Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΜΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ


Recommended Posts

ΣΤΙΣ 18/05/2009 ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΠΡΟΩΡΑ (27η ΕΒΔΟΜΑΔΑ) ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ,ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΚΟ, ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΣΕ ΝΕΟΓΝΟΛΟΓΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΓΝΩΣΤΗΚΕ ΓΕΝΙΚΗ ΛΟΙΜΩΞΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΚΛΕΨΙΕΛΑ.ΣΤΙΣ 8/06/2009 ΚΑΙ ΩΡΑ 15:30 ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ,ΗΤΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ:"ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΤΕΛΗΞΕ". ΕΦΥΓΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΡΟΣΕΧΤΟΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 197
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κουράγιο καλή μου!

Ηταν πολύ μικρούλη για να αντέξει την αμέλεια των γιατρών και την ασυδοσία των "ιατρικών" επιχειρήσεων....

Τουλάχιστον γράψε μας το όνομα του "καλού" μαιευτηρίου... μήπως ήταν και ιδιωτικό; Γιατί αν είναι να διατρέχει το νεογνό τους ίδιους κινδύνους (μικρόβια) τότε καλύτερα να πηγαίνουμε στους γιατρούς του δημοσίου μιάς και έχουν μεγαλύτερη πείρα!

Λυπάμαι πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πάρα πολύ για αυτό που σου συνέβει.Συλληπητήρια να πω; Δεν ξέρω.Ενα ακόμη μωράκι χάθηκε.Μια αθώα ψυχούλα.Ποιος ξέρει γιατί να γίνονται αυτά.Καλή μου θα είσαι η μαμά του για πάντα και όχι για λίγο.Ο αγγελός σου θα είναι πάντα στη ψυχή σου για να σε γαληνευει.Η λέξη κουράγιο ακούγεται αστεία τελικά κάτι τέτοιες στιγμές αλλά τι να κάνεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλη μου δεν εχω λογια για την απωλεια σου.ειναι οτι χειροτερο.κατι παρομοιο με ευτυχης καταληξη περασαμε και εμεις με την ανηψια μου.οταν η νυφη μου εκανε τον β επιπεδου υπερηχο ο γιατρος ανακαλυψε οτι ειχε μια τρυπουλα λιγο πιο κατω στον αφαλο της και το εντερακι της ηταν και ωριμαζε απ'εξω.εννοειται καισαρικη και αμεσως χειρουργειο.γεννηθηκε προωρα στο ιασω και απευθειας μεταφερθηκε στο παιδων για να χειρουργηθει.η εγχειρηση πηγε καλα δοξα τω θεο.50 μερες στην μοναδα εντατικης θεραπειας εμεινε.οι γιατροι τους εξηγησαν οτι η εγχειρηση πετυχε αλλα υπηρχε φοβος να κολλησει το συγκεκριμενο μικροβιο.ειναι να τρελαινεσαι ετσι-μιλαμε για ανοιχτο τραυμα.και τους το ανεφεραν λες και ηταν κατι το φυσιολογικο:angry: .μαζι με την λυδια μας γεννηθηκαν τριδυμα και αυτα προωρα και τα ειχαν στην εντατικη.το ενα κατεληξε απο αυτο το λογο.οσο και να αποστειρωνουν τον χωρο τους εξηγησαν οτι αυτο θα υπαρχει.τι να πεις τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου,μανουλα θα εισαι για παντα μην εισαι χαζουλι, απλως το αγγελακι σου ηταν λιγο κρυωμενο,πηγε στο θεουλη να το κανει καλα και θα ξαναμπει στη κοιλιτσα σου.... μην στενοχωριομαστε λοιπον.....χαμογελακια πολλα και θα δεις που θα ξαναερθει... :):):) οτι θελεις εδω ημαστε εννοειται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΡΑΜΑ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ.ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ Ή ΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΕΙΧΑ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΟΛΕΙΣ.ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΕΝΑΣ ΤΟΥ ΙΑΣΩ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ. ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΠΟΥ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ.ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ DOPPLER ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ.ΓΥΡΙΣΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ DOPPLER.Ο ΟΜΦΑΛΙΟΣ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΘΡΟΜΒΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ.ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ ΚΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΣΟΚΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΜΕΣΩΣ ΔΡΑΜΑ.ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΕΚΤΑΚΤΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΜΝΙΑΚΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΕΠΕΦΤΑΝ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΤΟΥ.ΤΗ ΛΟΙΜΩΞΗ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΕ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΥΘΥΝΟ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΕΚΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ειλικρινα λυπαμαι παρα πολυ..Ειναι κριμα να χαθει ετσι αδικα μια ψυχουλα..Κουραγιο κοπελα μου και ο χρονος θα απαλυνει το πονο σου...Φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συλληπητηρια και κουραγιο .Βλεπεις ολοι οι παραγοντες ηταν εναντιον γεννηθηκε προορωο καιμε προβληματα , ξερετε το συγκεκρμενο μικροβιο χτιπαει πολλη στις εντατικες ανεξαρτητα αν ειναι δημοσιο η ιδιωτικο .Στο Αρεταιειο νοσοκομειο πεθανν 10 παιδια αν δνε κανω λαθος και ειναι δημοσιο νοσοκομειο αλλα και το 1993 στο μαιευτηριο μητερα παλι ειχε συμβει το ιδιο εχασε η φιλη μου ετσι το μωρο της .Το θεμα ειναι να κοιτανε να ειναι πιο προσεκτικοιΟΛΟΙ ανεξαρτητα αννειναι δημοσιο η ιδιωτικο ειδαμε τι γινετε και στο ΕΛΕΝΑ ....Κοριτσι μου κανε κουραγιο και κοιτα να ειαι δυνατη ειναια δικο αν προσπαθεις τοσο καιρο καιμετα να γινετε αυτο .Κουραγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι άδικο...αλλα πολλές φορές όλα γίνοντε για κάποιο λόγο....

