Μετάβαση σε περιεχόμενο

Eίναι + ;;;;; Είναι;;;;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φανούλα μου!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη χωρίς άγχος!!! και σε 9 μήνες να κρατήσεις ένα υγιέστατο μπεμπάκι κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!! Και αγοράκι να είναι θα το αγαπάμε αλλά το λέω γιατί ξέρω πόσο πολύ θέλεις ένα κορτιτσάκι!!!!!!!!!!!

Μπράβοοοοοοοοοο ζήτωωωωωωωωωωωωωω γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

φιλάκια πολλά κουκλίτσα!!!!

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα πολυ ευχαριστα τα νεα σου :):kiss:

Κοιταξε να μην εχεις αγχος,να εισαι ηρεμη και σιγουρα ολα θα πανε καλα.

Με το καλο σου ευχομαι.

Συγχαρητηρια και παλι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!! Τι τέλεια νέα είναι αυτά με το που άνοιξα το μάμμυ!!!!

Όλα θα πάνε καλά δεν χρειάζεται να ανησυχείς, και το δεύτερο κανε το αύριο καλύτερα!!!

Αχ τέλεια:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια..:)!!!! Γιουλη μου σε ευχαριστώ πολύ!! Δεν με πειράζει πια τι θα είναι!!:) Σίγουρα περιμένω την μπουμπου, αλλά και ένα 2ο τσουτσουνάκι δε θα με χαλάσει!!:) γερό να είναι πάνω από όλα και τίποτε άλλο!!Αφου σκέφτομαι να του πω του γιατρού να μην μου πει φύλο!!Να μου το κάνει έκλπηξη στο τέλος!!!χεχεχε Αντε βρε Γιουλη μου..κι απο τα δικά σου κορίτσι μου!!!:) Εύχομαι να σε κολλήσω!!χαχαχαχα

Γιουλάκι και Ελπι σας ευχαριστώ πολύ..έχω βέβαια μια αγωνια μήπς έγινε λάθος καθως ειναι αχνουτσικο αλλά δεν μπορώ να μη χαρώ..βλέπω ένα +..πόσο λάθος να εγινε ακόμη και αχνό να είναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστω πολυ καλη μου ανυπομονω κι εγω :) να σαι καλα και απολαυσε το να σκεφτεσαι μονο θετικα!!!Να εισαι ηρεμη και γεματη μιας και που και παλι θα γεμισει το σπιτι σας φωνουλα απο νινακι!!!Να χαιρεσε την οικογενεια σου!!!Χαρηκα πολυ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανη μου τι ωραια νεα ειναι αυτα!!Μου εφτιαξες την μερα!Μπραβο κουκλα μου!Ευχομαι ολα να πανε κατευχην!Να χαρησεις ενα υγιες αδερφακι στον Δημητρακη σου!Ευχομαι τα καλυτερα μεσα απο την καρδια μου και ηρεμα τωρα ε;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κουκλα μου ευχομαι μια ομορφη εγκυμοσυνη, ποσες μερες ειχες καθυστερηση? εγω με 4 μερες, ενα αχνο θετικο και ενα αρνητικο δεν ξερω τι να κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...

ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

POLLA POLLA ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ

μην στεναχωριεσαι κ μην αγχωνεσαι θα δεις οοοοοοοοοοοοολα θα πανε τελεια

ευχομαι να εχεις μια Τ Ε Λ Ε Ι Α Κ Η Ρ Ε Μ Η

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

πολυ χαρικα με τα νεα σου κοιτα να την απολαυσεις χωρις αγχως

σε φιλω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Λεμον μου σε ευχαριστώ πολύ!!:) Μακάρι..μακαρι!! Αντε με το καλό να γεννήσεις το 2ο ζουζουνι!!:)

Αριστίνα μου σε ευχαριστώ και πάλι!:) Εύχομαι όλα κι εσένα να σου πάνε κατ ευχήν!!

Φραουλίτσα..βρήκες τώρα σίγουρο άτομο να σου πει..εδώ εγώ με το δικό μου + και αναρωτιέμαι...νομίζω όμως ότι είσαι!!:) Γιατί προφανώς η ορμονη είναι λίγη ακόμη και δεν φάνηκε στο 2ο. Εγώ θα κάνω το 2ο αυριο κι έχω έναν φόβο ότι θα διαψεύσει το 1ο...γι αυτό τη Δευτέρα μάλλον θα κάνω την χοριακή να είμαι ΄σίγουρη. Νομίζω ότι κι εσύ καλύτερα θα ήταν να κάνεις μια χοριακή από τη στιγμή που υπάρχει θετικό τεστ..:) αν και για μένα είσαι έγκυος!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε φανουλα τι ωραια να ειναι αυτα καλε?

πωπω τελεια!!!

μπραβο κοπελα μου και να σκεφτεσαι θετικα ακους?

μην ανυσηχεις εχεις εμας να στο θυμιζουμε συνεχεια και να σου στελνουμε την θετικη μας ενεργεια....

γιουπι!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή μου σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!για να δείξει έστω και αχνό θετικό σημαίνει οτι είσαι κοπέλα μου!!!!θα κάνεις και τη χοριακή τη Δευτέρα και τότε τπτ δεν θα στο διαψεύσει...

με το καλό λοιπόν να χαρίσεις στον γιο σου ένα γερό αδερφάκι!!!

φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα μου συγχαρητήρια!!! Εύχομαι να'χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!! :)

Και με το καλό σε μερικούς μήνες να κρατήσεις την αδελφούλα ή τον αδελφούλη του Δημητράκη στην αγκαλιά σου! :)

Φιλάκια πολλά πολλά!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΑΑΑΑΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΑ ΝΕΑΑΑΑ ΣΟΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ!!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ -ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ- ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!!

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια..ναστε καλά!!! Με έχετε γεμίσει αισιοδοξία πραγματικά!!:) Ευτυχώς που υπάρχει το μάμμυ και εσείς!!:) Κορίτσια σας εύχομαι όσες δεν είστε εγκυούλες να γίνεται γρήγορα!!:)

Φραουλίτσα πέτα το αρνητικό και κράτα το θετικό!!! Αυτό να κοιτάς και θα σου θυμίζει ότι περιμένεις μωράκι!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω παλαβωσει..δεν μπορώ να κάνω καμια δουλειά!!Τίποτα!! ¨Όλη την ώρα κρατάω το τεστ και περιφέρομαι στο σπίτι σαν την παλαβή !!χεχεχε:) Αν με έβλεπε κανενας θα έλεγε ότι τα έχασα!!Το κοιτάω το ξανακοιτάω και λέω δεν μπορεί να κάνω λάθος..είναι συν!!!Να το βγάλω μια φωτό να σας τ βάλω να μου πείτε;;;;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...