧΑΜΕ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΠΟΥ ΠΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΛΕΩ Α...ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΠΟΥ!!!ΤΙ ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

deep μου , γιατι αγχωνεσαι κοριτσακι μου? και εισαι μολις 25 χρονων!

τι να πουν κ αλλες κοπελες που προσπαθουν χρονια....???

απολαυσε τις στιγμες με τον αντρουλη σου κ ολα θα ερθουν. εξαλλου ειστε κ νιοπαντροι ακομα! (αν κ εγω παντρευτηκα ιουνιο κ εμεινα εγκυος οκτωβρη.... :laugh: )...σχετικα συντομα... ηρθε μονο του ομως χωρις αγχος... σου ευχομαι τα καλυτερα κ με ενα σπορακι στην κοιλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έτσι ακριβώς deep. Τόσα χρόνια τρελαινόμουν απ' το άγχος μήπως και προκύψει καμιά εγκυμοσύνη!!!!!!! Αλλά, όπως η τρομακτική μου πείρα απ' τη ζωή μου έχει αποδείξει, η πιο μεγάλη πιθανότητα να συλλάβεις είναι να μη θέλεις!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρε καμια αδεια απο τη δουλεια κ κανονιστε ενα σαβ/κο να πατε καπου κ για να ξελαμπικαρετε κ για να αλλαξετε κ λιγο παραστασεις... ισως η αλλαγη κανει καλο! :blush: χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΛΟΓΩ ΦΟΡΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΑΠΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΓΩ ΓΙΝΟΜΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνήσω με τη Λιονταρίνα...

Μην αγχώνεσαι... και γω με τον άντρα μου κάναμε ελεύθερα έρωτα χωρίς αγχος χωρίς προγραμματισμό, με όλη μας την αγάπη, και μια χαρά έμεινα έγκυος καλή μου και είμαι και 30 ετών και ο άντρας μου 30 ετών και παχουλούτσικος και καπνίζει σαν φουγάρο! Το καλοκαίρι που πήγαμε διακοπούλες, χαλαρώσαμε τόσο, που έμεινα έγκυος πριν καλά καλά το συνειδητοποιήσω, ενώ είχαμε ελεύθερες επαφές επί 11 μήνες

Επίσης ένα ταξιδάκι που είπε κάποια καλή φίλη είναι πολύ ιδανικό γιατί όταν θα χαλαρώσετε θα έρθουν όλα χωρίς να το καταλάβετε!!!!!

¨

:):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΙΣΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ!!!!ΟΥΦ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ απλα ΞΕΑΓΧΩΣΟΥ!!!! Δεν σου κανει καλο! Κ ειδικα αν εχεις αγχος κ με τη δουλεια σου κ εισαι πιεσμενη τοτε ειναι που πρεπει να ηρεμησεις κ να το δεις χαλαρα! Ισως μεταφερεις κ στον αντρα σου αγχος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΝΙΖΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΗ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΛΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καπνισμα ελλατωσε το αν δεν μπορεις να το κοψεις... τωρα για το βαρος δε νομιζω οτι το να εισαι αδυνατη ειναι κακο... εγω οταν εμεινα εγκυος ημουν 53 κιλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...