λυπάμαι παρα πολύ για οτι σου σηνέβη...στεναχωρήθηκα τόσο πολύ...καμια φορά φοβάμαι, αλλα δυστηχώς αλλοι αποφασίζουν για μας..και ναι αυτο είναι άδικο!Ευχομαι να αποκτήσεις γρήγορα ξανα ένα αγγελούδι..μην το βάζεις κάτω!Συγνωμη που δεν βρίσκω τίποτε άλλο για να απαλείνω τον πόνο σου, αλλα μην σταματάς να κάνεις όνειρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ ΞΑΝΑ.ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑΦΤΗΚΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΠΟΙΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΤΙ ΑΔΙΚΟ?ΤΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΤΙ ΛΑΘΟΣ?ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ?ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΓΙΑ 22 ΜΕΡΕΣ.ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΣΙΧΑΘΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗ ΖΩΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι παρα πολυ...:(

ο,τι και να σου πουμε ειναι πολυ λιγο...:(

κουραγιο κοπελα μου, δεν βρισκω τιποτα αλλο να πω... κουραγιο...

δεν παιζει ρολο, ιδιωτικο ή δημοσιο... περυσι τετοιο καιρο νοσηλευτηκε στην εντατικη για 3 ολοκληρες εβδομαδες, το νεογεννητο ανιψακι μου, γιατι κολλησε κλεψιελα μεσα στο νοσοκομειο!! το κατεβασαν στις λαμπες, γιατι ειχε υψηλο ικτερο κι ενω ο ικτερος επεσε, δεν επετρεπαν στο παιδακι να βγει, χωρις να μας λενε το λογο!!:angry: αργοτερα, εδεησαν να μας ενημερωσουν οτι ειχε κολλησει το συγκεκριμενο μικροβιο, εξαιτιας της ανευθυνοτητας τους!!! το παιδι φυσικα, ζει απο θαυμα...:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγνωμη αν γινομαι αδιακριτη αλλα ηθελα να σε ρωτησω τι εκαναν οι γιατροι με το μωρο μετα απο την γεννηση?

πριν 15μερες εχασα τον γιο μου,τρεις μερες πριν την κανονισμενη ημερομηνια γεννηθηκε νεκρος διοτι ειχε μπερδευτει στον ομφαλιο.στον πανικο μου δεν ρωτησα τι θα γινει με το σωματακι του.συγγνωμη αν γινομαι κουραστικη.

