Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καμια νεα μαμα στο κεντρο Θεσσαλονικης???


fofilia

Recommended Posts

Κοριτσια γειαααααα σας...

Χαιρομαι πολυ που βρισκω εναν χωρο (εικονικης αλλα και πραγματικης) συναντησης νεων (και παλαιοτερων) μαμαδων!!!

Πριν απο περιπου τρεις μηνες απεκτησα και εγω ενα αγορακι:) Ειμαι πολυ χαρουμενη ...αλλα η αληθεια ειναι οτι ενω εχω πολυ ελευθερο χρονο (δεν δουλευω οπως καταλαβαινετε αυτο το διαστημα)... νιωθω λιγο μονη γιατι μολις που μετακομισα Θεσσαλονικη...

Οπως ομως σας ειπα, χαιρομαι που εδω μπορω να συζητησω για θεματα που με ενδιαφερουν και μπορουμε να ανταλλαξουμε αποψεις.

Ενα θεμα που με απασχολει ειναι οι δραστηριοτητες που ενδιαφερουν ενα μωρο. Εγω αυτο που κανω με το δικο μου εινα να το βαζω αλλες φορες στο ριλαξ, αλλες σε μια κουβερτα δραστηριοτητων και οσο μπορω να του μιλαω... Παρολα αυτα εχω την αισθηση οτι βαριεται ευκολα... Εσεις πως τα απασχολειτε?

P.S.: Θα χαιρομουν αν καποια απο εσας μενει Θεσσαλονικη και εχει ελευθερο χρονο να κανονιζαμε για βολτες στην παραλια με το καροτσι και για καφε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Καλως ηρθες πατριωτακι!Κι εγω κεντρο μενω,αλλα δεν ειμαι νεα μαμα,ειμαι παλια εως ..πολυ παλια θα ελεγα...:laugh:

θα χαρω να σε δω σε καποια απο τις συναντησεις μας οπου θα γνωρισεις κι αλλα κοριτσια,τωρα κανουμε μια την Τριτη στις 6 το απογευμα στον Τερκενλη στην Αριστοτελους;) σε περιμενουμε:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη μου παρα πολυ ωραια ... θα προσπαθησω να ερθω :) ... Κοιτα, μπορει να ειμαι νεα μαμα, αλλα δεν ειμαι μικρη και ειμαι σιγουρη οτι η εμπειρια σου θα εχει βοηθησει πολλες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...