Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καιρός για ανασύνταξη της παρέας! Συνάντηση Αθήνας


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 276
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ποποοοοο ζηλιααααααααααα με εφαγε τωρα................ ειδα φοτο,ειστε ολες καταπληκτικες!!! αχ γκομεναρες εχει το μαμυ!!!!!!!!!!!!! :)

δεν μπορεσα να ερθω....ειχα την βαφτιση στη χαλκιδα και στο καπακι ετυχε κατι ασχημο και ημουν στο νοσοκομειο αλεξανδρας... σας ειδα στις φωτο και συνειδητοποιησα ποσο μου εχετε λειψει σκατουλες μου... και τα κοριτσια που δεν ξερω θελω να τα γνωρισωωωω!!! ουφ πια,τι γκαντεμια ηταν αυτη γμτ, να μην ειμαι εκει..........?? να μου βαλει η θεια ρουλα απουσια τωρα.... φτου!!!

φιληναδιτσες...μου λειψατε.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένοντας να φτιάξουν τα τραπέζια! Είμαστε και πολλές τι να κάνουμε! :laugh: :P :laugh: :P Τους είχαμε προειδοποιήσει αλλά δεν μας άκουσαν! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΕΕΕΕΕ

ΧΑΧΧΑΧΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ??????ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ????????????

ΑΧ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ

ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τρομάρα μου!!!!!! Τρομάρα μου!!!!!! Που τόσες μέρες έλεγα θα έρθω!!!! Το ζώον!!!!!!

Καρακουκλάρες μου έχετε βγεί όλες σας!!!! Δεν ξέρω ποιά να πρωτοθαυμάσω!!!!! Για τις εγκυούλες της παρέας τί να πω???? Τα λόγια περισσεύουνε...... μέσα στη γλύκα!!!!!

Κορίτσια μου, πάντα τέτοια! Και σε επόμενες συναντήσεις! Σας φιλώ!!!!! Καλό σας βράδυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...