Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

EGW EXW KATI FORMAKIA GIA KORITSAKI

POU DEN TA THELW MOU TA FERANE ALLA TIS TA FORESA MIA FORA K ALLA KATHOLOU

DEN EINAI POLLA, TA SIGKEKRIMENA.

EINAI ME FERMOUAR MPROSTA.

DEN ME EXOUN VOLEPSEI.

PROTIMW TA TROUX.

OPOIA THELEI AS MOU PEI.

THA VALW K PHOTOS AN THELETE.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

RUBELA έγραψε:

mariakim23 έγραψε:

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.....ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΕΜΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ.....ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ?? ΑΝ ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ??[/quote:2imv92mw]ton exv akomh nai.steile moy pm na synnnenoi8oyme

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

εγω χαριζω οποια θελει καλαθουνα..

Αχ κοπέλα μου εγώ χρειάζομαι πάρα πολύ μια καλαθούνα!

Με σώζεις αν μου την στείλεις. Σου στέλνω τώρα μήνυμα προσωπικό για να μου πεις αν μπορείς να μου την στείλεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

leopard έγραψε:

καλησπερα!

εαν δεν την εχετε δωσει εως τωρα, με ενδιαφερει!

ενημερωστε με να σας στειλω το e mail μου.

ευχαριστω θερμα!

σορυ αλλα θα την πΑΡΕΙ αλλη κοπελα..χρονια πολλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τη βοηθεια μια γνωστη μου χρειαζεται καρεκλακη φαγητου..8α τησ εδινα το δικο μου αλλα το χρειαζομαι αν υπαρχει καποια που να μην το 8ελει ασ μου πει..παντοσ η κοπελα βρισκεται σεοικονοομικη στενοτητα και δεν μπορει να το αγορασει..ουτε αυτο ουτε και αλλα πραγματα τα οποια 8α τησ τα χαρισω εγω..πειτε μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakim23 έγραψε:

κοριτσια τη βοηθεια μια γνωστη μου χρειαζεται καρεκλακη φαγητου..8α τησ εδινα το δικο μου αλλα το χρειαζομαι αν υπαρχει καποια που να μην το 8ελει ασ μου πει..παντοσ η κοπελα βρισκεται σεοικονοομικη στενοτητα και δεν μπορει να το αγορασει..ουτε αυτο ουτε και αλλα πραγματα τα οποια 8α τησ τα χαρισω εγω..πειτε μου.

καρεκλακι φαγητου δινει ο Μπεμπουλης αν δεις τα μυνηματα απο τηνα ρχη θα το δεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως έχει καμιά σας πάντα για το κρεβατάκι που να μην το χρειάζεται και θέλει να το χαρίσει; Δεν με πειράζει να είναι σετ με πάπλωμα κουβέρτες κτλ...

Θα με εξυπηρετούσε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως έχει καμιά σας πάντα για το κρεβατάκι που να μην το χρειάζεται και θέλει να το χαρίσει; Δεν με πειράζει να είναι σετ με πάπλωμα κουβέρτες κτλ...

Θα με εξυπηρετούσε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου μου εγω εχω!!! Δεν ειναι σετ αλλα ειναι ομορφη. Θελεις να σου τη στειλλω!!! Μενω θεσσαλονικη αλλα μπορω να την κανω πακετακι δεν θυμαμαι τα χρωμματα γιατι πλεων την εβγαλα. Στειλε μου πμ με τα στοιχεια σου, για να τη στειλλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Μαριλου μου εγω εχω!!! Δεν ειναι σετ αλλα ειναι ομορφη. Θελεις να σου τη στειλλω!!! Μενω θεσσαλονικη αλλα μπορω να την κανω πακετακι δεν θυμαμαι τα χρωμματα γιατι πλεων την εβγαλα. Στειλε μου πμ με τα στοιχεια σου, για να τη στειλλω!!

Αχ σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Σου έστειλα pm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια πειτε μου αν γνωριζετε....Πως στελνετε τα διαφορα πραγματα???

Με ταχυδρομειο?Αντικαταβολη???

Τα βαζετε εσεις σε κουτα-πακετο?Πως χρεωνεται?Με κιλο ή ογκο???

Θα ηθελα να χαρισω καποια ρουχαλακια-πραγματακια που μας μικραιναν/δε μας κανανε/δε μας αρεσαν αλλα δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Koριτσια πειτε μου αν γνωριζετε....Πως στελνετε τα διαφορα πραγματα???

Με ταχυδρομειο?Αντικαταβολη???

Τα βαζετε εσεις σε κουτα-πακετο?Πως χρεωνεται?Με κιλο ή ογκο???

Θα ηθελα να χαρισω καποια ρουχαλακια-πραγματακια που μας μικραιναν/δε μας κανανε/δε μας αρεσαν αλλα δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο... :dry:

geia σου αναστασια..μπορεις να τα στειελεισ ταχυδ με αντικαταβολη η με κουριερ..και τα πληρωνει ο παραληπτης..εγω ετσι ξερω που στελνω πραγματα γενικα..το βαζεις σε κουτι,και υπαρχει ταχυδρομικο χαρτι στα βιβλιοπωλεια που ειναι κιτρινο και πολυ φτηνο..50 λεπτα..σε σχεση με το φακελο που κοστιζει παραπανω..και το ταχυδρ χαρτι ειναι μεγαλο..χωραει πραγματακια..δεν σε νοιαζει αν αξιζει τον κοπο..γιατι ο αλλος πληρωνει..οποτε ο αλλος αν ειναι διατεθειμενος να πληρωσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...