Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Κ Η ΧΡΕΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΛΗΠΤΗ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ Κ ΑΣΦΑΛΕΣ ΑΠ ΤΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ.ΤΟ ΔΕΜΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ 10 ΕΥΡΩ Κ ΟΣΟ ΑΥΞΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΤΕ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΤΙΜΗ.ΑΥΤΑ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΕ 2 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ''ΔΩΡΑΚΙ'' ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΟΥ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ...ΦΙΛΙΑΑΑΑ :kiss::kiss::kiss::kiss:

(ΑΡΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοιτα...αν ας πουμε προκειτε για ρουχαλακια τα οποια κανουν συνολο 100 ευρω και για μεταφορικα θα πληρωσεις 10 ε πιστευω αξιζει τον κοπο. Περαν τουτου, εχω αρκετα ρουχαλακια- αλλα ειναι για αγορι τα περισσοτερα, μετα εχω μπιμπερο της NUK γιαλυνα τα κλασηκα- αλλα και ενα firs choice, οποτε αλλαζεις θηλη και ειναι ΟΚ. Ο γιος μου βλεπεις προτιμησε τα κικο τα οποια επισης ηδη εδοσα μαζι με τον αποστειρωτη σε μια φιλη μου. Επίσης εχω θηκη μπιμπερο, πετσετακια, πανακια, σαλιαρες για μικρα μωρα, παπουτσακια, θερμομετυρο μπανιου...αυτα βλεπω τωρα τι εχω ηδη ξαποστειλει στο υπογειο δεν ξερω...πρεπει να κατευω. πες εσυ τι θες...μπορει να υπαρχει..και θα συου το δοσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Κοιτα...αν ας πουμε προκειτε για ρουχαλακια τα οποια κανουν συνολο 100 ευρω και για μεταφορικα θα πληρωσεις 10 ε πιστευω αξιζει τον κοπο. Περαν τουτου, εχω αρκετα ρουχαλακια- αλλα ειναι για αγορι τα περισσοτερα, μετα εχω μπιμπερο της NUK γιαλυνα τα κλασηκα- αλλα και ενα firs choice, οποτε αλλαζεις θηλη και ειναι ΟΚ. Ο γιος μου βλεπεις προτιμησε τα κικο τα οποια επισης ηδη εδοσα μαζι με τον αποστειρωτη σε μια φιλη μου. Επίσης εχω θηκη μπιμπερο, πετσετακια, πανακια, σαλιαρες για μικρα μωρα, παπουτσακια, θερμομετυρο μπανιου...αυτα βλεπω τωρα τι εχω ηδη ξαποστειλει στο υπογειο δεν ξερω...πρεπει να κατευω. πες εσυ τι θες...μπορει να υπαρχει..και θα συου το δοσω

Πετσετάκια και πανάκια, θερμόμετρο μπάνιου, θήκη μπιμπερό και παπουτσάκια θα τα ήθελα πολύ! Δες τι άλλο έχεις και μας λες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ κατακυρωθηκαν στην φιλη μας μαριλου...παω να μαζεψω οτι ειναι εδω να σου τα στειλλω αυριο. Θα κατεβω και στο υπογειο και θα επανελθο...οχι σημερα καθωτι μια Α κλειστοφοβια την εχω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EUXARISTW FIRFIRIKO MOU!!!

CESILIA MOU TA ROUXALAKIA TO XRWMA ENNOEIS EINAI AGORISTIKO K TA SXEDIAKIA?

DEN ME ENOXLOUN EXW TETOIA.

TO FIRS CHOISE TI EINAI?

MPIMPERAKIA OXI DEN THELW, OUTE THERMOMETROEUXARISTW.

E PANAKIA, SALIARES, PETSETAKIA, PAPOUTSAKIA, THIKI MPIMPERO

KAI TA ROUXA AN ENNOEIS (SXEDIO K XRWMA)AGORISTIKO.

EKTOS AN TA ROUXALAKIA TA EXEI KAPOIA KOPELA PIO ANAGKI POU

EXEI AGORAKI.

KAMIA STRATOULA THELW KANENA KAREKLAKI FAGITOU.

ALLA VEVAIA K AUTA POU SOU EGRAPSA PARAPANW

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρια έγραψε:

EUXARISTW FIRFIRIKO MOU!!!

CESILIA MOU TA ROUXALAKIA TO XRWMA ENNOEIS EINAI AGORISTIKO K TA SXEDIAKIA?

