Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα τα καταφερω αραγε ποτε ?


litsaki25

Recommended Posts

καλησπερα σε ολες σας!!χαιρομαι που γινομαι μελος της μεγαλης σας παρεας!!ειμαι εδω και 15 μηνες παντρεμενη και λαχταρω τοσο πολυ ενα μωρουδελι...το οποιο δεν ερχεται με τιποτα!!τους τελευταιους 7 μηνες το προσπαθουμε πιο εντονα!!καθε μηνα η ατιμη η περιοδος στην ωρα της!!εγγλεζα!!πριν 3 χρονια ο αντρας μου ειχε κανει κιρσοκηλη..του ειχε δημιουργησει προβλημα στο σπερμα(σοβαρο!!)ολιγοασθενοσπερμια :(:( μετα απο 1 χρονο απ'το χειρουργειο ειδαμε μια βελτιωση..απο τοτε δεν ξαναεκανε εξεταση..δε βλεπω να τη γλιτωνουμε την εξωσωματικη :(:( ειναι καμια σας που με τετοιο προβλημα τα καταφερε για να παρω θαρρος?? :unsure::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΛΙΤΣΑΚΙ.ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

ΕΙΜΑΙ Η ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λιτσακι,και ο δικος μου εχει κιρσοκηλη και του διημιουργει προβλημα(χαμηλη κινητικοτητα),πρέπει να την αφαιρέσει.Ας πάει να κάνει έναν υπέρηχο στους όρχεις του ν αδει μήπως έχει ξανα διημιουργηθεί και ένα σπερμοδιάγραμμα να δει που βρίσκεται.Μη στεναχωριάσαι ,εχω και εγώ το ίδιο αγχος αλλά ότι και να γίνει ...ΜΩΡΟΥΔΕΛΙ οπως το λές θα αποκτήσουμε!!!!απλά πρέπει να επαναλάβει την εξεταση και να συμβουλευτέι έναν ουρολόγο.φιλάκια πόλλα!+++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου δεσποινακι!!ξερω πως τη λυση μονο ο θεος μπορει να τη δωσει!!εσυ προσπαθεις καιρο?προσπαθω να εχω θετικη ενεργεια οσο γινεται.. :P:P ευχομαι ν'ακουσω συντομα ευχαριστα τουλαχιστον απο καποια μας για να παιρνουμε οι υπολοιπες κουραγιο!! ;);) πολλα φιλιααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου καλώς ήρθες στην παρέα μας! :)

Δεν αντιμετώπισα τέτοιο πρόβλημα με τις εγκυμοσύνες μου, όμως είπα να σου γράψω για να σου δώσω λίγο θάρρος...δεν χρειάζεται άγχος και στεναχώρια.

Καλό είναι να κάνεται περαιτέρω εξετάσεις αλλά μην στεναχωριέσαι όλα θα γίνουν στην ώρα τους. Υπάρχουν λύσεις...ηρεμία χρειάζεται!!! ;)

Φιλάκια και καλως μας ήρθες. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω χαρα μου γα την υποστηριξη!! :):) ευχομαι ολα να'ρθουν σε ολες μας δεξια!!..και να φουσκωσει και η δικη μας κοιλιτσα!!!το θεμα του σπερματος του ριχνει πολυ την ψυχολογια και ολο αναβαλλει το γιατρο!! :(:( ξερεις κανενεν καλο ουρολογο?πολλα πολλα φιλια!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως σας βρηκα καλη μου!!ειστε ωραια παρεα :):) ευχαριστω παρα πολυ για την ενθαρρυνση!!την εχουμε ολες αναγκη!!θα ακολουθησω τις συμβουλες σου και θα προσπαθησω να ηρεμησω!!!θα ειμαστε σε επαφη!!πολλα πολλα φιλια!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Χαίρομαι που είμαι μέλος γιατί είναι μια πολύ ωραία παρέα,δινετε κουράγιο και πολύτιμες συμβουλές.Εδω και 1 μήνα ξεκινήσαμε με τον άντρα μου να κάνουμε προσπάθειες για μπεμπάκι.Θα ήθελα να ρωτήσω περίπου πόσο συχνά θα πρέπει να έχουμε επαφές,γιατί άκουσα ότι πρέπει να αφήνουμε λίγες μέρες γιατί όσο πιο πολλές φορές γίνεται μειώνονται τα σπερματοζωάρια στο σπέρμα.Είναι αλήθεια?και κάτι ακόμα,οι γόνιμες μέρες ποιες είναι γιατι έχω ψιλομπερδευτεί.Σας ευχαριστώ πολύ!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσάκι μου.

Κι εμένα έκανε εγχείρηση κιρσοκοίλης. Μετά απο 1 χρόνο υπάρχει σημαντική βελτίωση στο σπέρμα.

Πες του να κάνει ένα σπερμοδιάγραμμα για να ανεβεί ψυχολογικά. Σίγουρα τα αποτελεσματα θα σας δικαιώσουν.

Όσο για εμάς, είχα και εγώ προβλήματα και το έψαχνα πολλά χρόνια...τελικά έμεινα έγκυος φυσιολογικά κι ας είχε κάνει ο άντρας μου εγχείρηση κιρσοκοίλης. Περιτώ να σου πω ότι μετά απο 4 χρόνια που είχε κάνει την επέμβαση το σπέρμα αυτή τη στιγμή είναι τέλειο. Απλά υπήρχε καθυστέρηση στη σύλληψη από τη μεριά μου.

Μην ανυσηχείτε καθόλου. Θα έρθει το μωράκι σας. 7 μήνες δεν είναι και τρελό χρονικό διάστημα! Εμείς με όλα τα προβλήματα προσπαθούσαμε 8 χρόνια...άστα να πάει...

Αλλά Δόξα στον Θεό τώρα είμαι έγκυος! Σου εύχομαι γρήγορα ένα μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλήμερα ,ο δικός μου παρακολουθείται από έναν ουρολόγο πολύ καλό άλλά ειναι πιο πολύ για τη κιρσοκίλη του που θα την αφαιρέσει.Υπάρχει η πιθανότητα υποτροπής κιρσοκίλης στιν άντρα σου άλλά αυτο φαίνεται μόνο με υπερηχο στους όρχεις.Αν θέλεις να σου πω για τον δικό μου ουρολόγο να στο στείλω με e-mail?δε ξέρω επιτρέπεται να το γραψω στο site το όνομα του?ρωτάω επειδή είμαι καινούργια στο forum και δε ξέρω.θα σας κατατοπίσει για το τι εξετάσεις χρειάζονται πλήρως.ΕΊναι σε δημόσιο Νοσοκομείο και όλας.αυτός θα μας κάνει την επέμβαση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλα θα πάνε τέλεια...για όλες μας ελπίζω....ας...σκεφτόμαστε ΘΕΤΙΚΑ...!ευχομαι σε όλες ένα μωράκι υγιέστατο..τυχερό και ΣΎΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...