Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΜΕ Η ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΟΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ FOTOS .ΚΑΙ ΓΙΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα!! προς το παρον δεν εχω κατι να χαρισω η να ζητησω!!

αλλα στο μελλον θα χαρω πολυ να συμμετασχω και εγω σ'αυτην την υπεροχη προταση που κανεις!!

μπραβο πολυ καλη ιδεα!!!! φιλια πολλαααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΙΖΩ ΠΑΡΚΟ,ΧΡΩΜΑ ΓΑΛΑΖΙΟ-ΜΠΛΕ Κ ΛΙΓΟ ΚΟΚΚΙΝΟ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΑΛΛΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ,ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρίζω ρούχα σε άριστη κατάσταση για μικρόσωμες σχετικά μαμάδες. Είναι πλυμένα και σιδερωμένα στον ατμό..θα προσπαθήσω να βάλω φωτογραφίες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ εξυπνο αυτο εδω...!

ε λοιπον χαριζω και εγω κατι!!! ολοκαινουριο κρεβατακι μωρου!πραγματικα καινουριο ομως.

το εστησα κ το ξεστησα! ειναι χρωμματος ζαχαρι και κανει και για αγορι κ για κοριτσι!

καλη ποιοτητα,ασφαλες και χαριτωμενο.

παει πακετο με κουνουπιερα και ασορτι σεντονια και παντα.

ααα επισης μια μπλε τσαντα και κατι ρουχαλακια!! αυτα! το αφεντικο τρελαθηκε δε πουλαει χαριζει!χαχαχαχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ πολυ!!!

ειπαμε αρχιζουμε απο την αρχη! θα ηθελα να τα χαρει αλλο μωρακι αυτα που του πηρα του μικρου!εγω δεν εχω την δυναμη να τα ξαναδω μπροστα μου!δεν ειναι οτι μας περισσευουν γενικως τα χρηματα αλλα οταν αποφασισω για αλλο θελω να ειναι ολα απο την αρχη,τωρα αυτα ας τα παρει αλλο νινακι να το χαρει να το λιωσει!!!

θεωρω πολυ εξυπνη ιδεα αυτου του ποστ διοτι οοοοολοι κατι εχουμε που μας περισσςευει και κατι που μας λειπει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωω αγαπημενη μου συγγνωμη που δεν το διαβασα απλα ειχα χαθει εδω σε συζητησεις!!!

σε ποια περιοχη??

εγω μενω αθηνα! σε βολευει??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συνεννοηθω με τον συντροφο(τρομαρα του) μηπως ξερει το πως και θα σου στειλωωωω

ενταξει κοριτσακι???

αμαν και εσεις πιο μακρυα δεν μπορουσατε?χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΑ ΧΗΝΑ ΘΑΘΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΣΟΥ.ΜΗΝ ΑΝΧΩΘΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1-1,5 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ .ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΑΛΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΣ ΤΑ ΧΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΝΙΝΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΩΡΑΝ ΤΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρουλα σε ευχαριστω παρα πολυ...!

λοιπον κοριτσια...μιλησα με μια πολυπολυπολυ γλυκια κοπελα!

λες ο μιχαλης να βλεπει τι γινετε εδω κατω?!αχ μακαρι γιατι ειμαι σιγουρη οτι τον κανω περιφανο τον κουκλο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαριζεται ολοσωμη φορμα εξοδου χρωματος ροζ γ ηλικια νεογγεννητο εως 5 περιπου μηνών αφόρετη ,με παπουτσακια που κουμπώνουν,η μικρη μου δεν τη φορεσε καθολου διοτι την ειχα δει μεγαλη κ την κρατησα για φετος το χειμώνα ,τελικα της την δοκιμασα πριν απο λιγο (το εσκασα το παιδι ) κ της ειναι καπρι.....σημειωση εχω αφαιρεσει το κορδονι που ειχε στην κουκουλα διοτι το θεωρησα επικυνδινο...θα βαλω κ φωτο σε λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΥ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΣΤΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΚΕΙ ΠΑΣ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ....ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ Η΄ΠΟΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΑΠΟΡΩΝ ΦΤΩΧΩΝ ΚΤΛ ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ Η΄Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ?ΜΕΝΩ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΩ ΣΕ ΚΟΥΤΙΑ ΡΟΥΧΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΤΛ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΑΩ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕς ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΑΔΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΕΨΑ 5-6 ΚΟΥΤΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΟΥ ΜΕ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ....

ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΣΑΙΤ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

http://genia700euro.pblogs.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ελπίζω να μην φτάσετε μέχρι την ρήξη κορίτσι μου θα είναι δύσκολο για όλους σας κάτι τέτοιο 
    • Από τιμές πάνω κάτω ο Ενδοκρινολογος τα ίδια μας έδωσε 120 μετά το φαγητό και το νηστείας κάτω από 95 εμένα τώρα τα είπε ο γυναικολογος αυτά γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν πήρε θέση για το ζαχαρο αλλά επειδή είχα θεματάκι και στη πρώτη και το μωρο γεννήθηκε με καλά κιλά το αμνιακό ήταν φυσιολογικό και εγω δεν πήρα πολύ βαρος 12,5 κιλά ούτε είχα παραπανίσια κιλά όταν άρχισε η εγκυμοσύνη τώρα σε αυτήν είπε και λίγο πιο πανω πηγαίνεις μια στο τόσο δεν πειράζει μόνο να μην τρώω κάθε μέρα γλυκά μου λέει πες πχ κάθε Σάββατο θα τρώω ένα παγωτο και τέλος  εμενα το Μηχανάκι μου με τις μετρησεις από την μικροβιολογικό είναι ότι να ναι είχε 16 μονάδες διαφορά πάνω το μηχανάκι από το μικροβιολογικό εχτές πήγα έκανα πάλι εξετάσεις να δω τι θα με στείλουν σήμερα  Αλλά τώρα αλλαξα γυναικολόγο όποτε ο καινούργιος δεν ξέρω τι γνωμη έχει για το ζαχαρο περιμενει την καμπύλη μου 😬
    • Καλημέρα κορίτσια! Ήθελα λίγο την γνώμη σας, σε όσες έχετε γεννήσει. Πριν μείνω έγκυος είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 14-15η μέρα. Είχα βέβαια κ πολύ έντονα συμπτώματα, πονάκια και αίμα την ημέρα της ωορρηξίας, οπότε την καταλάβαινα. Τώρα είναι ο πρώτος κύκλος μετά την γεννά κ είμαι 16η μέρα κ δεν έχω νιώσει τίποτα. Έκανα κ τεστ ψηφιακό που έχω κ η γραμμή είναι τρομερά άχνη. Δεν το ρωτάω για να προσπαθήσουμε, αλλά κυρίως για να δω αν υπάρχει περίπτωση να «χάλασε» ο κύκλος μου. Επίσης, ενώ είχα έντονη ροή για 5-6 μέρες, αυτήν την φορά ήταν 4 μέρες. Αλλάζει δλδ ο κύκλος μετά από γέννα;
    • ραφ μου μιλάμε για 2 εντελώς διαφορετικές γνώμες..εκεί τσαντίζομαι δηλ..μιλάμε για εικόνα σε υπέρηχο, ούτε καν για υποκειμενική άποψη σε καποιες εξετάσεις..τι να πω.. Η προλακτίνη μου είναι γύρω στο 45-50..έχω κάνει με τον ενδοκρινολόγο και μια πιο ειδική εξέταση που ονομάζεται μακροπρολακτίνη και από αυτό ουσιαστικά μου είχε πει ότι ακομη και που είναι ανεβασμένη δεν με επηρεάζει κάπου..πήρα ντοστινεξ 2 φορες την εβδομαδα για 3 μήνες, μετά το διέκοψα και σε επανέλεγχο μετά από 2 μήνες είδαμε ότι είχε ανέβει ξανά..έκανα και μαγνητική και ήταν καθαρή! Τώρα παίρνω μισο χάπι την εβδομάδα γιατί είχα παρατηρήσει μια μείωση στη ροή της περιόδου και είπαμε μήπως παίζει ρόλο η προλακτίνη..και ο ενδοκρινολόγος παντως και η νεα γυναικολόγος μου είπαν ότι δεν επηρεάζει την σύλληψη στην περίπτωση μου..
    • δυστυχώς δεν θα σταματήσει..είναι θέμα τύχης καθαρά που θα πέσουμε.. ισχύει αυτό με το ιντερνετ..είναι λίγο δίκοπο αλλά αν ξέρεις πως να χειριστείς τις πληροφορίες νομίζω πως λειτουργεί υπερ μας...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...