Μετάβαση σε περιεχόμενο

Eίναι + ;;;;; Είναι;;;;


Recommended Posts

Φανούλα μου συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου, γιατί ναι...Είσαι και πάλι έγκυος!!!!!!!!Με το καλό κοριτσάκι μου να φέρεις στον κόσμο μια αδερφούλα για το αγοράκι σου..Και αδερφούλης να είναι βέβαια, θα έχεις τόσους άντρες να σε αγαπάνε...;) ;)

Όσο για το αχνό + του Clearblue, εγώ όταν έμεινα έγκυος, την πρώτη μέρα καθυστέρησης που έκανα το ίδιο τεστ ήταν αρνητικό, την τρίτη μέρα καθυστέρησης ήταν αχνό + και ακολούθησαν και άλλα 2 πεντακάθαρα θετικά την ίδια μέρα... :laugh: :laugh:

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη Φανούλα μου και να προσέχεις...Όλα θα πάνε τέλεια!!!!Να είσαι σίγουρη...Μην αγχώνεσαι καθόλου!!!!!

Εγώ και η μπεμπούλα μου σου στέλνουμε πολλές πολλές ευχές για ένα υγιέστατο μπεμπάκι..

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

http://www.youtube.com/watch?v=WoDsWFMKzfo

http://www.youtube.com/watch?v=JOMDPE4gU2c

Ελάτε κορίτσια,να ''ανέβουμε''λίγο γιατι δεν αξίζει να μας ''πάρει απο κάτω'' :laugh:

Φανή τέλειο το τικεράκι!:P

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A ρε Νέλλη...χαχαχαχα...΄ξέρεις να φτιάχνεις το κέφι!!! Όλα καλάααααα...όλα καλά θας μας πάνεεεε...:) Αφιερωμένο σε όλα τα κορίτσια του μάμμυ και ιδιαίτερα σε εκείνα που προσπα΄θουν για ένα τσιουνι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΠΡΑΒΟ ΦΑΝΗ,ΜΠΡΑΒΟ ΦΑΝΗ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ........

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol::cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer::kiss: :kiss:

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ......:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ ΡΕ ΝΕΛΛΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...........ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..........ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.........ΑΥΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Roubela πες μου οτι εχεις καθυστέρηση;;;;; :) Ελπρο σε ευχαριστώ πολύ!!ΚΑι από τα δικα σας το συντομότερο δυνατόν!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το ειδα το τιγκερακι μπραβο σου βρε τιρογαριδακι συγχαρητηρια να εχεις μια καταπληκτικη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ + ΤΟΣΟ ΚΑΘΑΡΟ ΟΣΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΜΕΡΙ ΤΕΛΟΣ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Φανουλα ποσο χαιρομαι για σενα κοριτσι μου, μπραβο αγαπη μου, να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη! συγχαρητιρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου συγχαρητηρια συγχαρητηρια συγχαρητηρια πολλα πολλα μπραβο αντε με το καλο...να πας και στ γιατρο τη δευτερα και να μας το επιβεβαιωσεις...αν και ειμαστε σιγουρες....χι χι χι....φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ!:) Μακάρι αυτή η εγκυμοσύνη να μου κυλήσει όμορφα και να την χαρώ επιτέλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα πολλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Φανουλα!!!:woohoo:

ευχομαι μεσα απ'τη καρδια μου, να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις το παιδακι σου στην αγκαλια σου!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ:) :) :) :) :) :) :) :)

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΟΤΕ+++ ΕΛΠΙΖΩ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΦΑΝΗ ΜΟΥ!!! ΜΠΡΑΒΟ!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΡΑΤΣΗΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΟΥ!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΩΡΑ !ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια τιρογαριδακι μου...ευχομαι μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου ολα να κυλησουν ομαλα τους επομενους 9 μηνες:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα μου,συγχαρητηριαααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Αχ,τι ομορφο + ειναι αυτο!!!!!!!!!!!!πρωτη μου φορα βλεπω θετικο τεστ και ειμαι πραγματικα καταγοητευμενη!ειναι υπεροχο,καλα εκανες και μας το εδειξες να χαρουμε κι εμεις με τη χαρα σου!

Σου ευχομαι να απολαυσεις αυτη την εγκυμοσυνη και να μην συναντησεις καμια δυσκολια κουκλιτσα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...