DEN ME ENOXLOUN EXW TETOIA.

TO FIRS CHOISE TI EINAI?

MPIMPERAKIA OXI DEN THELW, OUTE THERMOMETROEUXARISTW.

E PANAKIA, SALIARES, PETSETAKIA, PAPOUTSAKIA, THIKI MPIMPERO

KAI TA ROUXA AN ENNOEIS (SXEDIO K XRWMA)AGORISTIKO.

EKTOS AN TA ROUXALAKIA TA EXEI KAPOIA KOPELA PIO ANAGKI POU

EXEI AGORAKI.

KAMIA STRATOULA THELW KANENA KAREKLAKI FAGITOU.

ALLA VEVAIA K AUTA POU SOU EGRAPSA PARAPANW

ela..soy steila pm/rikse 1 matia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Οκ κατακυρωθηκαν στην φιλη μας μαριλου...παω να μαζεψω οτι ειναι εδω να σου τα στειλλω αυριο. Θα κατεβω και στο υπογειο και θα επανελθο...οχι σημερα καθωτι μια Α κλειστοφοβια την εχω!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Να είσαι πάντα καλά! Με βοηθάς απίστευτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρια μου εκτος απο χρωματα ειναι και ...ας πουμε εχω τζινακια Νο 0-3. Δεν τα φορεσε ποτε, ουτε αν κανω δευτερο μωρο θα τα φορεσει γιατι δε με βολεβαν- ηταν καλοκαιρι...ασε που προτιμουσα πιο μαλακα υφασματα.

Στρατα δεν εχω, δεν χρισημοποιω και ουτε θελλω. Καρεκλακι φαγητου προς το παρον το χρησημοποιουμε, αν το βαρεθει πριντο χρειαστεις σου το δινω ευχαριστως. πανακια κλπ ετοιμασα για την μαριλου μιας και τα εχει αναγκη το κοριτσι. Θα δω τι εχω στο υπογειο- πιστεε με ειχεπαρα πολλα- ολο τετοια δωρακια του κανανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιποτα Άρια μου.

Μπραβο στην κοπελα που την σκεφτηκε αυτην την ιδεα του χαριζω ζηταω!!

Εγω αν κ το εχω ξαναπει οπως βλεπετε κ στο τικερακι μου δεν εχω γεννησει ακομα κ περιμενω μπεμπουλη οποτε αν εχει καποια κοπελα κατι που δεν το θελει κ δεν το χρειαζεται πλεον εδω ειμαι!!!!!!

Πολυ ωραιο πραγμα να βοηθας κ οταν με το καλο γεννησουμε οτι δεν χρειαζομαστε εμεις μετα θα τα παρει αλλη μανουλα!!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubelaki εγω δεν ειχα ζωνη αλλα οδηγουσα κανωνικα. Firfirikos μα θες τα ρουχαλακια στειλε μου πμ με τα στοιχεια σου να σου στειλω. Καποια που εχω ειναι αμεταχειρηστα με τις ετικετες. Εχω για αγορι και επειδη δεν ξερω αν και ποτε θα κανω δευτερο, ουτε τι θα ειναι , δινω τα περισσοτερα.

Βρε κοριτσια δειτε το σαν μια μορφη ανακυκλωσης. Καποιος εχει κατι που δεν χρειαζετε...καποιος χρειαζετε αυτο το κατι. Ειναι κριμα πραγματικα γιατι ποσο πια τα φορανε. Καποια τουχαλακια το νινι μου αντε να τα εβαλε μια φορα. Το μονο που χρισημοποιησα εγω πολυ ειναι τα κορμακια και τα φορμακια. Καποια που πηρα σχετικα μεγαλουτσικα τα ελιωσα κυριολεκτικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Εχεις δικιο Χρυσα μου!!!

Αν καποια κοπελα τα χρειαζεται ποιος ο λογος να τα κραταμε στις ντουλαπες για το οοοταν κ αααν κανουμε παιδι ιδιου φυλλου!

Ή καποια ρουχα που δεν αρεσουν σε μας μπορει να αρεσουν σε μια αλλη μανουλα!!!

Κραταω μονο τα αγαπημενα μας ρουχαλακια! :)

Εγω θα στειλω καποια ρουχαλακια-πραγματακια στην Μαριλου!

Αρια μου αυτα που εχω αυτη τη στιγμη δεν θα κανουν στη δικια σου μπεμπα σαν νουμερο.Ειναι καποια ανοιξιατικα-καλοκαιρινα για νεογεννητο κ καποια μεγαλα για χειμωνα!

