Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΥΣΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΗΨΗ DUPHASTON


elina76

Recommended Posts

Τελευταία περίοδος στις 24 Ιουλιου

στη συνέχεια παρακολούθηση ωορρηξιας με υπερηχους..

pregnyl στις 11 Αυγούστου

2 χοριακες αρνητικες.... (28 Αυγούστου και 4 Σεπτεμβριου)

...Καθυστέρηση.....

Ξανα υπέρηχος στις 15 Σεπτεμβρίου ...εντοπισμός μικρής κύστης (λογω πολυκυστικών)

Ξεκινώ duphaston για 5 μερες (15-19 Σεπτεμβρίου) και τα σταματω για να αδιαθετήσω ....αλλά η περίοδος δεν έχει έρθει ακόμη κι έχω πρηστεί αφάνταστα!!

Συνήθως μετά τα duphaston μου ερχόταν περιοδος μετα απο 5 μερες...τώρα όμως είναι 8 μέρες μετα και ο γιατρός μου είναι εκτός αυτή την εβδομαδα.... τι κάνουμε???

Έχουν περάσει 2+ μήνες από την προηγούμενη περίοδο....θα σκάσω επιτέλους!

Αν έχει καμια από εσάς παρόμοια καθυστέρηση μετά από λήψη duphaston ας μου απαντήσει. Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τα είχε χορηγήσει κι εμένα η γιατρός μου πριν από 2 χρόνια γιατί σε έναν κύκλο δεν είχα πολύ αίμα. Μου είχε πει να τα χρησιμοποιήσω από τη 10η έως την 26η ημέρα του κύκλου. Μου διευκρίνισε, όμως, ότι δεν είναι αντισυλληπτικά. Είναι ορμόνες. Μετά όλα καλά, αδιαθέτησα και η ροή επανήλθε σιγά σιγά. Ωστόσο είναι αυτό που λέμε συχνά ότι η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και ο γιατρός είναι αρμόδιος για να απαντήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...