Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ


Recommended Posts

ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ?ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΜΑΣ...ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑΝΑΙ ΨΕΜΑ...ΟΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΟ ΠΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ...ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΣΟΧΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, δεν σου ειπα οτι ειναι ψεμα αλλα εγω την ιστορια αυτη την ηξερα απο τοτε που πηγαινα λυκειο.Απλα ανακλυκλωνεται, και ισως για καλο για λογους αφυπνισης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑΠΩ?ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΗ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΤΡΕΜΟΝΤΑΣ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟΠΕ.ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

Επειδη ο τιτλος μπορει να τρομαξει να σας πω οτι τελικα η ιστορια εξελιχτηκε καλα .

Χτες Σαββατο κατεβηκε ο αντρας μου κατω στο γκαραζ με εναν συγκατοικο να μετρησουν κατι , μου ζητησε και ομικρος να παει μαζι με τον πατερα του μετα απο λιγο ανεβηκε επανω καιμου ζητησε λεφτα να παει στο μαγαζι εμ τα ψιλικα που σχεδον διπλα στο σπιτι μας να παρει κατι να φαει , οντως του εδωσα λεφτα καιμετα απο λιγο ηρθε επανω μου εδωσε τα ρεστα καιμου ειπε να κατεβει εδω μπροστα να παιξει με εναν φιλο του , επειδη ειχε το αυτακι του του ειπα να μην τρεξει κανα μην φυγεια πο εδω μπροστα .Οντως ατεβηκε επαιζε τον εβλεπα , καποια στιγμη μιλαγα στοτηλεφωνο με τη πεθερα μου και ειδα οτι εξω ψιχαλιζε λεω κατσε να τον φωναξωνα ανεβει επανω κλεινω το τηλεφωνο και κατεβηκα κατω να τον ανεβασω επανω .Αρχιζα και φωναζα :Σταυρο..Σταυρο ....απαντηση καμια κατεβαινω στο γκαραζ χωρος που καθετε αρκετες φορες με τον αντρα μου αλλα ψυχη εκει , αρχιζω να χτυπαω τις πορτες στους γειτονες μεσα στ πολυκατικοια η απαντηση ηταν ηιδια :δεν ειναι εδω .Δεν εβρισκα ουτε τον αντρα μου υποθεσα μηπως ειναι μαζι του επιαρνα τηλ. στο κινητο αλαλ το ειχε αφησει σπιτι το ιδιο και ο γειτονας που ηταν μαζι με τον αντρα μου .Ψαχναμε παντου φωναζαμε ειχαν βεγι με τα αυτοκινητα καποιοι με τα ποδοα και ολα τα παιδακια της γειτονιας με τα ποδηλατα .Το μυαλομου ειχε σταματησει ο χρονος ειχε κολλησει στο πρωι που τον εντεινα μεσα σ ελιγα λεπτα η ζωη μου δενε ιχε νοημα πηγαμε σε ενα χρωματοπολειο με μιακοπελα μηπως ηταν εκει ο αντρας μου η απαντση αρνητικη δεν αντεχα δεν ηξερα πηγαινα περα δωθε και φωναζα Σταυρο καποια στιγμη καθομαιι σε ενα παγκακι στη πολυκατικια και ου λενε :να ερχεται ο αντρα ςσου ανι εχει το παιδι !ο χρονος γαμενα ειχε σταμστηει ημουν σε κατασταση σοκ ετρεμα δεν πιστευα οτι μου ελεγαν αληθεια ετρεμα με ειχε πιασει υστερια καποια στιγμη μου εφεραν το παιδι μπροστα μου και τοτε ειδα να κλαιει με εβλεπε ετσι , ο νατρας μου δνε ηξερε οτι ο μικρος δνε μου το ειχε πει οτι θα ειναιμαζι ...

τα επομενα λεπτα καταρευσα μου εδωσαν ηρμηστικο και κοιμομουν αλλα ο υπνος μου ηταν τοσο ταραγμενος καθε τοσο φωναζα .Τη νυχτα κοιμηθηκα μαζι με το παιδι .Αυτη ηταν η χειροτερη ,μερα της ζωης μου τωρα μπορω να καταλαβω πως ενιωθε η νατελλα και η καθε μεανα που εχει χασει το μωρο της .

ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΑΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΡΕ ΒΑΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια μου κοντεψα να πάθω με το που ειδα τον τιτλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παλι καλα ολα εντάξει..κοιταξε να ηρεμήσεις και σε λιγο ολα θα ειναι μια κακη αναμνηση..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΕΤΣΙ????

ΤΑ ΠΑΙΞΑ ΜΙΛΑΜΕ!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΞΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕς ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ , ΞΕΡΕΤΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΝΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟΣ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΓΙΑ ΥΑΤΟ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ παραλίγο να τρελαθούμε εμείς κ εσύ? φαντάζομαι τι πέρασες...

άφού όλα πέρασαν προσπάθησε να ηρεμήσεις...

όσο γι αυτό που ανέφερες για την Νατέλα μακάρι να μην χαθεί πάλι άλλο παιδάκι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...