Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΜΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ


Recommended Posts

THEODOSIADOU έγραψε:

ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ.

ΣΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ.

ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΨΥΧΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ.

ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ,ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΜΟΥ.

Σε παρακαλώ καλή μου, μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου....Ασε τις φωτογραφίες, γύρνα σελίδα, δεν μπορείς να τον φέρεις πίσω....δυστυχώς δεν μπορείς...το ξέρω ότι θα έδινες τα πάντα να μπορούσες...το ξέρω!!!!

Εχεις όμως την ΕΥΛΟΓΙΑ να μπορείς να δημιουργήσεις μία άλλη ψυχούλα, μία άλλη ζωή, μην την χαραμίζεις, κάνε το όσο πιο γρήγορα μπορείς και κάνε όσα πιο πολλά παιδιά μπορείς, θα γίνεις μία υπέροχη ΜΑΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 197
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΚΑΛΗ ΜΟΥ IRENE.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΗ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ.

ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΑΝΕ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΕΛΙΔΑ.

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ ΟΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε το αγγελούδι σου να πετάξει...εκεί που του αξίζει, μην τον κρατάς εδώ...

Θέλω να ξέρεις ότι σε σκεφτόμαστε όλα τα κορίτσια και σου εύχομαι γρήγορα να βρείς την γαλήνη κούκλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ,ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ...ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟΣΟΟΟΟΟ ΠΟΛΥΥΥΥ...ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ..ΚΑΛΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΛΑΙΩ ΣΗΜΕΡΑ..ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...??????????ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΤΕΙ...ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΣΕΝΑ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΩΛΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΙ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ.ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΞΕΠΕΡΝΙΕΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΑ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΕΝΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η σκεψη μου ειναι κοντα σου.......το κοριτσακι που ειχα για λιγο μεσα μου,τωρα θα παιζει με το αγορακι σου..σε φιλω γλυκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ.

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΔΕ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΑ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ!

ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΣΤΕ ΔΕΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΗ MAMA_XINA.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΑΣ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΠΕΝΤΕ ΜΗΝΕΣ(8 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ,Κ ΕΓΩ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΕΚΑΝΑ)ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΑ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ.ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΕΙ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΣΟΥ.Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!Ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ....

ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΜΟΛΛΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ..ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΜΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.

"ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ.

ΟΜΟΡΦΟΣ ΣΑ ΜΙΑ ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ.

ΟΜΟΡΦΑ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΩΣ

ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΑΜΕ ΓΑΜΠΡΟ.

Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΣ

22 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ.

ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΑ.

ΚΑΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΔΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

Η ΖΩΗ ΕΔΩ ΣΤΑΜΑΤΑ.

ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΜΑΡΑΖΩΣΕΙ Η ΑΠΟΝΙΑ.

ΤΩΡΑ ΕΒΓΑΛΕ ΦΤΕΡΑ

ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΠΕΤΑ.

ΜΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ."

(ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΘΕΙΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΜΟΥ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχούλα μου,διάβασα όλα τα ποστ σου και είμαι με δάκρυα στα μάτια.Δεν ξέρω τι να πω,τι να γράψω,μόνο προσπαθώ να σκεφτώ,να αισθανθώ ένα λεπτό από αυτό που έζησες και βιώνεις κάθε μέρα.Το κουράγιο μου φαίνεται πολύ λίγο,προσπάθησε να σταθείς στα πόδια σου,το αγγελάκι σου πάντα θα είναι κοντά σου κ ας μην το βλέπεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδούλα μου...

κι εγώ έχασα το μωρούλι μου γιατί η καρδουλα του δεν άντεξε στην 6η βδομάδα κύησης. Ενιωσα σαν να ήταν γεννημένο ανθρωπάκι... πόνεσα γιατί έχασα ένα κομμάτι από εμένα. καταρρεύσαμε μαζί με τον άντρα μου...

οι γιαγιάδες πλανταξαν από το κλάμα...

Σε νιώθω. θέλω όμως με όλη μου την αγάπη και με πολύ σεβασμό προς τον πόνο σου και την άγια ψυχούλα του Ιωάννη σου,

να σου πω ότι είσαι νεότατη. πρέπει να μάθεις να ζείς με αυτό, να τον θυμάσαι με αγάπη, αλλά νιώθω ότι είναι σαν να σταματάς τον χρόνο.

δούλεψε το με τον εαυτό σου καλή μου...