δεν εχω λογια παρηγοριας να σου δωσω,ξερω πως πονας,δεν ειμαι ετοιμη να σου δωσω κουραγιο...ευχομαι μονο τα αγγελακια μας να ειναι καλα εκει πανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.ΤΟΤΕ ΕΒΛΕΠΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ,ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ.ΕΒΛΕΠΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΜΕ ΒΑΜΜΕΝΑ, ΜΑΚΡΙΑ ΝΥΧΙΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΙΣ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΕΣ,ΑΠΟ ΤΥΧΗ ΝΑ ΜΗ ΔΙΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΣΕ ΜΩΡΑ,ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΝΑ ΚΡΑΤΟΥΝ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΘΟΥΝ ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ .ΑΝ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΒΩ ΤΟ ΚΑΝΤΗΛΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ.ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.ΟΙ ΘΡΟΜΒΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΩΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΕΤΥΧΕ Ή ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ.ΚΙ ΑΝ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ?ΚΙ ΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΠΡΟΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ?ΣΕ ΠΟΙΟ ΝΟΣΟΜΕΙΟ Ή ΣΕ ΠΟΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΩ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο γιος μου γεννηθηκε στην 31η εβδομαδα και εμεινε στην εντατικη 1 μηνα η εντατικη ηταν ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ τα παντα αποστειρωμενα τα παντα καθαρα οι γιατροι αψογη και με συναισθηση ευθυνης απεναντι σε καθε μωρο απεναντι σε καθε γονιο

1 μηνα ειδαν πολλα τα ματια μου ετρεχαν στην κυριολεξια οταν παθαινε κατι ενα μωρο παλευαν και αγωνιζοντουσαν ομως....ολα αυτα δεν εμποδισαν τα μικροβια να μπουν στην εντατικη 2 μωρακια (διδυμα ηταν τα ατυχα που κολλησαν το ενα απο τα δυο μαλιστα κολλησε 4 απο τα χειροτερα μικροβια δυο απο αυτα ηταν σταφιλοκοκος και κλεψιελα και δεν αντεξε τα φαρμακα ηταν πολυ δυνατα και δεν αντεξε)το διπλανο μας επαθε νεκρικη εντεροκολιτιδα και ηταν μολις 800γρ το πηραν καποια στιγμη και το πηγαν παιδων οποτε μην σε βασανιζει αυτο τα μικροβια δυστυχως δεν κανουν διαχωρισμους

συγκεκριμενα να σου πω το εξης εμας μας εδιωξαν αρων αρων οταν πλεον μπορουσαμε να ερθουμε σπιτι καθως και αλλα μωρακια γιατι επιασε μικροβιο στο αρεταιειο και επρεπε να φερουν τα μωρα απο εκει στο αλεξανδρας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου ξερω οτι οτι κι αν σου λεμε ο πονος ειναι μεγαλος και πρεπει να βιωσεις σε ολη του την ενταση για να το ξεπερασεις.μη ψαχνεις καποιον να κατηγορησεις δε θα σε βοηθησει γιατι δε προκειται να αλλαξει κατι..Η μαμα μου ηταν μαια στο Ελενας και μαλιστα στα προωρα και μου ελεγε οτι τα ενδονοσοκομειακα μικροβια ειναι τοσο ανθεκτικα που οσο κι αν προσεχαν υπηρχαν παντα απολειες γιατι καποια μωρακια ηταν πολυ αδυναμα κι ευαλοτα. Η συμβουλη που εχω να σου δωσω ειναι μολις μπορεσεις να κανεις αμεσως αλλο μωρακι και θα δεις οτι τα ονειρα και οι ελπιδες θα ξαναγεννηθουν θα δεις πως θα ξαναβρεις το νοημα της ζωης.Μια γνωστη μου το εζησε γι αυτο σου το λεω.Οσο για τις πιθανοτητες να σου ξανασυμβει ειναι απειροελαχιστες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα εχω γινει κομματια απο τις ιστοριες που διαβαζω... μια η δικια σου και μια της mama xina ....

κανεις δε μπορει να καταλαβει ουτε στο ελαχιστο τι νιωθεις... σιγουρα ομως δεν πρεπει να παψεις να ζεις και να ελπιζεις ! αργα αλλα σταθερα θα πρεπει σιγα σιγα να προσπαθησεις να βρεις ξανα τον εαυτο σου, με τη βοηθεια του αντρα σου , της οικογενειάς σου ή και επαγγελματικής βοηθειας...

ισως αυτη η δοκιμασια να σε κανει πιο δυνατη για το μελλον

σε παρακαλω μην καταθεσεις τα οπλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΞΑΝ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΑΠΡΟΣΕΞΙΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ.ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΚΟΙΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...