Μετάβαση σε περιεχόμενο

πότε επιτέλους?


kitten

Recommended Posts

γεια σας κ απο μένα. ανακάλυψα την ύπαρξη του mammyland τυχαία ενω έψαχνα για την σπερματέγχυση. χαίρομαι πολύ που απο δω κ πέρα θα συνομιλώ μαζί σας για τον κοινό μας στόχο, σκοπό, όνειρο, να γίνουμε μανούλες και οι κοπέλες που ήδη είναι να είναι ευλογημένες μαζί με τα μωρά τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες γλυκιά μου!

Εγώ είμαι η Άννα-Μαρία και προσπαθούμε για παιδάκι εδώ και λίγους μήνες!!!

Καλή τύχη μας εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες kitten

στη παρεα μας...

με το καλο να αποκτησεις παιδακι κ συντομα...

εχεις πολλα να μαθεις σε αυτο το φορουμ..πιστεψε με... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα kitten και καλωσόρισες στην παρέα μας!

Δεν θα ξεκολλάς απο το μάμμυ :P Εύχομαι σύντομα να μπεις κι εσύ στο club με τις εγκυούλες :laugh:

Είμαι η Νέλλυ,20 ετών.Έχω μια υπέροχη μπουμπού,μόλις 4 μηνών και περιμένω το δεύτερο μωράκι μου,μέχρι 22/04/10!!! :woohoo:

Θα χαρώ να τα λέμε!

Φιλάκια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην πιο όμορφη διαδικτυακή παρεούλα του mammyland!! Εγώ το ανακάλυψα λίγο πριν ανακαλύψω ότι είμαι έγκυος, είχα καθυστέρηση αλλά λόγω μεγαλου κύκλου έπρεπε να περιμένω! Οπότε σέρφαρα μήπως δω κάνα σύμπτωμα άλλο πλην της καθυστερήσεως.. Το άφησα κι όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος έκανα εγραφή! Σύλλεξα πολλές πληροφορίες χρήσιμες για την εγκυμοσύνη μου, με βοήθησαν πολύ τα κορίτσια! Απέκτησα πολύ καλές σχέσεις με τις κοπέλες και δέθηκα με αρκετές πάρα πολύ!! Και τώρα για το μεγάλωμα του παιδιού μου.. πολύ σημαντικό γιατί θέλω να τα κάνω όλα τέλεια.. ξέρω πως δεν είμαι μόνη!Έχω συμπαράσταση και υποστήριξη! Είναι το μοναδικό φόρουμ που πιστεύω πως δεν πρόκειτε να βαρεθώ ποτέ! Θα χαρώ να τα λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

`kitten καλωσηρθες στην παρεα μας και συντομα σου ευχομαι να γινεις μανουλα :)

εγω ειμαι η μαρια 29 χρονων και ειμαι στην προσπαθεια για μωρακι περιπου 2 χρονια :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ KITTEN! ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ!

ΕΙΜΑΙ 33 ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΝΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ. ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς μας ήρθες kitten στη παρέα

εύχομαι σύντομα να γεμίσει η κοιλίτσα σου!!!

το mammyland είναι πολύ γουρλίδικο!!

είμαι η Ελένη και σε 2 μήνες σχεδόν

περιμένω το αγοράκι μου.

θα χαρώ πολύ να τα λέμε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες κοπέλα μου στην παρεούλα μας! Με το καλό να μείνεις γρήγορα εγκυούλα! Είμαι η Πηνελόπη και βρίσκομαι με τον αντρούλη μου στην προσπάθεια για νινάκι (μόνο που έχει κολλήσει το μυαλό μου..... και το σκέφτομαι συνέχεια!!!!!) Καλή..... υπομονή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυτό το μυαλό τι θα το κάνουμε? παντού νινάκια βλέπουμε, στον ύπνο μας στο ξύπνιο μας... Τι να κάνουμε, αφού είναι αυτό που λείπει απο τη ζωή μας. ακούς πελαργέεεεεεεεεεεεεεεε? μπές κ λίγο στο mammy να δείς σε ποιές πόρτες πρέπει να πάς επιτέλους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...