Μετάβαση σε περιεχόμενο

μια καινουργια στη παρεα


marmav

Recommended Posts

καλημερα μολις εκανα εγγραφη και μετα απο καποιες μερες αγωνιασ και αρνητικων τεστ (και κατα φαντασιαν συμπτωματων)μπηκα στη παρεα σας.η υποστηριξη που γινεται εδω κανει χαλαστρα στους ψυχολογους!οταν πρωτομπηκα και διαβαζα τα μνμ στο φορουμ ταυτιζομουν με ολες τις αγωνιες σας.και παντα βρισκοταν ενα μελος τουλαχιστον να απαντησει σε μια κραυγη αγωνιας και αναμονης.σας ευχαριστω εκ των προτερων για την επικοινωνια ευχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν για ενα μωρακι να βρεθουν τον επομενο μηνα με ενα σπορακι στη κοιλιτσα.ειμαι στη δουλεια και παιρνω απο το πρωι ορκους οτι δε θα ξανακανω τεστ φαρμακειου πριν την καθυστερηση..καλημερουδιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλα μου!

Δεν είμαι πολύ καιρό κι εγώ στην παρέα του mammy, αλλά σε καλοδέχομαι στην παρέα μας και στην αγκαλιά μας! Οπως ακριβώς έκαναν και τα υπόλοιπα κορίτσια σε μένα!!!:)

Υπάρχει χώρος για όλες...

Πραγματικά είναι φοβερή παρηγοριά και στήριξη αυτό που ζούμε εδώ....ανεκτίμητο!

Καλωσήρθες και πάλι!!! Οτι χρειαστείς εδώ είμαστε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!

Καλώς ήλθες στην παρέα!

Δε χρειάζεται άγχος … έτσι και αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει.

Έτσι δεν είναι?

Φιλάκια !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια γινεται με περιοδο στις 3/8 γονιμη στις 16/8 και επαφες 13-14/8 και 17/8 να βγαινει το σελφκλιαρ στις 21 και 25 αρνητικο και να υπαρξει εγκυμοσυνη?5 μερες μετα τη συλληψη λεει οτι δειχνει αλλα την εφαγα τη χυλοπιτα εχω πονους και υπνηλια και περιμενω καθε μερα περιοδο...αλλα η κανονικη ειναι 30 με 31/8.μπορει να εχουν δειξει αρνητικα και να υπαρχει σπορακι?το εχει περασει καποια κοπελα απο εσας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

ΑΝ Δ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΔΗ ΧΕΧΕΧΕ (ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ Δ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ)

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω ολες για την υποστηριξη.θα κρατηθω για τη χοριακη μεχρι να δω καθυστερηση .ο κυκλος μου ειναι σταθερος οποτε τη δευτερα θα παω πρωι πρωι αν δεν εχω τις ροζ επισκεψεις..αληθεια ξερετε κοπελες που να ειχαν 2 αρνητικα τεστ πριν τη καθυστερηση και να εμειναν εγκυες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marmav καλωσηρθες .Ευχομαι συντομα να ανακοινωσεις ευχαριστα νεα.

Περιμενε πρωτα να περασουν κανα δυο μερες καθυστερησης και μετα πηγαινε για χωριακη.Εγω την τριτη μερα καθυστερησης πηγα κατευθειαν για χωριακη και οντως ημουνα εγκυος..Ηταν η μοναδικη φορα που δεν αγορασα τεστ γιατι καθε φορα που επαιρνα βγαιναν ολα αρνητικα..

Καλη επιτυχια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ηρθες! Από οτι βλέπω μαζί "δεν" περιμένουμε..χιχι

Οτι καλύτερο εύχομαι, μακάρι ολα να πάνε καλά.

Και εγω κάθε μήνα λέω "οχι ξανα τέστ , οχι ξανά τεστ" και κάθε μήνα τα ίδια...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΕΔΕΙΞΑΝ ΛΑΘΟΣ.ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΡΕΙΣ!ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΙΠΑ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν αντεξα..εκανα χοριακη πρωι πρωι...αποτελεσματα στη 1..τουλαχιστον να εχω μπροστα το σαβ-κυρ να χαλαρωσω δεν τη παλευω..εχεις δικιο τον αλλο μηνα θα περιμενω να ερθει η περιοδος και αν οχι τοτε τεστ τεστ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...