Μην κάθεσαι συνέχεια και αναπλάθεις τις ίδιες σκηνές, γιατί κάνει κακό σε εσένα... Συζήτα με τον άντρα σου, με τους γονείς σου, νιώσε κλάψε, φώναξε... αλλά προχώρα...

Εχεις όλη τη ζωή μπροστά σου. Ο Θεός θα σου φέρει άλλο μωράκι, και ο Ιωάννης θα είναι το αγγελάκι που θα το προσέχει από ψηλά.

μην μένεις καρδούλα μου μέσα στο σπίτι! Από αυτά που γράφεις μάλλον έχεις πάθει κατάθλιψη. αν δεν μπορείς να το αντιμετωπίσεις μόνη σου ζήτα καλή μου μια βοήθεια από έναν ειδικό πάνω από όλα για την υγεία σου...

Ο Ιωάννης σου θέλει να είναι περήφανος για τη μανουλα και να τη βλέπει να χαμογελάει... μην το βάζεις κάτω καλή μου.

Αν θέλεις έναν πολύ καλό γιατρό, θα σου συστήσω τον δικό μου που είναι εξπέρ! Εχει βοηθήσει πολλές γυναίκες να γεννήσουν υγιέστατα μωρούλια! Είναι πρώτα από όλα άνθρωπος και μετά γιατρός!

Λέγεται Θεολόγος Νικέλλης.

Οταν θα είσαι έτοιμη, και θα θέλεις συμβουλες για να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη, να σου δώσω και τα υπόλοιπα στοιχεία του...

θα δεις ότι με αυτόν τον γιατρό και τη βοήθεια του Θεού και το χαμόγελο του Ιωάννη σου από ψηλά, θα έρθει ένα νέο μωράκι στην αγκαλίτσα σου!

Εγώ σου στέλνω μια τεράστια γεμάτη αγάπη αγκαλίτσα!!!

Κουράγιο καρδούλα μου, όλα μέσα στη ζωή είναι...

Με πολλή αγάπη! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΜΟΥ MISS_YAKINTHOS Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΔΕ ΣΥΝΗΘΙΖΕΤΑΙ ΑΠΛΑ ΣΥΜΒΙΒΑΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΟΥ ΣΤΙΓΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.Μ'ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ,ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΡΑΚΑΤΩ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ.ΕΔΩ ΝΙΩΘΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΕΣ "ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ".

Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΤΗΣ ΧΑΣΤΟΥΚΙ.ΑΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ?

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ.

ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ..

ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ..ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ,ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ..ΜΕΝΕΙΣ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΙΣΩ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΜΕΝΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ..ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΟΜΩΣ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΠΡΑΛΕΘΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΣ..ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ...ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ..ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ..ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΗΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΠΜ..ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΦΩΝΗ ΚΑΙ ΝΟΗΤΑ ΕΣΤΩ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ..ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ...

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ WENDY ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ.

ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ.

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙ'ΑΥΤΟΝ,ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΞΕ,ΜΟΝΟ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΑΝ ΕΝΩΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΜΕΡΙΣΩ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι καλο μεσημερι!...εισαι καλα?

μου ελειψε η επικοινωνια μας! θελω τα νεα σου!

ειδα φτιαξατε ενα θεμα για τα μωρακια που χασαμε...δεν εχω βρει το κουραγιο να μπω!

εχω κουραστει να υποκρινομαι πως ολα εχουν περασει,προσπαθω να μην σκεφτομαι γιατι καθε μου σκεψη ειναι ο γιος μου. δωσε μου χαρα μ ομορφα νεακια!!!! η χαρα σου χαρα μου!

τα φιλια και την αγαπη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΑΜΟΝΑ.

ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΔΥΣΤΥΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ.ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ.

ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.

ΑΧ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ..ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΛΙΓΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ..ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΩΞΩ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΡΙΞΕΙ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΞΑΛΛΟΥ..ΕΦΥΓΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ..ΕΦΥΓΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΟΥΝ..ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΚΛΑΙΩ...ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΠΟΝΑΩ..Η ΨΥΧΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ..ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥΣ..Η ΖΩΗ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΙΣΩ..Η ΖΩΗ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ..ΠΩΣ ΟΜΩΣ? ΑΦΟΥ ΕΦΥΓΑΝ..Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ...ΤΟ ΞΕΡΩ...ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΝΟΥΝΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ? ΠΩΣ? ΑΝ ΗΞΕΡΑ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ... ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...