Μετάβαση σε περιεχόμενο

Eίναι + ;;;;; Είναι;;;;


Recommended Posts

Φανούλα πολύ χάρηκα με τα νέα σου :woohoo: :woohoo:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε λίγους μήνες να υποδεχτείτε με χαρά το νέο μέλος της οικογένειας :P !!

Καλή εγκυμοσύνη και να προσέχεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μόλις έκανα ένα clear blue και μου βγήκε το αποτέλεσμα όπως στο αβαταρ της τιρογαριδάκι. Ομως μετά έσβησε σιγά σιγά. Αλλά βγήκε η γραμμή. Να σας πω ότι έχω 3 θετικά τεστ από κάτι τεστάκι του ιντερνετ την 24η μέρα του κύκλου μου (κύκλος 31ημερων)και μια χοριακή 3,75 αρνητική, την επόμενη μέρα. Μετά όμως τα 3 θετικά εγώ κόλλησα και να πυ το κλεαρ μπλου ήρθε τώρα να βγει θετικό. Το ότι έσβησε σιγά σιγά μετά πό καποια ώρα σημαίνει κάτι? Ακόμα δεν έχω καθυστερηση είναι στην 27η μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιδερένια σου απάντησα και στο θέμα σου, όχι δε σημαίνει τίποτα το γεγονός ότι έσβησε. Προφανώς ήταν ελάχιστη η ορμόνη και απλώς ανιχνεύτηκε και σιγά σιγά ξεθώριασε. ¨ολα μια χαρα!Μη φοβάσαι!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ το ίδιο. Ενα άλλο που είχα κάνει στην προηγούμενη εγκυμοσύνη όμως..που ήταν σε ένα σομον κουτάκι, δε θυμάμαι όνομα, έλεγε πως το αποτέλεσμα μένει θετικο για πάντα..Μαλλον το συγκεκριμένο το κλίαρ μπλου, δεν μένει για πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια και το πρωινό μου είναι θετικό. ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟΟΟΟΟΟ!!! Πιο έντονο από το χθεσινό, αλλά είσης άρχισε να σβήνει. Βέβαια εντελώς δεν έσβησε ακόμα κανένα αλλά έχουν αραιώσει οι γραμμές!! Αλλά το έβγαλα φωτογραφίεςςςς!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Siderenia καλημέρα!!:) Πόσα θα κάνεις μέχρι να το πιστέψεις;;χαχαχαχα....πάρτο χαμπάρι...είσαι έγκυοοοοοοοοοος!!!:)Βλέπω έβαλες και τικεράκι!:) Εχουμε περίπου μια βδομάδα διαφορά!Βάλε τη φωτο του τεστ να τη δουμε...άντε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε σιδερένιαααα...αυτό δεν είναι αχνό + ..είναι ολοκάθαρο! Το δικό μου μπορούσες να το πεις αχνο..αλλά αυτό πια είναι ξεκάθαρο!!!:) χεχεχε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ... (ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ) ΞΕΡΩ ΤΗ ΠΕΡΑΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΑΝΗ ΣΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΡΧΗ... Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΗΛΕΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ.... ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

ΟΛΑ ΔΕΞΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ!

ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΠΛΕΟΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!!!Να ειστε καλά!! Με το καλο στις εγκυούλες και σύντμα να λέμε συγχαρητήρια και στις άλλες κοπέλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστούμε πολύ κορίτσια.,.Τεο κοολ μου..μακάρι!!! ΑΠο το στόμα σου και στου θεού το αυτί!!!:)Οχι μόνο για μένα αλλά για όλα τα κορίτσια που περιμένουν μωράκι αλλά και για εκείνες που το παλέυουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...