Οτι αλλο μας μικρυνει θα σας πω!

Ρουμπελα θα δενεις τη ζωνη του αυτοκινητου κ μετα θα καθεσαι κ θα περνας μονο το πανω μερος της! ;) Εγω ετσι οδηγουσα μεχρι να γεννησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είστε καλά βρε κορίτσια!!!

Είναι τα καλύτερα δώρα για τη νέα χρονιά!!! Για τη μικρή ζουζουνίτσα μου!!!

Άλλωστε για εμάς προσωπικά πια δεν υπάρχουν δώρα...ας έχουμε την υγεία μας και να μεγαλώνουμε γερά παιδάκια!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαν τουτου...και μη με πειτε ψωνιο...εχω κρατησει μονο τα πολυ καλα και επωνυμα τουχαλακια που εχουν κανει δωρο στο μωρο μου και τα φορεσε....για να του λεω μετα οτι τον μεγαλωσα στα πουπουλα!!!!! χιχιχιχιχι.

Λποπον αν και εγω εχω το υπογειο....δεν θελλω να κραταω πραγματα...ουτε καν δικα μου ρουχα η του αντρα μου...οτι δεν φοραω τα ξαποστελνω...ο λογος..θεορω οτι ετσι διοχνω την αρνιτικη ενεργεια. Και επειδη ειμαι θερικος ανθρωπος γενικα, εκτος απο κατι κρισεις μουρτζουφλιασης που με πιανουν ωρες ωρες...θελλω να μεταδοσω λιγη θερικη ενεργεια σους αλλους!!!

Φιλια!!! Φιρφιρικος περιμενω να μου πεις αν θες τα ρουχαλακια...μια και γεννας τωρα...ε ισσος τα τζινακια να σε βολεψουν...ειναι ζεστουτσικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Περαν τουτου...και μη με πειτε ψωνιο...εχω κρατησει μονο τα πολυ καλα και επωνυμα τουχαλακια που εχουν κανει δωρο στο μωρο μου και τα φορεσε....για να του λεω μετα οτι τον μεγαλωσα στα πουπουλα!!!!! χιχιχιχιχι.

Λποπον αν και εγω εχω το υπογειο....δεν θελλω να κραταω πραγματα...ουτε καν δικα μου ρουχα η του αντρα μου...οτι δεν φοραω τα ξαποστελνω...ο λογος..θεορω οτι ετσι διοχνω την αρνιτικη ενεργεια. Και επειδη ειμαι θερικος ανθρωπος γενικα, εκτος απο κατι κρισεις μουρτζουφλιασης που με πιανουν ωρες ωρες...θελλω να μεταδοσω λιγη θερικη ενεργεια σους αλλους!!!

Φιλια!!! Φιρφιρικος περιμενω να μου πεις αν θες τα ρουχαλακια...μια και γεννας τωρα...ε ισσος τα τζινακια να σε βολεψουν...ειναι ζεστουτσικα!!!

Ε όχι και να σε πούμε και ψώνιο. Αυτό ούτε να το σκέφτεσαι αλλά ούτε και να το ξαναπείς!

Στο κάτω κάτω δεν είσαι υποχρεωμένη να μας δώσεις τίποτα. Υπάρχουν άλλοι που δεν δίνουν τίποτα και προτιμούν ή να τα κρατάνε στις κούτες ή να τα πετάνε στα σκουπίδια...

Εμένα προσωπικά μου δίνεις πολύ μεγάλη χαρά και ανακούφιση που θα μου δώσεις κάποια πράγματα που έχω ανάγκη!

Είμαι υπέρευχαριστημένη με ότι μου χαρίζεται και δεν κάθομαι να κρίνω αν είναι ωραίο ή όχι, ή αν είναι μάρκας ή όχι...όταν έχεις ανάγκη κάτι το έχεις ανάγκη!!!

Έτσι πιστεύω εγώ πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou?poia einai ta kubika soy?exo ena mpoufan oxi more san palto einai alla stous gofous ftanei pou den me xoraei tsoxino einai k thelo na to doso einai se arristi katastasi apo ta zara to pira einai xl ,na sto steilo?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιρφιρικος περιμενω να μου πεις αν θες τα ρουχαλακια...μια και γεννας τωρα...ε ισσος τα τζινακια να σε βολεψουν...ειναι ζεστουτσικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...