Μετάβαση σε περιεχόμενο

9 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ !!!! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ ?????


fox

Recommended Posts

koritsia milisa me ton giatro kai mou eipe na paw na kanw tin deytera kolpiko iperixo kai iperixo stis oothikes gia na dei ti ginetai.

yparxei periptwsi se auton ton iperixo na deiksei an eimai egkios i oxi?

menei ena sabatokiriako gia na mou erthei i periodos an oxi tha doume tin deutera ston iperixo ti ginetai, pantws polles oi meres kathisteriseis :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου εγώ είχα 8 μέρες καθυστέρηση,και επειδή μου έπεσε τέλη Ιουνίου-αρχές Ιουλίου που είχα ξεκινήσει τα θερινά μπάνια στη θάλασσα νόμιζα όπως κάθε χρόνο ότι είχα καθυστέρηση λόγω θαλάσσης,όπως είχα κάθε χρόνο μόλις ξεκινώ τα μπάνια,4-5 μέρες.Κατα τ'αλλα,ήμουν σταθερή,κάθε 28 μέρες...Δεν παλέψαμε για το μωρό,μας έτυχε,κι είμαστε πολύ ευτυχισμένοι.

Από εκεί και πέρα,εύχομαι από την καρδιά μου,με κάθε ειλικρίνεια,όλες όσες προσπαθείτε,να πετύχετε το "+" στο τεστάκι σας.

Όσο για σένα καλή μου αλεπού,θεωρώ ότι στον κολπικό υπέρηχο θα φανεί σίγουρα.Έστω κι αν είναι ένα τόσο δα σποράκι το βλέπει ο γιατρός σου.

Αν δεν έχεις περάσει κάποιο σοκ ή κάποια στεναχώρια για να σου αλλάξει ο κύκλος και να έχεις τόσες μέρες καθυστέρηση,σίγουρα είσαι έγκυος.

Από εμένα,εύχομαι πραγματικά να είσαι.Δεν συγκρίνεται με τίποτα στον κόσμο η στιγμή που θα το μάθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se euxaristw kali mou an kai sto mialo mou exw oti den eimai mias kai i deuteri xoriaki itan arnitiki. Ti na pw na min anebainei katholou i timi se mena? perasa teleies diakopes fetos imoun poli iremei , xaroumeni, den skeftomoun katholou otan briskomoun me ton antra mou. To mono na exei allksei o kiklos mou einai oti kaname poli makrino taksidi 11 wres ptisi. Den kserw tha doume tin deytera ola einai pithana!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fox έγραψε:

se euxaristw kali mou an kai sto mialo mou exw oti den eimai mias kai i deuteri xoriaki itan arnitiki. Ti na pw na min anebainei katholou i timi se mena? perasa teleies diakopes fetos imoun poli iremei , xaroumeni, den skeftomoun katholou otan briskomoun me ton antra mou. To mono na exei allksei o kiklos mou einai oti kaname poli makrino taksidi 11 wres ptisi. Den kserw tha doume tin deytera ola einai pithana!!!

Το ότι ήσουν ήρεμη και δεν σκεφτόσουν ότι κάνεις αυτό που κάνεις γιατί θες μωρό,είναι μεγάλη αβάντα...Συνήθως έτσι κατορθώνουμε να πιάσουμε μωρούλι!;)

Όπως και να χει,να είσαι θετική!Περιμένουμε σύντομα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω απο τις λιγες γνωσεις που εχω ξερω οτι εγκυμοσυνη διαπιστωνεται στον υπερηχο γυρω στην 8η εβδομαδα οταν εχει δημιουργηθει σακος.

Ο γιατρος σου ειπε για υπερηχο μονο για να δει αν υπαρχει καποια κυστη που αποτρεπει την περιοδο να ερθει.οι κυστες δημιουργουνται απο προηγουμενες περιοδους,σαν υπολειματα και ειναι κατι πολυ συχνο,στον επομενο κυκλο φευγουν.

παντως κι εγω οταν ειχα κανει πτηση απο αμερικη ειχα λιγες μερες καθυστέρηση,παρολα αυτα ελπιζω ενα μπεμπακι να σου κανει την εκπληξη του και να σε κανει πολυ ευτυχισμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά να είσαι έγκυος! Θα μάθουμε τη Δευτέρα!!!!!

Μην έχεις όμως και τρελές ελπίδες, για να μην απογοητευτείς! Άλλωστε, στην αρχή των προσπαθειών είσαι, όπως κι εγώ άλλωστε! Όλα θα γίνουν! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, καλά κάνεις!!!!!!!

Θα δεις, δε θα είναι τίποτα!!!!! Το πιθανότερο θα είναι απ' το άγχος (η κλασική μας καραμέλα!!!!!).

Μας εύχομαι γρήγορα φουσκωμενούλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ νομίζω ότι είσαι!!:) Κι ας βγήκαν αρνητικά!Κι εμένα τα 2 βγήκαν αρνητικά και την 9η μέρα θετικό αχνο αχνο! Ευχομαι να εί αι θετικόοοο!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ βρε αλεπού,αλλά μην χάνεις το κουράγιο σου...Θα έρθει και σε σένα το νινάκι.

Εύχομαι η επόμενη προσπάθεια να αποδώσει τον καρπό που θες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se eyxaristw kali mou :kiss:

elpizw tin epomeni fora na pane kalitera ta pragmata.

apla prospathw na min to skeftomai poli.

tha doume ton epomeno mina ti tha ginei, otan diladi tha mou erthei i periodos .twra pote tha mou erthei enas theos to kserei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fox mu min stenaxoriesai!!!!to ninaki tha erthei grigora..tha deis...omos kalo tha itan na pas se enan edonrinologo na kaneis kamia ormonologiki exetasi..na deis giati argei toso..na sou fugei i idea vre paidi mu...an exeis polukistikes logiko einai na kathisterisi..alla se autin tin periptosi an diladi den exeis stathero kuklo einai ligo duskolo na ypologiseis tis gonimes meres..auto einai ena thema..kalo tha einai loipon na sumvouleuteis enan endokrinologo..arxika vevaia rota kai ton giatro sou...

filia polla

maria

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den exw polikistikes mou to eipe o giatros simera. apla mou eipe oti epireastike to bio....:blink: kati mou ( den thimamai pws to eipe akrivws) , diataraxi diladi apo to iperatlantiko taksidi pou ekana to kalokairi kai apo to agxos vevaia tou taksidiou. elpizw ton epomeno mina pou tha katsw spitaki mou na pane kalitera ta pragmata.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sosta sou eipe o giatros sou..ontos ta taxidia eidika auta pou allazei i wra..kathos kai genika oi allages..opos mia anakainisi..allagi ergasias allazoun ton kyklo..

gia sumvoules genika des to site www.predictor.gr exei polla kai endiaferonta themata!!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί δεν κάνεις μια υπερηχογραφική παρακολούθηση στο γιατρό σου, να σου πει πότε θα έχεις ώριμο ωοθυλάκιο να έχεις επαφή;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...